Me ei uskunud, et me seda päeva näeme! Spice Girls on valmis taas lavalaudadele astuma, aga Victoria Beckhamil on selleks üks tingimus

 (7)
FRANCE-ENTERTAINMENT-BRITAIN-MUSIC-SPICEGIRLS
Foto: BERTRAND GUAY, AFP

Tegemist on comeback'iga, mida me ei uskunud et päriselt ka näeme, aga tundub, et viis Spice Girls'i tüdrukut ühendavad juba sel aastal taas lauluhääled ja legendaarne tüdrukutebänd on tagasi, vahendab Harper's Bazaar.

Viis endist bändikaaslast, kelle hulgas on üllatavalt ka Victoria Beckham, kes on end tüdrukutegrupist viimastel aastatel eemale hoidnud, arutlevad väidetavalt selle üle, millised on nende uued projektid. Kuulujuttude järgi saab kuulata taas nende suurimaid hitte ja näha mitmeid koostööprojekte, aga ei mingeid live kontserte ega tuuritamist.

Beckhami lisatingimuseks pidavat nimelt olema, et ta osaleb ainult juhul, kui ta ei pea päriselt laulma. Koos esinemise eest saavat igaüks neist 10 miljonit naela, mistõttu me ei imestagi, et meil on võimalik viite tüdrukut taas koos tegutsemas näha.

“Tegemist on ühe poppbändi taasühinemine, mida arvasime, et kunagi ei näe,” tunnistas ka üks anonüümseks jäänud allikas. “Pärast pikki läbirääkimisi nõustus Victoria, et aeg uuteks projektideks on lõpuks küps.”

Viimati esinesid viis naist koos 2012. aastal Londoni olümpiamängude lõputseremoonia. Nende ülemaailmne kuulsus sai alguse hittlooga “Wannabe” aastal 1996.

Uudist pole küll endised bändiliikmed kinnitanud, aga hoiame igatahes pöidlaid pihus, et see ühinemine juba varsti aset leiaks.

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare