Viis naiselikku vastlapäevarituaali, mis tagavad uueks aastaks ilu, edu ja mehelesaamise!

 (3)
Naisteka vastlakuklite test
Naisteka vastlakuklite testFoto: Rauno Volmar

Tänasel vastlapäeval on kõik naiste tubased tööd: ketramine, nõelumine, kudumine jmt., keelatud. Kes keelust üle astus, sel kasvasid närused lambad. Nii et viska sukavardad nurka ning mine kõrtsi linapikku jooma (ikka otse pudelist)! Ja seejärel võta ette need viis traditsioonilist tegevust, mis sulle uueks aastaks edu garanteerivad!

1. Vastlapäeval tegeldi palju juustega. Neid tuli sellel päeval kindlasti mitmeid kordi põhjalikult sugeda, et juuksed tugevad kasvaksid. Samal põhjusel käidi ka hobuse saba ja lakka katsumas. Vastlapäeval lõigati juukseid ja kärbiti habet. Vastlapäeval (noores kuus) lõigatud juuksed hakkavat eriti kiiresti kasvama.

2. Tüdrukud panid peale sööki paljaksnäritud kondid koera ette. Kelle eest koer kondi esimesena hambusse võttis, see kõige esimesena mehele sai.

3. Enne õhtusööki soovitati saunas käia. Eriti pidid kiirustama naised, sest kes esimesena sauna jõudis, seda ootas helde pereõnn.

4. Naised uskusid, et kui vastlakuu laseb ennast vaadata, siis saab tema käest endale aastaks ilu ja tervist nõutada.

5. Usuti, et kui tüdruk läheb vastlapäeva öösel ristteele, teeb lume sisse hernestest risti ja selle kohal kükitades häda teeb, võib kutsuda välja Vanatühja, kes sellise teo peale igasuguse soovi võis täita.

Kukleid tuleb muidugi ka süüa, aga ära liiale mine, sest Fitlapi andmetel on need üsna kaloririkkad. Klassikalises vastlakuklis on kukkel ja ka magus vahukoor. Keskmiselt sisaldab üks selline vastlakukkel 255.76 kcal.

Seotud lood:

Loe siit: Figuurisõbrad annavad nõu, kui palju tuleb treenida, et vastlapäevakalorid ära kulutada

Ja vastlapäeval ei saa läbi traditsioonilise hernesupita! Retseptid leiad siit: VastlapäevaRETSEPTID: viis erinevat hernesuppi, mis kõigile maitsevad!

Vasta küsimusele ja võida toto koolitus
Mis aastal ehitati Tallinna hipodroom?
Toto koolitus 10-le koos karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta
panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare