Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
totaalne muutumine - brünetist blondiks

mina 25. veebruar 2005, kl 19.05
Olen enda tumedast juuksevärvist täiesti tüdinud, ja tahaks suveks blondiks hakata. Tahaks sellist maarjaliis-ilusa-juuksetooni, mis ei ole väga hele, aga ikka on blond. Mitte mingil juhul ei taha vahepeal punapea olla. Mitu korda peaks blondeerima, ja kus olete käinud (Tallinnas) seda tegemas? Aitäh vastajatele

liisu 25. veebruar 2005, kl 19.15
salongis maribell.juukur evelini juures .hakkab triibutamisega järgemööda blondeerima.:)soovitan soojalt.ise lähengi nyyd märtsis teiele triiburingile aga ka esimesega jäi väga ilus:)

shubidup 25. veebruar 2005, kl 19.38
mina sain brünetist helebeehz-blondiks u. aastaga. Olin värvitud tume-tumepruun, nüüd ilus karamell :) Varu kannatust, paari juuksuriskäiguga ei saa midagi. Erinevat heledat tooni triibud-salgud pluss helepruun põhi - selline olen praegu.

Minu juuksur on Anneli Intersalongist. Olen väga rahul. Üle pooleteistkuu käin, värvin põhja ja vastavalt vajadusele salke. Ei ole kollane; erinevate toonidega helebeezh hoopis.

Kõige odavam muidugi ei ole; eks ma ikka mässan ja maskitan ka nendega :)

Mine kindlasti juuksurisse 25. veebruar 2005, kl 23.02
Ma ütlen kohe sa tahad saada brünetist blondiks...
Mule endal olid enne ka tume pruunid mustakad juuksed..hakkasin heledaks värvima kuu aja pärast olin ma blond :) Tulemus oli vaimustav.....a juhtus see peale nädalat möödudes et mu ilusad tagumikuni juuksed tuli maha lõigata kuna otsad olid nii lõhenenud ja kahjustunud :( Milleks see jutt....Mine juuksurisse ja pea nõu temaga ja varu aega :) edu :)

britta 26. veebruar 2005, kl 10.49
esiteks tee seda kindlasti juuksuris.
mina sain tume pruunist blondiks ühe päevaga. kahjuks ei tea ma mis olukorras on sinu enda juuksed.mul olid väga heas,seega võtsime ette ka päris suure protseduuri.
kõigepealt blonderisime.siis tegime maski.(pesemiskordi ei hakka ma ma nimetama sest neid oli päris mitu) peale maski tegime heledad triibud,tumedamaid triipe, ja ülejäänud juuksed lilla värviga üle(lilla võtab kollase tooni ära) . nii saingi blondid juuksed.väga ilusad!
(550.-)

to britta 26. veebruar 2005, kl 19.24
kus salongis sa seda tegid 550.- eest?

britta 27. veebruar 2005, kl 22.42
hehe Jõgeval=)
ära ehmata midagi..seal käib paalju kliente Tallinnast.Väga (Y) salong on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

maavillane?
kampsik, 25.10.14 08:03
voodikoht
juku, 25.10.14 07:47
seeniori kruiisil C kajutis
tädike, 25.10.14 07:23
saatejuhi erepunased huuled (3)