Uskumatu lugu! Venelanna plaanis juustukoogiga endaga sarnase naise surnuks mürgitada ja seejärel tema identiteedi röövida

 (9)
Uskumatu lugu! Venelanna plaanis juustukoogiga endaga sarnase naise surnuks mürgitada ja seejärel tema identiteedi röövida
Foto: Panthermedia/Scanpix

42aastane New Yorgis elav venelanna Viktoria Nasyrova on võtnud eesmärgiks röövida endale sarnaste naiste identiteedi, vahendab portaal Madamenoire. Möödunud teisipäeval üritas ta mürgitada juustukoogiga ühte endale sarnaste välimuse tunnustega naist, aga õnneks see tal ei õnnestunud.

Väidetavalt läks Nasyrova 35aastasele Olga Tsuykile narkootikumidega mürgitatud juustukoogiga külla ja kui Olga kooki sõi, tundis ta end koheselt halvasti ja minestas. Viimane asi, mida ta sellest hetkest mäletab, on see, et Nasyrova istus tema kõrval. Järgmisel päeval avastas ta end pesu väel voodist ja tema ümber oli visatud tablette justkui jättes mulje nagu ta oleks proovinud enesetappu sooritada.

Naistel on mõlemal tumedad juuksed, nad räägivad vene keelt ja ka nende näojooned on väga sarnased.

Viktoria Nasyrova/Facebook

Kui Tsuyk lõpuks haiglast koju naases, avastas ta, et ta pass, töötõend ja ehted on kadunud. Tänaseks on need kõik leitud ja Nasyrovat ootab ees kuni 25 aasta pikkune vangistus mõrvakatse eest.

Seotud lood:

See pole aga esimene kord, kui Nasyrova üritas kellegi identiteeti varastada. NYPD on teda jälginud juba möödunud aastast, sest naisel oli komme käia internetis tutvutud meestega kohtingutel, neid mürgitada ja seejärel röövida. Lõpuks tuli ka välja, et Nasyrovat otsitakse Venemaal juba aastast 2014 taga ühe teise naisterahva mõrvamise eest.

Tema ainus vabandus oli viimatise juhtumi kohta oli: "Ma ju ei sundinud teda seda kooki sööma."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare