Kohutav! 22-aastane naine jagab hirmutavat kogemust, kuidas teda lennureisi ajal seksuaalselt kuritarvitati

 (123)
Kohutav! 22-aastane naine jagab hirmutavat kogemust, kuidas teda lennureisi ajal seksuaalselt kuritarvitati
Pilt on illustreerivFoto: AFP/SCANPIX

Möödunud kolmapäeval Spirit Airlinesi lennuga Las Vegasest Detroiti lennanud naine väitis, et meessoost reisikaaslane rahuldas end tema peal samal ajal, kui ta magas.

34-aastane India kodanik Prabhu Ramamoorthy, kes viibib Ameerika Ühendriikides reisiviisaga, arreteeriti Detroiti lennujaamas seksuaalse kuritarvitamise süüdistusega, kirjutab HuffPost.

22-aastane naissoost ohver rääkis, et ta magas aknapoolsel istmel ja ärgates avastas, et nii tema püksid kui ka pluus olid lahti nööbitud. Ta väitis ka, et mehe sõrmed olid tema jalgevahes ja ta liigutas neid erutunult. Naine väitis, et mees ei lõpetanud enne, kui naine oli täielikult ärkvel.

Uurijad tunnistavad, et Ramamoorthy tegi seda kõike istudes oma ohvri ja abikaasa vahel.

Ohver, kes oli arusaadavatel põhjustel väga endast väljas ja nuttis, teatas koheselt juhtunust stjuardessidele, kes pakkusid talle koheselt ka uue istekoha. Ramamoorthy arreteeriti kohe, kui lennuk oli maandunud.

Mees väitis hiljem FBI agendile, et on võimalik, et ta avas naise rinnahoidja kogemata, kui sellega mängis ja oli ka tema rinnahoidjas rinda puudutanud. Ta tunnistas ka, et proovis oma näppu naise vagiinasse libistada, aga see ei õnnestunud.

Lennufirma eeskostja on korduvalt väitnud, et nad teevad võimudega igakülgselt koostööd, et olukord lahendada.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare