Populaarseima küsitluse tulemused: kui palju on liiga palju ehk mida Naisteka lugejad igaõhtusest õllelibistamisest arvavad?

 (57)
Vaadiõlled kesklinna terassidel
Foto on illustreerivFoto: Tanel Meos

Paistab, et on kaks teemat, millest Naisteka lugejad iial ei väsi — üks on seks ning teine kõik, mis puudutab joomist ja alkoholi. Viimase populaarsust tõestas meie küsitlus, kus tahtsime teada, kas igaõhtune õllejoomine on normaalne ja kui palju õlut on liiga palju. Üle 5000 vastajaga küsitlusi polegi meil ammu olnud, järelikult teema on hingelähedane paljudele.

Kas 1-2 õlut iga päev on liiga palju? Jah, on küll, ütlevad Naisteka lugejad ehk 44% 5300st vastanust. 33% arvates on tegu täiesti mõttetu küsimusega, sest 1-2 õhtul igal õhtul ei tee suurele mehele midagi. 22% aga on arvamusel, et seda on palju sellisel juhul, kui mehe joomine kaaslast häirib.

Kui palju siis oleks mõistlik juua? 15% arvab, et normaalne oleks üldse mitte juua. 6% on selliseid, kes saavad kuus ühe õllega hakkama ja peavad seda täiesti piisavaks. 45% naudivad pudelit kuni paari laupäeva õhtul saunas.

Tegelikult on hirmuäratavalt palju neid, kes ütlesid, et 1-2 õlut õhtu lõpetuseks on täiesti normaalne. Neid oli koguni 35% 4600st vastajast. Päris kole on mõelda, et meie seas on nii palju inimesi, kes ilma alkoholita ei suuda päeva õhtusse saata ja kellel peab väike kilk peas olema, et lõpuks lõõgastuda.

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare