Üllatus missugune: naine sai alles pool tundi enne lapse ilmale tulekut teada, et ta on rase ja sünnitab

 (29)

Allyson ärkas hommikul kõhuvaluga, mida ta pidas algul tavaliseks päevadega seotud krambiks. Kuna valu läks üha hullemaks, viis ema noore naise haiglasse kontrolli. Seal tehti talle vereproov, mille tulemuste põhjal arvati esmalt, et tal on neerudega mingi probleem. Ultrahelis aga selgus, et naine on 42.nädalat rase ja hakkas hoopis sünnitama!

"Arst küsis, kas ma olen rase või rase olnud, vastasin eitavalt. Ja siis ütles ta mulle, et ma hakkan kohe sünnitama!" kirjeldab Allyson. Üheksa kuud varem oli tal olnud lühiajaline suhe, aga kuna tema menstruatsioonid olid alati ebaregulaarsed olnud, ei osanud ta isegi kahtlustada, et võiks lapseootel olla. Isegi päev enne sünnitust ei tulnud see mõte talle kordagi pähe.

Kuna naisel oli tugev pre-eklampsia ja kõrge vererõhk, otsustasid arstid keisrilõike kasuks. Allyson pelgas protseduuri kohutavalt! Aga pool tundi pärast seda, kui ta oma rasedusest oli teada saanud, pandi ta kätele terve beebipoiss!

"Ma ei suutnud uskuda, et hakkan sünnitama. Aga tema nuttu kuulda oli imeline! Olin väga mures, sest ma polnud raseduse ajal kordagi arsti juures käinud, aga õnneks oli temaga kõik korras," kirjeldab Allyson.

Lennujuhiks õppiva naise elu muutus hetkega täielikult. Kuna ta polnud oma rasedusest teadlik, pidi ta nüüd kiiresti end kõigega, k.a rinnaga toitmisega kurssi viima.

Oliveri isa ei osale lapse kasvatamises, kuid Allyson kinnitab, et ta on olukorraga rahul ja tänulik oma vanemate toe eest.

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare