Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kõhulahtisus

Mure 28. jaanuar 2013, kl 22.27
Mis aitaks kõhulahtisuse , kõhuvalude vastu?

aitab 29. jaanuar 2013, kl 07.19
teeseen, kui on viirus siis võimalikult klooririkas mineraalvesi näiteks Darida
aga peab vaatama ka mida süüa, müüdavat on nii et tapab aga osta pole õieti midagi, enamik on kõvasti mürgitatud ja siis veel antibiootikumid, väga tõsine häda peab olema kui neid üldse tarvitada, hävitavad soolestiku mikrofloora täpselt samuti nagu säilitusainegi
normaalse töö taastamiseks on kõige etem hapendatud toorpiim(samad bakterid mis actmelis)
ka hapukapsa sisse paneb enamus mingit sodi mis kõhu lahti teeb, kilepakend annab sinna omakorda hormoone kahjustavat mürki

uinak merimürr 29. jaanuar 2013, kl 07.40
söetabletid

Mure 29. jaanuar 2013, kl 12.44
Mul on see kõhulahtisus umbes 2nädalat juba .Olen kõike proovinud mitte miski ei aita :S Nüüd paar päeva tagasi lisandusid ka kõhuvalud. Olen juba käinud nii perearsti juures ,kui ka EMO's ..vereproovid on korras. Ei tea enam mida teha :(

toit 29. jaanuar 2013, kl 12.57
Äkki on sul toidutalumatus mingi toiduaine suhtes, see võib ka üle öö tekkida.

Mure 29. jaanuar 2013, kl 13.20
EMO's arvati ka seda ,et äkki on laktoositalumatus. Nädal aega ei või nüüd piimatooteid süüa.

talumatusega 29. jaanuar 2013, kl 16.31
Kui pikalt kõhuvalud ja lahtisus kestnud on?
Vahel võib toidutalumatus järsku avalduda, ilma et eelnevalt kaebusi oleks.
Minul on nii kaua kui üldse mäletan pidevalt kõht lahti olnud, eriti hommikuti. Kõhuvalu oli igapäevane kaaslane, arvasin, et normaalne ja mul ongi tundlik seedimine.
Siis tekkis mul psühhotrauma järgselt väga tugev ärevushäire ja sellest lõi ikka põhja korralikult alt ära, lausa vesi...
Nüüd avastati gluteenitalumatus. Ilmselt kombinatsioonis ärevushäirega andiski sellises reaktsiooni, et ei saanud poti pealt ära.
Gluteenitalumatusega käib sageli kaasas laktoositalumatus, see on õigupoolest gluteenitalumatuse sümptom ja kaob, kui oled mõnda aega gluteenivabal dieedil olnud.
Mina sain juba 6 kuud peale gluteenivabale dieedile jäämist piimatooteid süüa aga ausalt, ega ma kõike enam soovigi süüa. Jogurton peamine, vahel ka kohvikoor ja vahukoor aga seda harva. Kuidagi limane olemine tekib, kui liiga palju piimatooteid tarvitan.
Huvitav oli see, et kui olin täielikult piimavabal dieedil, siis ei tekkinud selle aja jooksul kordagi nohu. Muigu vaevlesin ka allergilise nohu käes ja talvel pidevalt nina tilkus.

Mure 29. jaanuar 2013, kl 21.06
2 nädalat ja kõhuvalu umbes 5päeva.

ka 29. jaanuar 2013, kl 21.39
Kolm korda päevas 2 söetabletti, neli tassi kummeliteed ja helluse jogurtit võib ka röstsaia. Tegin nii ja sain kõik korda.

ingrid 30. jaanuar 2013, kl 11.02
Koirohi on kõhuvalude korral väga tõhus. Kuigi, äärmiselt vastiku maitsega. Tuleks valmis panna korralikult mesine lusikas, mida pärast lakkuda, muidu on see kange hingus sul tükk aega suus. Pane otsingusse ja saad ridamisi võimalikke näpunäiteid, kuidas seda manustada. Ise olen seda kulistanud teena, mingi perioodi jooksul väikeste lonksudena.
Lastele olen andnud kunagi, kui neil kõht lippas, tammekooreteed. Ausalt öeldes, ma ei tea, kas see aitas või läks iseenesest üle.

Loperamid 30. jaanuar 2013, kl 14.28
Üldiselt paneb Loperamid lahtise kõhu kinni, kui tegemist ei ole mingi tõsise haigusega. Täiesti käsimüügiravim. Ja minul aitas juba poolest tabletist. Mitut tabletti ei maksvat võtta - siis olevat pärast vastupidine häda: lahtistit vaja.

Naine 30. jaanuar 2013, kl 14.40
Mind ei aidanud ükski asi apteegist,peale tammekoore tee.Proovi kindlasti.

Pille 30. jaanuar 2013, kl 14.42
Smecta pulber aitab minu pojal kõhu korda seada.

Mure 30. jaanuar 2013, kl 18.47
Minul näiteks Loperamid ei aita :( Kas on võimalik ,et võivad hoopis ussid olla?

Mure 31. jaanuar 2013, kl 16.45
Täna on väljaheide ka natuke roheline . Vereproovid on korras ja ultraheliuuring ei näidanud ka midagi . Ei oska enam midagi teha :/

reis 31. jaanuar 2013, kl 16.58
Ega sa pole reisil käinud ja võõraid toite söönud?

Mure 31. jaanuar 2013, kl 17.28

V 31. jaanuar 2013, kl 17.55
Kalmujuur.

Mure 31. jaanuar 2013, kl 21.22
Küsiks veel seda ka ,et mida ei tohi laktoositalumatuse korral kindlasti süüa? Kas küpsised ,koogid jne on ka keelatud?

laktoos 01. veebruar 2013, kl 21.32
Laktoositalumatust on erinevat moodi. Mõni ei talu ainult rõõska piima, mõni ka mitte hapupiimatooteid. Üldiselt ei sobi laktoositalumatuse all kannatajale mitte ükski toode, mis sisaldab piima/piimasuhkrut. Kui küpsiste või kookide koostisse kuulub piim, siis ei ole muidugi mõistlik seda tarbida.

tead 02. veebruar 2013, kl 08.48
Ära nüüd selle mürgiteemaga üle ka pinguta. Kui kõik niiiiii mürgine oleks, siis me oleks kõik pikali maas ja surimas. Hapukapsas pole iialgi kõhusõbralik toit olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Vesi on tervise alus
www.telegr, 25.10.14 15:49
kuhu kolida?
olja, 25.10.14 15:45
on võimalik?
lahenduseo, 25.10.14 15:37
Hanza Alfaram Tartu