VIDEO: Naine kogub hirmuäratavaid nukke ja kohtleb neid nagu päris beebisid

 (11)

VIDEO: Naine kogub hirmuäratavaid nukke ja kohtleb neid nagu päris beebisid
Foto: Rene Suurkaev, Eesti Päevaleht

Marylin Mansfieldi kodus on üle kolmesaja erineva nuku, keda ta kohtleb nagu oma päris lapsi, kirjutab Oddity Central. “Võtan oma nukke kõikjale, kuhu võetakse ka päris beebisid,” rääib pluss-suuruses modell. “Ma ei tee seda selleks, et inimesi šokeerida — see teeb mind õnnelikuks,” räägib naine, kes igatseb aega, mil ta päris lapsed veel beebid olid.

“Need beebid jäävad igavesti beebideks,” rõõmustab Marylin, kes naudib nukkudele beebiriiete ostmist just seetõttu, et nukud ei kasva oma riietest kunagi välja ega määri oma kalleid rõivaid ära.

“Tean, et nad pole elus, kuid iga nuku näoilme jutustab oma loo,” räägib naine, kes kohtleb kõiki oma nukke suure hoole ja armastusega. Umbes 300 nukku on maksma läinud sadu tuhandeid dollareid ja naine ei lahku kodust kunagi, ilma et tal vähemalt üks “laps” kaasas poleks.

Marylinil on ka lihast ja luust lapsed, kes nukkude peale armukadedust üles näidanud pole. Vastupidi — ta väikesel pojal on samuti nukkude vastu huvi tekkinud ning 12aastane tütar aitab nukke mähkida ja vannitada. Marylini abikaasa nukkudest nii suures vaimustuses pole, kuid on “suure perekonnaga” juba harjunud.

Vaata fotosid Marilyni nukuperest SIIT.

Ingliskeelne video:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare