Aitame pereisal Viktoril jääda oma armsa perekonna kõrvale veel aastateks: usun, et saan terveks, et olla koos lähedastega

 (28)
Aitame pereisal Viktoril jääda oma armsa perekonna kõrvale veel aastateks: usun, et saan terveks, et olla koos lähedastega
Pilt on illustreerivFoto: Unsplash

Mõned päevad sai vähiravifond “Kingitud elu” anda rõõmusõnumi — jah, toetame! — 60-aastasele Jõhvis elavale Viktorile, kes võitleb kopsuvähiga. Viktori raviks kulub kolme kuu jooksul ligi 18 000 eurot, millest mees ise katab 2000 eurot.

Viktor kirjutab:

Tere, heasüdamlikud fondi töötajad ja annetajad. Tänan Teid abi eest! Aitäh, et olete olemas!

Minu haiguse lugu algas 7. detsembril 2017 Jõhvis, kui ma koputasin mu perearsti uksele. Järgmisel päeval pandi mind 10 päevaks haiglasse ja raviti antibiootikumitega mul avastatud kopsupõletikku. Uuringute käigus leiti kopsuvähi ning jaanuarist algas keemiaravi. Edasiseks haiguse vastu võitlemiseks on vajalik hirmkallis ravim.

Mul on armas perekond. Naisega sain tuttavaks ülikooliajal ja oleme koos 35 aastat. Ma ehitasin oma perele hubase maja, istutasin aeda imeilusad teeroosid ja magusad maasikad, viljapuud rõõmustavad meid iga aasta mahlaste õunte, kirsside ja meeploomidega. Praegu mängib aias kassidega minu sinisilmne ja lokkis juustega kaheaastane lapselaps.

Ma olen siiralt tänulik fondile ja kõigele annetajatele toetuse eest. Usun, et saan terveks, et olla koos minu lähedastega, tunda rõõmu minu laste ja lastelaste väikeste ja suurte edusammude üle, olla vajalikuks ühiskonnaliikmeks ja teha minu lemmiktööd.

Parimate soovidega, Viktor”

Toeta Viktori ja teiste “mittekulutõhusate” vähihaigete võitlust elu eest: www.kingitudelu.ee/annetajale

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare