Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
mis valu see on sabakondis
 
õhtune 09. veebruar 2011, kl 19.43
selg valutab juba pikemat aega, ristluude juurest, aga mis eriti veider, ka sealt kus sabakont on, päris alt. see sabakont annab pidevalt tunda, nagu miski pressiks peale. kui päeva tööl ära istun, on päris jama. liikudes unustan nagu äragi. olen teinud seljast röntgeni ja mingi disk on nihkes natuke. kas see võib sabakondile tunda anda lausa või on sabakont hoopis eraldi seal all ja see pressiv valu võib olla jumal teab millest :S
 
Leelo 09. veebruar 2011, kl 20.51
jajaaa...minul algas ka kõik sabakondist. Istuda oli valus, isegi saba katsudes oli valus. MRT vastus nimmekanali stenoos ja disk L5/S1 nihkes. Nüüd aasta hiljem oigan vaude käes juba 3 kuud, diski op ees ootamas. Hakka kohe võimlema, äkki saad abi!
 
ohhh 09. veebruar 2011, kl 21.24
käisin täna dr. Tiit Ilvese juures. Probleem oli mujal aga küsisin ka sabakondi ja nimevalude kohta, mis aegajalt meeletut valu teeb. Ta õpetas lihtsa harjutuse, mis võttis seljavalu hoobilt ära. Praegu veel vara kiita, aga soovitan teda.
Vähemalt andis keegi lootust, et oma valudest lahti saan, kui muidugi neid harjutusi pidevalt teen.
 
to ohhh 10. veebruar 2011, kl 10.41
palun kirjelda meile ka paari sõnaga seda lihtsat harjutust!
 
ohhh 10. veebruar 2011, kl 11.34
ma pole kindel, kas need harjutused kõikide jaoks ühesugused on. Lihaspinge võib olla inimestel erinevates kohtades. Ilves enne ikka katsus ja uuris ka mind. Soovitan siiski tema poole pöörduda.
 
õhtune 10. veebruar 2011, kl 14.47
mulle öeldi röntgenis et seljalülid kergelt kaksikkumerad ja veidi tihkemate lõpp-plaatidega. öelge palun, kas siis see võibki ka seda sabakondi valu põhjustada ja ristluude valu? igatahes sain saatekirja taastusravi arstile. samas lugesin just ristluude valu kohta et see võib olla millest iganes :S
 
ohh 10. veebruar 2011, kl 16.29
olen nende valudega läbi longanud rida arste..günekoloog, sooltearst+ jube solteuuring...aga õnneks mitte midagi. Veel pean kiitma Tiit Ilvest....väike venitusharjutus ja valu läinud....muidugi selleks korraks, sest vanemas eas kipuvad hädad tagasi tulema kui enda keha eest hoolt ei kanna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!