Aplodeerime! See on reegel, mis kaotas kehtivuse pärast seda, kui prints Charles abiellus printsess Dianaga

 (9)
Aplodeerime! See on reegel, mis kaotas kehtivuse pärast seda, kui prints Charles abiellus printsess Dianaga
Foto: AP/SCANPIX

Enne, kui Meghan Markle sai üldse loa abielluda prints Harryga, pidi kuninganna selle heaks kiitma. Õnneks oli tal üks reegel vähem, mida karta: süütuse reegel.

Aastaid tagasi oli veel reegliks, et naised, kes abiellusid kuninglikust soost meestega, pidid olema süütud, kirjutab Popsugar. See reegel kehtis veel ka 1981. aastal, kui printsess Diana abiellus prints Charles'iga ja ka Diana perekond pidi tunnistama, et nende tütar on tõepoolest veel neitsi.

Tina Brown'i kirjutatud biograafia "Diana ajaraamat" avaldab, et kuninganna Elizabeth II valis Diana oma poja jaoks välja just seetõttu, et ta olevat "vastupandamatult süütu" ja tal polnud ühtegi endist poiss-sõpra, kes oleksid võinud avaldada näljastele kõmuajakirjanikele lugusid, mis laiema avalikkuse kõrvu ei tohiks jõuda.

Tänaseks on aga ajad muutunud. Kuigi pole paigas kindlat reeglit, mis väidaks, et kuninglik pruut peab olema süütu, on käitumismustrid siiski ajaga natukene kaasas käinud. Kuningliku pere liikmetel lastakse elada endisest rohkem oma elu ja nad ei pea niivõrd palju mõtlema, mida ühiskond neilt nõuab. Näiteks, täpselt nii nagu paljud teised kaasaegsed paarid, siis elasid ka prints William ja Kate Middleton juba enne pulmi koos. Sama kehtib ka Harry ja Meghani puhul.

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare