Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
R I P S M E D

marina 09. juuni 2008, kl 14.39
UNUSTA KOSMEETIKAST!!!

Ripsmepikenduste paigaldus 400.- (u 3t)
Ripsmepikenduste hooldus 250.-
töötan kodus, mustamäel.
võin ka kohale tulla (+ 100.-)
erinev pikus, mudelid, kivikesed (+5 eek tk)
värviliste ripsmetega dekoreerimine (sinised, lillad)

SUVEKS ILUSAKS!!!
TEL 55960366

Huvitab 09. juuni 2008, kl 14.55
Nendest mudelitest tahaks pikemalt rääkida !!!
Mis see on Ripsmete erinevad mudelid ???
U 3 tundi , päris kaua , tähendab ka seda , et sa pole proff. , mida sa ei maininud

Marina 09. juuni 2008, kl 15.11
mudelle on 3. 1) kas pikkemad keskel, väiksemad ääres- teeb silma suuremaks. 2) pikemad ääres, väiksemad keskel - teeb silmad väljendusrikkam 3) igal pool ühesugused- nagu nukk =)

teen rahulikult, hoolsalt ja tihedalt, selle pärast MUL see võtab just 3t.

ise käin pool aastad ripsmetega, ja igal pool kus tegin hooldust aeg oli sama.
p.s tegelen ripsmetega aprillist. 100% kõik on rahul ja käivadgi siiamani.

no 09. juuni 2008, kl 16.41
siis oled jah algaja. profil läheb ikka vist maksimaalselt 2h. Ja tõesti, mis asja sa ajad mingite erinevate "mudelle"-dega või mis iganes.
ja kas "unista kosmeetikast" või "unusta kosmeetika" - kumba sa nüüd pakud?
tean, et see on meeletu norimine, aga sa oled ka hea põhjuse andnud

mhh 09. juuni 2008, kl 17.13
Lõpetage ära, tahaks näha kui õigesti te ise nt vene keeles kirjutate, Marina kirjutab täiesti OKlt.
Nii. Mul endal on olnud pikendused u aasta ja olen käinud väga erinevate tehnikute juures. Aeg, kui kaua kulutatakse ripsmete panekule on samuti olnud erinev ja mitte alati ei näita tehniku kogemust- ka suurte kogemustega tehnikud võivad ripsmeid panna 2-3 tundi, kuid muidugi kogemustega kasvab vilumus ja seetõttu pannakse ka kiiremini, kuid samas võib juhtuda, et ka lohakamalt. Üks parimaid ripsmepikendajaid, kelle juures käisin oli alustanud vaid mõned kuud tagasi, kuid ta pani väga kiiresti ja hästi- sõltub ka sellest kui palju annet, täpsust ja kiirust üleüldse tehnikul on.
Tegelikult sõltub veel panemise kiirus ka sellest kui pikad ja tihedad on su enda ripsmed (eelkõige ikka kui tihedad). Mul on nt väga hõredad ripsmed ja mulle tavaliselt pannakse ripsmeid 1,5 h (Olen 4x lasknud paigaldada), samas hooldus kestab kuidas kunagi- 40 minutist 2 tunnini.

Üks jubedamaid kogemusi oli mul ühes kesklinna salongis (nime ma parem ei kirjuta), kus lasin esimest korda endale paigaldada. Panemine võttis aega 3,5! tundi, mille jooksul tehnik käis mitu korda suitsul ja tagasi tulles ta ei pesnud käsi (või vähemalt nii mulle tundus tema kätelt tuleva suitsuhaisu järgi), hooldus kestis tunnikese vähem. Samas, tema pandud ripsmed püsisid mul ka vaid poolteist nädalat, samas kui tavaliselt püsivad mul need ikka 3 nädalat kindlalt.

Huvitab 09. juuni 2008, kl 17.18
Pikemad ääres, väiksemad keskel - see tähendab seda , kui tahan nr.12 siis panedki mõlemale äärele kõik nr. 12 ? Ja kui mudelitest rääkida , siis see polegi mudel , vaid silma kujundamine , vms, kuna igal inimesel oma silmakaar, järelikult tuleb iga ühega individuaalselt mõtlema hakata , mitte toppida n.n mudelid . Kes sind koolitas ?
Miks sa iga kord vahetad ripsmetegijat , pool aastad ja igal pool , otsi siis proffi , kes oskab korralikult ja tihedalt ja 2 tunniga .
Proffid teevad max. 2 h.

mhh, to huvitab 09. juuni 2008, kl 21.08
Sellepärast vahetasingi, et tahtsin paremat. No alguses see läks muidugi nii sellepärast, et ei saanud aega sobivasse salongi ja nii see läks. Leidsin endale ka ühe väga hea tegija, kuid nüüd jälle vahetasin, kuna tahtsin teist materjali. (Eelmine pani Perfect Silki, aga nüüd on mul Prima Diva). Ka uus tegija on super, tal juba mitu aastat kogemust ja püsiklientide järjekord on nii pikk, et enne mul saab eelmisest korrast kuu aega, kui uuesti saan minna. Muidugi hullu pole, kuna Prima Diva püsib hästi.

jjj 09. juuni 2008, kl 23.30
MARINA, palun kirjuta oma e-mail siia välja - ma ei näe seda mujal.

marina 10. juuni 2008, kl 09.32
to no: maei arva, et tehniku proffesionaalsust saab rääkida töö kuulutamise aja võreldes. ja kirjutasin siia mitte selleks, et enda grammatikat näidata. kui sulle ei sobi, siis ära tule, milles probleem on?
to huvitab: minu lemmiku tehniku juurde järjekord on kuu aega vähemalt, panen ennas kirja 3 kuuks ette. mõni kord aga ei ole võimalust sel ajal sinna minna. siis lähen teise juurde. aga mis siis? mis on sellest, et ma neid vahetan? "pikemad ääres, väiksemad keskel"- minu arust on küll loogiline, et nina juures lähevad kõige väiksemad.
to mhh: tnx

marischka@hot.ee

küsimus 10. juuni 2008, kl 10.03
Mul tekkis selline küsimus, et kui ma tahaks tihendada ja natuke pikendada silmade välisnurkades olevaid ripsmeid, siis kas seda ka tehakse? Või pole sellel mõtet? Mul on endal suht tihedad ja pikad - kaardus ripsmed. Palju see maksma läheks?

marina 10. juuni 2008, kl 10.32
täitsa välisnurkades tavaliselt ongi vähe ripsmeid. "kunstripsmed" paigaldatakse enda omade peale, iga enda oma peale üks "kunst." kui sa kasutad ripsmetušši siis vahet ei ole nähagi. see küll pikendab, vaid tihendamiseks saab proovida ripsmed, mida müüjakse tavalistes poodides (kus ühe "aluse" peal on umbes 3 karva). neid võid ise paigaldada kummiliimiga (mida müüjakse koos ripsmetega) pakk u 60-80 eek. ka neid saab püsiliimile panna- ühe enda peale tuleb 3 kunst. AGA... need ripsmed on raskem kui tavaliselt, ja igaühele ei sobi! ja kui sa ei taha ripsmetušši kasutada siis kunstripsme on küll näha. ja meigi vaja VÄÄÄGA hoolikalt maha võtta (muigu kunstripsmed üldse ei soovita hõõruma).
hind u 50-100 eek

krõps 10. juuni 2008, kl 11.58
to marina: Kui tihti umbes hoolduses tuleb käia? Kas ned ripsmed on sirged või kooldus? Kas enda ripsmed tuleks enne keemilselt värvida?

marina 10. juuni 2008, kl 12.03
hooldusele umbes kolme nädala pärast. see oleks ideaalne.
ripsmed on kooldus. keemililine värvimine ei ole kohustuslik. see protseduur on hinna sees (mul). salongides ma pole näinud et ripsmeid värvitatakse ennem. vahet pole, tegelikkult.

to marina 10. juuni 2008, kl 17.06
salongides ei värvita, samas ütled, et see polegi oluline. siis ikkagi ise värvid (ja ütled et see on nö hinna sees)? pole mõtet ka ise siis värvida...

. 11. juuni 2008, kl 01.23
Olen huvitatud,mida sa maksuametile näitad???????? TULEN PAIGALDAMA RIPSMEID SINU KOJU JA TAHAN KA TSEKI!!!!!

to - . 11. juuni 2008, kl 11.45
appi kui jobu see viimane . Mine siis salongi täishinna eest paigalda ja võta endale 4ekki - pühi pepput ja ole rahulik :)))))

marina 11. juuni 2008, kl 11.48
)))))))))) sama mõtte oli
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Müüa vesipiibutubakas Al Fakher
Al Fakher, 23.10.14 19:58
Hammusta tervis tugevaks
tohver29, 23.10.14 19:35
Soovin aborti (2)