Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
üleminekuperiood, määrimine
 
Hanna 10. august 2011, kl 14.56
olen 46-aastane ja ilmselt on alanud mingid muutused, tsükkel on muutunud pisut lühemaks jne. seda arvas ka günekoloog, keda maikuus külastasin. proovid jm olid korras. nüüd pärast seda on kahe tsükli jooksul pisut määrinud, voolus on roosakas või helepunane. paar päeva niimoodi. päevad peaks ka mõne päeva pärast hakkama.

kas üleminekuperioodil on selline määrimine normaalne (pille ei kasuta) või peab kindlasti uuesti arsti juurde pöörduma? enne septembrit sinna nagunii ei saa, aga ikkagi oleks hea teada, kas teistel ka midagi taolist ette on tulnud.
 
ann 11. august 2011, kl 13.46
Tere jh
Mul peaaegu samuti. Arstil olen käinud,aga mureks see, et mul nagu pidevad päevad, mõnepäevaste vahedega. Ja nii juba mitmed kuud. Olen 49. Analüüsid on olnud korras. Ära juba tüütab, pidevalt pean valmis olema, et täna jälle äkki. Verd tuleb siiski vähe.
 
viisu 11. august 2011, kl 14.17
On esinenud samuti määrimist tsükli keskel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!