Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
dr. Valentina Mostepanova. Kas suhtleb ka eesti keeles?
 
vaja teada 03. jaanuar 2018, kl 21.56
Tere!
Pidi olema hea ja tark arst. Sooviksin minna tema vastuvõtule Lasnamäe Medicumi. Kas ta suhtleb vabalt ka eesti keeles? Minu vene keele oskus on väga nigel ja seepärast küsin nendelt, kes on tema vastuvõtul käinud.
 
Lidia 03. jaanuar 2018, kl 23.46
Ei. Oskab ainult vene keelt.
 
üks patsient 04. jaanuar 2018, kl 08.46
Aastaid tema juures käinud, suhtleb ja korralikult ravib.
 
R 06. jaanuar 2018, kl 19.24
Kas keegi kel kõrvades vilistab, sisistab, susiseb ehk tinnitab on Valentina juures ka reaalselt abi saanud?
 
üks patsient 07. jaanuar 2018, kl 18.38
Mina käin selle arsti juures teise probleemiga aga paarkümmend aastat tagasi oli Õhtulehes artikkel, et ühele tallinlasele tuli külla rootslane ja kurtis, et juba aastaid kõrvades tinnitab. Tallinlane poolvägisi (usku ei olnud) viis külalise oma kõrvaarsti Mostepanova vastuvõtule ja peale ravi kõik sai korda. Rootslane sõitis koju ja kirjutas lehes, et temaga juhtus uskumatu lugu, mitmed koduarstid läbi käidud aga abi sai Eestis. Peale seda oli Lasnamäe Medicum vist aasta rootslasi täis, tulid Mostepanova tasulisele vastuvõtule. Ravitulemustest ei tea ma midagi.
 
anne 09. jaanuar 2018, kl 19.20
Kä isin,kõrvas viliseb ütles,et on kaela viga kirj.vitamiini süste ja mingit rohtu. Oleneb millest vilin on sellest ka ravi.Räägib eesti keelt
 
R 12. jaanuar 2018, kl 22.39
Mul mõlemas kõrvas algus vilises, nüüd susiseb, siriseb. Lisaks ka peas huugab sellest. Küll pealaes ja mõnikord ka kuklas. Aga praegu teeb rohkem probleemi, et ei saa magada.

Anne, kas on aidanud need vitamiinisüstid ja tabletid?
Siin Valentina Mostepanovast artikkel, 2000 aastast.
http://epl.delfi.ee/news/melu/see-arst-on-ime-vaadake-mis-ta-teeb-kui-teil-korvus-vilistab-susiseb-voi-muriseb-aitab-dr-mastepanova-slol?id=50851749

Sai ka täna tema vastuvõtul käidud. Rääkis eesti keeles, kuigi vahepeal räägib jutu sisse venekeeles.
Kirjutas ka vitamiinisüsti, mis pidid mõjuma sisekõrvale ja kuulmist parandama. Tabletid kirjutas ka. Lisaks sai teha audio ja tümtogrammi.
Kaelast meil juttu polnud, aga kael mul keerates krudiseb, ilmselt soolasid täis.
Tegi ka mõlemale kõrvale minut aega mingi aparaadiga pulseerivat õhusurvet, mis oli nagu väike kompressor. Seda aparaati ei olevat kuskil mujal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!