VIDEO | Viska igav kingikott nurka! Lihtsad nipid, kuidas ka kõige keerulisemad kingitused pakkepaberisse pakkida


VIDEO | Viska igav kingikott nurka! Lihtsad nipid, kuidas ka kõige keerulisemad kingitused pakkepaberisse pakkida
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Kas oled mõnikord ostnud mõne eriti nurgelise jõulukingituse nagu panni või küünlajala ning kui pakkimiseks läheb, oled kiiresti alla andnud otsustanud hoopis mugava kinkekoti kasuks? Õpetame sulle Kaubamaja Kodu- ja Toidumaailma väljapanekujuhi Liivi Järve abiga mõned lihtsad nipid, kuidas ka kõige keerulisem kink kaunisse paberisse pakkida.

Pealtnäha võib ju seksika pesu pakkimine tunduda lihtsamast lihtsam, aga päris nii see ei käi. Kui tahad, et kingitus ka esinduslik välja näeks ja lähedasele rohkem rõõmu pakuks, vaata videost, kuidas seda kõige mõistlikum pakkida oleks.


Nurgeline küünlajalg on päris suur väljakutse ka professionaalsele päkapikule, aga võta tsellofaan appi ja kõik on võimalik Vaata videost, kuidas vältida pakkimise ajal kinkepaberi katki tegemist ja ka nurklik kingitus ise ära pakkida.


No mis see panni pakkimine siis ikka ära ei ole, või mis? Tegelikult on see aga veidi keerulisem, kui alguses tundus. Siin on mõned kasulikud nipid, mis aitavad kingi närve rikkumata ära pakkida.


... ja kingid saidki pakitud!

Pane tähele, et videotes nähtud tumeroheline ja -sinine pakkepaber ning kaunid jõulukaardid on Kaubamaja heategevustooted, mille müügiga toetatakse MTÜ Eesti Naiste Varjupaikade Liitu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare