Uskumatu! Paarike visati lennukist välja, sest naine kannatas mensturatsioonivalude käes

 (15)
Uskumatu! Paarike visati lennukist välja, sest naine kannatas mensturatsioonivalude käes
Pilt on illustreerivFoto: reuters

Joshua Moran ja Beth Evans olid Birminghami lennujaamas minutite kaugusel õhku tõusmisest, kui neil paluti lennukist lahkuda, vahendab Mirror.

Nimelt oli Emiratesi lennuki meeskond kuulnud, kuidas Beth ütles oma kallimale, et tal on tohutud menstruatsioonivalud. Seepeale otsustas lennumeeskond, et Beth peab läbima meditsiinilise ülevaatuse enne, kui alustab seitsme tunni pikkust lennureisi.

Kuna arsti polnud koheselt saadaval, kästi paarikesel turvavööd lahti võtta ja lennukist lahkuda.

"Beth nuttis ja oli endast väljas, kui talt küsimusi küsiti," meenutab Joshua. Naise sõnul olevat valud olnud kümne palli süsteemis ühe punkti väärilised ja tal polnud midagi lendamise vastu, aga Emiratesi meeskond otsustas siiski, et nad ei saa lasta tal lennata, sest äkki olukord lennu ajal halveneb.

Lennufirma eestkõneleja kommenteeris olukorda: "Reisija väitis stjuardessile, et tal on ebamugav ja valus ning ta ei tundnud end hästi. Nii otsustaski lennuki kapten paluda meditsiinilist abi ja preili Evansil lennukist lahkuda. Me ei tahtnud panna preili Evansi elu ohtu juhul, kui ta olukord oleks lennureisi ajal halvenenud."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare