Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
soovitage spa-d

leila 11. jaanuar 2012, kl 18.08
Plaanis kalli kaasaga nädalavahetuseks lõõgastuma minna aga kuna pole ammu spas käinud, siis pole kursis, kus on hea hubane ning iluprotseduure ikka vilunud tegijad teevad. Viimatine kogemus Arengsburgis ei olnud midagi erilist, toad olid kulunud ilmega ja massöör tundus laisk.
Vaatasin selliseid kohti: Gospa, Saka Cliff, Pühajärve Spa, Fra Mare.
Kiitke, laitke, soovitage!
Ette tänades :)

Annely 11. jaanuar 2012, kl 18.17
Pühajärvet kindlasti ei soovita.
Saaremaal soovitan: Grand Rose spa, Arensburg ja GoSpa.

Mila 11. jaanuar 2012, kl 18.33
mina soovitan saunade ja basseinide rohkuse tõttu kas toila spad või pärnus estoniat. estonias võtsime pargi maja, selles ongi saunadekompleks, ei pea läbi linna erinevatest majadest sinna minema. estonias aga on üks hull massöör, teeb nii haiget et kole lugu, kahjuks ma nime ei mäleta, seega ei tea öelda kellest eemal hoida. aga massööre on palju, seega ehk ei satu selle otsa.
nädalavahetusega on see jama, et praegusel aastaajal on nädalavahetustel nii palju rahvast, ei ole võimalik lõõgastusest rääkida, see on rohkem ellujäämiskursus (kurdiksjäämine peale selle). nädala sees on normaalne.

head lõõgastumist!

Annely 11. jaanuar 2012, kl 18.45
Käisin nädalavahetusel Estonia Termides. Seda ei saa lõõgastumiseks nimetada, mis seal toimus:D

pakkumised 11. jaanuar 2012, kl 22.30
Võid ka pakkumistel silma peal hoida pakkumised.ee on hea koht.

spaakas 12. jaanuar 2012, kl 08.43
estonia termide majutusmaja üks kärarikkamaid pärnus

Annely 12. jaanuar 2012, kl 10.36
Ei ööbinud termidega ühes majas ja ka mitte Estonia teistes majades. Lihtsalt sai käidus termides ja ööbitud rannaäärses hotellis.

leila 12. jaanuar 2012, kl 11.37
Tänud soovitajatele. Termidesse me siis ilmselt ei lähe :) Hoian pakkumistel silma peal, äkki ilmub midagi Saaremaa spade kohta.

pikku 13. jaanuar 2012, kl 09.57
Aqua spa Rakveres. Nädalavahetusel igalpool möll.

* 13. jaanuar 2012, kl 13.34
Meile mehega meeldib ka Rakvere Aqva spaa. Nädalavahetusel on seal tõesti rahvast ja suminat üksjagu, aga hotellis on olnud üllatavalt vaikne. Ja spaa poole peal oleme protseduuridega siiani väga rahule jäänud, minu lemmik on wellness massaaž, peale seda on tõesti keha mõnusalt lõõgastunud. Mehele meeldib jälle selline tugev kondiväänamine, seda teevad seal mingid teisest rahvusest spets. tegelased.
Pühajärve spaas meile ei meeldinud, aga seal kõrval Otepääl Bernhardi hotelli spa oli väga mõnus väike ja vaikne, omapärane. Pärnu omades olen ka käinud, samuti Tallinnas Meritonis ja Viimsi spaas, need ei ole mingit muljet jätnud.

Spa külastaja 18. jaanuar 2012, kl 17.18
Arvan, et olen külsatanud kõik spad Eestis ära ja mõned mitu, mitu korda.
Minu lemmikud:
1.Toila SPA Welness keskus (mitte termid!) kuhu lapsi ei lubata ning tõeline nauding on seal olla ja minu mehe lemmik on see samuti, kuhu tuleb ise alati kaasa, teistes SPAdes võin käia lapse või sõbrannadega:) Kuid kahjuks ei vasta minu nõuetele nende hotell. Seega ööbin kas Meresuus või Saka Cliffis, kus mõlemas ka SPAd päris normaalsed.
2.Saaremaa Georg Ots, sõitmine aeganõudev, ainuke miinus - lennukiga väga ok, saadavad takso vastu. Kaks viimast aastat ei ole käinud, loodan, et kvaliteet on muutusteta.
3.Rakvere Aqva, suvel Meresuu Narva-Jõesuus.

Kuhu minna ei soovita on:
1.Estonia termid - sellist mustust ja räpasust annab leida (külastasin aasta alguses) kahju on sellest investeeritid rahast, mis sinna on läinud, sest termidel iseesnesest pole ju viga. Hotelli sviit oli ka naerukoht. Toitlustus olematu kvaliteediga. Massöör oli Tailanna - päris hea.
2.Haapsalu Fra Mare milline hais, kui sisened, laps ütles mulle, et tõid mind vanedekodu või?(vanadekodu ta näinud küll pole:)) Restoran - tule taevas appi jne.
Mõnusat nautlemist spas.

Desiree 18. jaanuar 2012, kl 18.57
Vaieldamatult parim Meresuu-korduvalt seal käinud ja kuigi tee sinna pikk on asi käiku väärt. Veel kiidavad kõik GO Spad Saaremaal,ise pole käinud aga plaanis varsti minna. Aga ei soovita Fra Mare Haapsalus.

spaa 18. jaanuar 2012, kl 21.13
GoSpa on super mõnus, parim lausa, kuhu sattunud.
Saka Cliff on ka armas ja romantiline, aga ärge külmadega minge, me külmetasime toas ennast segaseks.
Pärnus Tervise Paradiisi sviidid on ka mõnusad, oma väikse saunaga.
Kohutavaim koht on Toila, täielik nõuka jäänuk.
Keskmine on Fra mare,
Tallinki Aqua spa on ka meeldiv, aga vesi veidi jahe kui niisama lebotada tahta, saunu jälle palju. Hotell on selline uus eklektiline ja mitte kõige romantilisem.

Strand on väsinud ja mitte midagi erilist
Rüütli saaremaal on ka igati okei, aga tavaline, ei mingit ekstra nüanssi asja juures.

j 19. jaanuar 2012, kl 20.45
Soovitan Aqva Spa-d Rakveres, väga ilus koht, eriti täienenud saunakompleksiga!

Mina 20. jaanuar 2012, kl 10.23
Mulle meeldib Viimsis, kui sa võtad omale sviidi, neil on seal vahel häid pakkumisi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

juhus (1)
juhus, 29.07.14 23:57
Võsu rannafestile? (2)
KiL, 29.07.14 23:31
Reduksin
uurin, 29.07.14 22:11
Elevant unenäos (6)