VIDEO | Prints Harry imearmas reaktsioon sellele, et üks fänn ta naisele hirmsuure lillekimbu kingib, on küll iga naise unistus

 (3)
"Sa ei kingi mu naisele nii suuri lilli!"
VIDEO | Prints Harry imearmas reaktsioon sellele, et üks fänn ta naisele hirmsuure lillekimbu kingib, on küll iga naise unistus
Doug Peters/Scanpix/PA Pictures

Prints Harry ja Meghan Markle viibivad praegu oma esimesel meretagusel tuuril Austraalias kui kuninglik abielupaar ja nende esimene päev Sydneys oli väga meeleolukas. Muidugi leidsid nad aega ka kohalikega kohtumiseks ja sellega käis kaasas mitu naljakat hetke.

Kui Meghan ja Harry parasjagu loomaaias jalutasid, ütles üks ametnik Harryle, et ühel rahvaseas oleval fännil on toodud Meghanile kingiks gigantne lillebukett.

Harry jalutas fänni juurde ja viskas nalja koomiliselt suure kingituse kohta. “Sa ei saa mu naisele nii suuri lilli kinkida. Mis värk sellega on?” naljatas ta, teeseldes armukadedust. Mõned sekundid hiljem tuli ka Meghan ja tänas meest lillede eest.

Tuleb välja, et see fänn oli tegelikult Matt de Groot ehk kohalik raadiomees, kelle jaoks lillekimbu toomine oli mõeldud naljana. Bukett maksis ise 500 Austraalia dollarit ehk pisut üle 300 euro.

“Tundus, et ta on siiralt põnevil ja meelitatud lillekimbu suurusest ja tema inimesed, kes seal temaga koos olid, väitsid, et ta armastas just seda, et need lilled olid tohutult suured,” muljetas de Groot. “Ma ei hakka valetama — tema (prints Harry — toim.) käed olid suuremad, kui ma oodata oskasin.”

Vaata hetke ka videost:

Allikas: Harper’s Bazaar

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare