Mis sina arvad, kas paljude laste lemmiku animafilmi "Lumekuninganna ja igavene talv" tegelane Elsa võiks printsi asemel hoopis mõnda naissoost tegelasse armuda?

 (20)
Mis sina arvad, kas paljude laste lemmiku animafilmi "Lumekuninganna ja igavene talv" tegelane Elsa võiks printsi asemel hoopis mõnda naissoost tegelasse armuda?
Foto: AFP

Animafilm "Lumekuninganna ja igavene talv" on inspireerinud selle fänne juba aastaid ja nüüd levib sotsiaalmeedias ülekutse #GiveElsaAGirlfriend, mis tähendaks, et populaarne animafilm teeks ajalugu ja tõestaks, et printsessid ei pea ilmtingimata printsidesse armuma.

Näitleja ja laulja Idina Menzel, kes on on andnud lumekuninganna Elsale oma hääle, on sellest üleskutsest igatahes väga põnevil ning ka joonisfilmi autor ja kaaslavastaja Jennifer Lee on neist spekulatsioonidest kuulnud. “Mulle meeldib kõik see, mida inimesed on öelnud ja mõelnud filmi kohta — see loob dialoogi ja kinnitab, et Elsa on imeline karakter, kes kõnetab nii paljusid inimesi,” ütles Lee.

Ka teistes Disney filmides on näha aina rohkem arengut tänapäevasema mõtlemise poole. Näiteks 2017. aasta filmis “Kaunitar ja koletis” nägime stseeni, kus tegelane LeFou tantsis teise mehega. 2016. aasta filmis “Kalatüdruk Dory” kahtlustati samuti, et ühes stseenis oli oma koht ka lesbipaaril ja filmi lavastaja Andrew Stanton ütles vaid: “Nad võivad olla täpselt see, mida sina soovid, et nad oleksid.”

See, kas Elsal on filmi järjes tõepoolest tüdruksõber, selgub 2019. aastal, kui film kinoekraanidele jõuab.

Allikas: Huffpost

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare