KURIOOSUM | Inimesed julgustavad seda naist oma suhet lõpetama, sest tema poiss-sõber sööb populaarset Kit Kati šokolaadi valesti

 (18)
Kas mees vääriks uut võimalust?

KURIOOSUM | Inimesed julgustavad seda naist oma suhet lõpetama, sest tema poiss-sõber sööb populaarset Kit Kati šokolaadi valesti
Foto: Twitter

Ameeriklanna Haley Byrd jagas Twitteris fotot oma kallima totaalsest prohmakast: mees oli löönud oma hambad korraga kõigisse nelja Kit Kati tükikesse, selle asemel, et need pooleks murda ja see käib totaalset vastu sellele, mida pakendil olev õpetus soovitab.

Tuleb välja, et tema poiss-sõber Evan Wilt ütles enne šokolaadi söömist, et ta pole iial ühtegi Kit Kati söönud ja seejärel sai ta hakkama ülima veaga, vahendab The Sun.

Naise säuts levis sotsiaalmeedias nagu kulutuli ja sellel on täna juba üle 33 tuhande like'i ja kolme tuhande kommentaari.

Nüüd julgustavad inimesed Haley't Evanit maha jätma, sest nende arvates on tõepoolest tegemist nii suure probleemiga, mida paarikene muud moodi lahendada ei suudaks.

Sellegipoolest soovitame neil võtta asja huumorina, sest tegelikult pole ju mitte mingit vahet, kuidas ühte või teist šokolaadi süüa.

Või mis sina arvad, kas Evan väärib uut võimalust?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare