Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
klistiir

piinlik 15. märts 2002, kl 10.23
kuidas ja millega kodus teha

??? 15. märts 2002, kl 10.25
Aga mis otstarbel teha? Kõik klistiirid pole ju ühesugused!

piinlik 15. märts 2002, kl 10.29
kui kõht on totaalselt kinni

klistiirikott 15. märts 2002, kl 10.36
Müüakse apteekides
Iseasi muidugi et kas see oleks lahendus probleemile. Kui on hetkeolukorrale lahends, siis küll. Aga kui probleem on pidev, muudab selle veelgi hullemaks.

Minuke 15. märts 2002, kl 11.26
Kas sa lahtistavaid teesid ei ole proovinud ?
Enne katseta ikka nendega

piinlik 15. märts 2002, kl 11.34
kahjuks ei mõju figura, ega karkate

punn 15. märts 2002, kl 11.45
osta apteegist smecta pulber, see aitab, seda kasutatakse ka lastel, ei tekita sõltuvust

Minuke 15. märts 2002, kl 12.26
on ka mingid senade tabletid ja ka Lendava pääsukese tee see pidi kõigile mõjuma

kass 15. märts 2002, kl 12.27
senna tabletid-väga hästi aitavad ja on looduslikud. võib ise ka keeta senna teed (juurikatest ja lehtedest)-müüakse ka apteegis.

pump 15. märts 2002, kl 13.21
Klistiiritegemise õpetusi peaks olema tervishoiu käsiraamatutes. Esmalt osta apteegist klistiirikott (see on suurem, kuhu mahub 2-2,5 l vett) või -pump (neid on mitmes suuruses). Ega see mõnus protseduur pole, aga häda ei anna häbeneda.

piix, to punn 15. märts 2002, kl 13.55
smecta on raudselt kõhulahtisuse jaoks ja kinnise kõhu betoneerib päris kinni.

piinlik 15. märts 2002, kl 14.16
Tegelikult olen ma kahjuks aastate jooksul oma niigi aeglase (mille kohta arst ütles, et minu organismi eripära) seedimise igasugu teede joomisega ja lahtistitega veel laisemaks teinud, sest kui ikka nädal aega hädal ei käi ajab ikka närvi küll ja need pahad aurud organismis tekitavad mulle kohutavaid peavalusid ja siis ma võtan lahtistit (umbes üle kahe kuu)ja nii see ring siis käib.
Nüüd proovisin teha organismi puhastuskuuri (toormahla oma)käsil 3 päev, need mürgised slakid peaksid ju välja tulema, aga ei midagi siis mõtlesingi et teeks klistiiri.
Kas on üldse mingit võimalust laiska seedimist jälle korda saada?

Minuke 15. märts 2002, kl 14.18
kas sa nisukliisid oled ka proovinud ? Kas jogurti või keefiri/hapupiima sisse segada
mõjub hästi :)

Laine 15. märts 2002, kl 15.29
Guttalax ka abix. Või Regulax.

käpik 15. märts 2002, kl 15.35
Kindlasti mõjub Guttalax. Peal on kiri, et 10-20tilka korraga õhtul. Ära igaks juhuks üle 10 küll võta, mina just selle nädala algul võtsin 10 ja küll oli õnn, et tööle jõudsin, kolm tretti vehkisin vetsu vahet, no nii tühjaks tegi et... Aga enne oli nii kinni et... Minule ei aita ei need teed midagi.

elevant 15. märts 2002, kl 16.21
äkki aitab microlax -- see on nagu miniklistiir. viid tuubi abil soole kokkutômbeid soodustava aine sisse ja viie minuti pärast vôid potile minna. libestab ka pisut. müügil apteekides, môistagi. sôltuvust ega midagi ei tekita, sest toime on paikne.

muidu tehakse klistiiri klistiiripumba ja seebi- vôi toiduôlilahuse abil.

V 15. märts 2002, kl 17.01
Microlax aitab kindlasti siis kui puuduvad refleksid ise vetsu minna,aga ehk mõjub ka kõhukinnisusele.Kui klistiiri teed kasuta libestamiseks kindlasti vaseliinõli mitte toduõli,kuna viimane imbub soolde.Olemas on ka"BISAKODIL" küünlad pärasoolde,sarnane toime Microlaxiga.

Inks 15. märts 2002, kl 20.13
Microlax on kõige turvalisem, sest ei tekita sõltuvust. Toimib nii, et lihtsalt lagundab kõige kuivema "korgi" eest ära.
Aga sul on siiski vaja oma seedetrakt ise tööle saada, abivahendite tarbimine viib aina suuremasse ja suuremasse sõltuvusse. Tean millest räägin, sest olen veel hullemas olukorras olnud kui sina.
Ainus abi on kiudainerohke toit ja rohkelt vett. Ning sport.
Vett tuleb kogu päeva vähehaaval juua, mitte korraga. Ja süüa tuleb kindlasti vähemalt 3x päevas. Hommikusöök on kõige tähtsam, sellega lükatakse kohe organism tööle. Kui hommikust süüa alles kella 14.00 paiku, siis on see omaenese ainevahetuse aeglustamine. Hommikuks kõlbavad pudrud või keedetud juurviljad riisi või keedetud kartuliga. Liha söömisega tuleb tagasi hoida, süüa vähe ja ainult puhast liha, mitte kotlette ja viinereid. Parem on muidugi kala või kana. Ja iga söögikord peab sisaldama kiudaineid. Nii tagatakse soolikatele töö. Nad hakkavad ise tööle ja vee pidev juurdelisamine hoiab soolesisu kuivamast.
Kõhukinnisus tekkib siis kui soolest imendub kogu vedelik ära ja seeditava toidu mass on vähene, siis kipub soolesisu "seisma" jääma.
Edu sulle, loodan et said abi!
Aga võta seda tõsiselt ja tee nagu kirjutasin, kui tarvitad lahtisteid, siis oled "surnud" ringis kinni ja väljapääsu pole.

Rocky 15. märts 2002, kl 22.44
purgreen!

kersti 16. märts 2002, kl 12.18
Tead, mul oli sama probleem ja sellest sain täiesti lahti, kui läksin kaalujälgijatesse. Ausalt, nende toitumise järgi hakkas asi kui kellavärk tööle.
See oli aastaid tagasi ja nüüdseks olen aru saanud, et tegelelikult on asi hoopis muus. Ja nii ei saa suhtuda, et "organismi eripära". Kõik algab peast. Saavad seal asjad korda, ei ole enam kõhukinnisust. Tegele endaga!

irene 16. märts 2002, kl 21.26
Soovitan soolestiku puhastamiseks 21-päevast taimedel põhinevat puhastuskuuri. Olen selle ise läbi teinud, hetkel on emal pooleli. Kõik aastate jooksul kogunenud mürk- ja jääkained tulevad organismist välja. Kui tavaliselt käib ema väljas kord päevas, siis kuuri ajal kolm korda. Pärast kuuri tuleb lihtsalt süüa kiudaineterikast toitu ja asi korras.

carolina 17. märts 2002, kl 14.08
Irene, kas sa räägiksid lähemalt? Hakkas huvitama see 21-päevane kuur:)

irene 17. märts 2002, kl 15.04
Õhtul enne magamaminekut kaks tabletti, mis sisaldavad soolestiku loomulikule puhastumisele kaasa aitavaid taimi (21 liiki), mis imevad kogu saasta soolestikust endasse ja siis viiakse koos veega organismist välja. Ja hommikul kaks tabletti, mis aitab taastada soolestiku loomulikku mikrofloorat ja suurendada kasulike bakterite hulka (klistiiri puhul uhutakse kõik baktrerid organismist koos veega välja). Sel moel võib lahti saada mitmetest kilodest, kui on palju saasta soolestikku koguneneud, ja ka paljudest tervisehädadest, mis näiliselt ei ole üldse soolestikuga seotud, näiteks nahaprobleemid.

kadi 18. märts 2002, kl 13.10
to irene

Äkki ütleksid, mis on tablettide nimi, kust saab osta ja milline on hind?
Tänan

estin 18. märts 2002, kl 21.01
Soovitaks inglisekeelset meediat uurida. Lääne ühiskondades on klistiirid palju traditsioonilisemad tervistavad vahendid.

Enema : For cleansing of the intestines, enema is considered a useful and even a necessary practice. As in rural India, a fibrous twig is often used for cleansing teeth, in the same way have enema for cleansing the intestines. During fasting enema should be taken daily. Even otherwise, if taken once a month, enema is good for the system. Some naturopaths are of the opinion that taking enema daily for weeks is not habit forming and when you stop taking enema, the intestines will soon revert to their normal working. It is however, not recommended to be continued for more than 5-6 days in a row.
In Greek Pharmacology enema is considered as great medicine. In Indian Hath Yoga Pradipika it is written:
"Due to the effect of the enema, all diseases arising from gas formation, spleen dysfunction and abdominal humours of wind, phlegm and bile are cured . Take enema"
Decision to have enema should be taken one day earlier. On the previous evening take a light meal, preferably juices or boiled or steamed vegetables. In this way, next morning there will not be undigested food in your system.
In the morning go for your usual bowel movement and when it is clear that whatever stools could be moved naturally have been cleared, then after 10-15 minutes, take enema. Appropriate time for taking enema would normally be between 6 and 10 am.
Use an appropriate instrument for taking enema. This instrument will have three parts. The first will be the pot which will hold water. This should have an arrangement that it could be suspended from a peg. Then connected to that pot should be a rubber tube, one or two meters long, through which the water from the pot will flow. And connected to that rubber tube should be a nosel which will be inserted in the ractum. There should be an arrangement on the tube or the nosel by pressing which the flow of water from the nosel could be stopped.
During fasting you could take about one litre by enema. Otherwise even half a litre is considered sufficient. Never take more than two litres of water at a time. The water should generally be luke warm. It would be better if it is at body temperature. If enema does not cleanse well, it could be taken a second time the same day. But second time the water should be at room temperature and its quantity should be halved. Enema with cool water is invigorating. During fasting, on the third day you may mix juice of one lemon in the lemon in the enema water. The cleansing will be better and you will also feel nicer.
Process to be followed in taking enema should be such that first fill the pot with water and suspend it at a height of about one meter. Apply some vaseline, oil, ghee or other lubricant on the mouth of the nosel and in your ractum. Then you lie on the left side. It will be better if you have the head at a lower level so that the natural flow of water should not be outward. In the alternative you can adopt the pose of Vajrasana and put your head down on the ground. Before inserting the nosel in the ractum open the button of the nosel and release some water from it to ensure that no air could go inside you. You open the nosel button more or less to regulate the speed with which water flows in. When the water is going in, rub your abdomen lightly from left to right. When water has gone in, take the nosel out. Change the side, then die on your back and then stand up and continue giving a light massage to your abdomen. The purpose of this massage is to release the faces from the sides of the intestines etc.
Hold the water within you for as long as possible but not so much that you develop a pain in the stomach. Never hold it for more than half an hour. Then keep on using the w.c. and intermittently rising up therefrom and ensure that the entire quantity of water is thrown out. If the colour of the substance that comes out is black, then you must take another enema with cold water. That will cleanse the intestines fully and will invigorate them also.
Some people consider taking enema as not natural. This is a misapprehension. Enema is as natural an act as is cleaning your teeth with clean earth or with fibrous twig (datan) often used as a brush.
Morning meal on the day you take enema should be light.

uudishimulik 21. märts 2002, kl 11.57
Räägi Irene, kuidas seda 21 päevast kuuri nimetatakse, kuidas seda apteegist küsida? Kas see ei muuda seedimist veel laisemaks? Mis kõrvalmõjusid sellel on?
Kas nahaprobleemide all pead silmas aknet, või midagi muud?

asjatundja 21. märts 2002, kl 15.06
Iga lahtisti on hullem, kui klistiiri tegemine. Nii et, kui vähegi võimalik, ärge hakake lahtisteid tarbima. Sellest jääb sõltuvusse väga kergelt.
Klistiir ei riku organismi ega tee ka sooli nõrgaks. Vastavas kirjanduses on tõepoolest kõik ära seletatud. Pidin kunagi tegema ühe arsti järelvalve all korra nädalas pool aastat klistiire. Tegin selleks u 1,5 liitrit kanget kummeliteed ja kurnasin läbi sõela. Võib ka sidrunit natuke lisada. (Kui keegi hetkel naerab, siis nõustun, et võib tunduda naljana. Tegelt pole). Ja kui maha jahtub, siis lased sisse. Lamad ühel küljel 5 min ja teisel5 ning siis lähed tühjendama. Senikaua peab vastu pidama.
Ja kordan veelkord: lahtistid pole lahendus probleemile.

irene 24. märts 2002, kl 00.27
ka to kadi: seda programmi ei müüda apteekides, saab ainult konsultantide kaudu, kes ka programmi kulgu jälgivad. Kõrvalmõjusid pole ja väga hästi mõjub igasugustele nahalöövetele, psoriaas, akne jms. Teatavasti väljuvad mürgid organismist ka naha kaudu. Mina isiklikult sain lahti katuga kaetud keelest, mis on üks organismi saastatuse näitajatest. Infot saab www.herbalife.com.

asjatundja 2 26. märts 2002, kl 18.41
Miks klistiir?
Klistiir on kogunud maailmas tuntust kui tervislik ja erootiline abiline inimkonna igapäevases rõõmutus argipäevas. Klistiiri kasutamine seksuaalse stimulandina on inglisekeelses maailmas levinud viimase kahekümne aasta jooksul jõudsas tempos koos muu anaalpraktika kasutuselevõtuga seksuaalkäitumises.

Tuntumatest klistiiriaustajatest võib nimetada varalahkunud printsess Dianat ja paljusid Hollywoodi staare, kes säilitavad selle abil oma energilisuse ja ilu. Arenenud maade tippjuhid kasutavad sageli peale pikka tööpäeva lõõgastumiseks klistiiri.

Ajalooliselt on klistiir pärit Vanast Roomast, kus avalikes saunades kasutati seda enesetunde parandamiseks ja aja viitmiseks. Klistiir on lahutamatu osa India joogade igapäevaelus. Rooma riigi huku järel kandus klistiiri tegemise kunst edasi varafeodalistlikku Euroopa ühiskonda. Keskaja meditsiinis oli klistiiril väga oluline koht. Peaaegu kõigi haiguste puhul tehti seda. Jätkus Vanast Roomast laenatud traditsioon saunas lõbu pärast klistiiri teha. Keskajal moeks olnud naiste kahvatu näojume saavutamiseks tegid naised, kes tahtsid ilusad olla, iga päev klistiiri.

Klistiiriarmastuse - klismafiilia - võib liigitada fetishismi alaliigiks, kus jumaldamise objektiks ei ole niivõrd esemed, kui protseduur tervikuna.

Klistiir on kogunud maailmas tuntust kui tervislik ja erootiline abiline inimkonna igapäevases rõõmutus argipäevas.

Tuntumatest klistiiriaustajatest võib nimetada varalahkunud printsess Dianat ja paljusid Hollywoodi staare, kes säilitavad selle abil oma energilisuse ja ilu.

Arenenud maade tippjuhid kasutavad sageli peale pikka tööpäeva lõõgastumiseks klistiiri.

Klistiir võõrkeeltes välismaisest meediast klistiiri kohta otsimiseks: ingl. k. "enema", "klysma", saksa k. "klistier", soome k. "peräruiske".

Esimene klistiir
See on piinlik, eks. Sinu huvi. Sa võid olla kahekümnendates neiu, kuuekümnendates mees või kes iganes vahepeal. Teistest erinevaks teeb sind huvi klistiiride vastu. See ei ole lihtsalt veendumus, et puhas soolestik on terve keha alus, pigem on see soov kogeda anaalset ja rektaalset stimulatsiooni oskuslikult tehtud klistiiri näol.

Sa oled rahutult piilunud seda lehekülge, kuid kardad ikka veel saata sõnumeid endasugustele. Võib-olla läksid isegi nii kaugele, et hankisid anonüümse telefoninumbri. Oled prooviks rääkinud klistiiridest oma poisile, oma tüdrukule või abikaasale ja sulle on ära öeldud. Võib-olla ei suuda sa üldse sel teemal rääkida ning oled liiga häbelik.

Kui mõni loetletud omadustest kirjeldab sind, on mul mõned soovitused, kuidas rahuldada oma iha.

Kõigepealt pead mõistma, et sa ei ole üksi, sõltumata sinu soost. Paljudel inimestel on tugev huvi klistiiride vastu nii puhastuslikel kui ka erootilistel põhjustel. Ma olen olnud kirjavahetuses paljude inimestega, kes räägivad huvist klistiiride tegemise ja saamise vastu, nimetades seda "veidruseks". Mõnedele (nagu mulle) meeldib nii see, kui mulle tehakse, kui mina teen teisele. Teistele meeldib olla ainult üks pool. Tõenäoliselt on klistiire nautivate inimeste arv mõõdetav sadade tuhandetega, kuid kes peavad seda "räpaseks saladuseks" ja "ebaloomulikuks".

Ma tahan öelda kõigile, kes kardavad oma huvi paljastada, et ON PALJU SINUSUGUSEID. Alljärgnev peaks aitama sul leida võimalusi enda ihade ja vajaduste väljendamiseks või partner sarnaste huvidega. Kogu teadliku elu olen olnud huvitatud klistiiridest. Alati olen leidnud neis erootilise komponendi. Teismelisena fantaseerisin klistiiri tegemisest oma tüdrukule. Alati nautisin, kui mulle klistiiri tehti. Kui kedagi kodus ei olnud tegin endale ise ja kogesin erinevaid elamusi. Alguses tundusid klistiirid mulle mõnusad - anaalne stimulatsioon, täitmine, isegi lihaste kokkutõmbed tundusid meeldivad. Need muutusid minu jaoks erootika komponentideks. Ma tundsin ennast hästi, kui klistiir tehtud sai. Kergem. Tühi. Puhastatud. Kuni minu esimese "tõelise" tüdrukuni olin ma nii arglik, et ei julgenud klistiiridest kellelegi rääkida. Arvasin, et olen maailmas ainus. Siis avastasin, et minu tüdruksõbrale (mõlemad teismelised) teeb klistiire ema ja ta tahtis, et ma teeksin talle. Ta ühtaegu armastas ja vihkas klistiire (nagu paljud klismod). Ta tahtis klistiire (ja kindlasti unistas nendest), kuid ühtlasi kartis neid valu ja alanduse pärast ja tahtis anaalse stimulatsiooni ning domineerimise tõttu. Kui sa oled klismo, on sulle need emotsioonid tuttavad.

Lõpuks muutsime me selle rutiiniks. Ma küsisin kõigepealt "Kuidas sa end tunned?" Alati ma suutsin tema vastusest aru saada, kas ta soovis klistiiri või mitte. Kõigepealt suunas ta pilgu maha, jäi veidikeseks vait ja tõdes, et ei tunne end hästi. Siis ma jõudsin mitme küsimusega järelduseni, et "Ma pean sulle klistiiri tegema". Tavaliselt ta nõustus minu ettepanekuga, eriti siis kui me hakkasime mõistma paremini üksteise kehakeelt ja sõnu. Tema tahtis klistiiri saada, mina tahtsin teha. Kummaline, et ma olin nii häbelik, et ei julgenud väljendada oma soovi samuti klistiiri saada. Ma ei mõista seda häbelikkust tänaseni.

Aeg läks, me läksime lahku ning leidsime uued partnerid. Ma avastasin tõsiasja (ebameeldiva), et paljudele naistele EI meeldi klistiir. See oli alles pauk. Ma tundsin end jälle nagu varem - keegi ole selline nagu mina. Ma uskusin seda kuni 1970. aastate lõpuni, mil ma hakkasin täiskasvanute ajakirjades nägema pilte klistiiridest. Üldiselt olid need võltsingud, kuid ma sain teada, et ma pole üksi.

Esimene klistiir - 2. osa

Lõpuks, mõned aastad tagasi hakkasin otsima inimesi, kes sooviksid teha ja saada klistiire, nii erootilistel kui tervislikel põhjustel (sageli eksisteerivad need klismo jaoks koos). Avastasin, et tõepoolest paljud mehed ja naised naudivad klistiire. Ma ütlen seda sellepärast, et sinu erootiline või muu huvi klistiiride vastu on sarnane teiste inimeste huviga. Meie arvates on klistiirid nauding, kuna meie keha stimuleerib noorusest peale just klistiir. Või on klismode närvid paigutatud teisiti anaalpiirkonnas. See ei omagi tähtsust. Sa oled siin ja tahad abi.

Mõned nõuanded edukamaks partneri otsimiseks ja/või partneriga klistiiri nautimiseks:

Kõigepealt ole tõeline ja siiras inimene. See peaks iseenesestmõistetavalt nii olema, kuid paljud netist saadud sõbrad ütlevad, et ma olen palju meeldivam kui inimesed, keda nad on kohanud. Kui ainus asi sinu peas on sinu oma mõnu ja see, mida sa tahad teha või saada, avastavad inimesed selle peagi ja kaotavad sinu vastu huvi. Kui sinu huvi klistiiride vastu kütab üles partneri nauding, avastad, et inimesed, keda sa ei arvanud olevat huvitatud on äkki huvitatud. Inimestele meeldib tähelepanu. Ma download'isin möödunud nädalal enamuse oma Elf'i piltidest, mida ma nautisin tohutult. Ja üks asi, mida sa fotodel näha võid, on mehe tähelepanu tüdruku vastu, kellele ta klistiiri teeb. Teda koheldakse nagu tõelist inimolendit, mitte nagu lihatükki. Tõenäoliselt sellepärast ta valiski selle partneri. Klistiiridega tuleb harjuda, kui ei ole kunagi neid kogenud. Paljud potentsiaalselt suurepärased kogemused jäävad kogemata seetõttu, et klistiiritegija unustab anaalpiirkonna õrnuse ja esimene klistiir võib kaasa tuua hirmu ja ebamugavuse.

Ole tähelepanelik.
Oleks hea, kui sa suudaksid mõista teise inimese seksuaalsust. Klistiirid moodustavad ainult osa palju suuremast kogumist. Kui partneriks on naine, siis uuri välja mis teda tõeliselt erutab (eeldusel, et sinu huvi on rohkem kui lihtsalt tema puhastamine). Kuidas sa saad talle mõnu teha? Kui su tüdruk tahab sulle klistiiri teha (ja sina oled mees), kas teda erutab domineerimine ja võimalus sind kontrollida. Kas sa soovid seda rolli loovutada? Mida ta tahab teha peale klistiiri? Seksida? Õrnutseda? Lüüa sinu tuharaid (spank)? Kui sa oled mees ja tahad näidata oma tüdrukule klistiiri võlusid, mõtle kõigepealt temale. Kuidas ta reageerib anaalsele stimulatsioonile? Kas ta on vastu igasugusele "tagumise" poole kasutamisele? Kui nii, on klistiiri tutvustamine talle tõenäoliselt ebaedukas. Klistiir on üsna piinlik, kui sul ei ole juba palju kogemusi selles vallas. Sa paljastad oma väga intiimse piirkonna ja lihtsalt vaatad, mida partner sulle teeb. See võib olla hirmutav. Mis siis, kui ta ei lõpeta, kui ma täis olen? Mis siis, kui kõik vesi välja voolab? Mida kujutavad endast kõhulihaste kokkutõmbed? Palju küsimusi hakkab pead vaevama ja teeb raskeks öelda armastatule "Jah". Tegelikult on olemas sellised inimesed, kellele üldse ei meeldi anaalstimulatsioon. Klistiir neile inimestele ei sobi. Seega alusta teemat üldiselt anaalstimulatsioonist rääkides, kui see teda erutab. Kui teda huvitab seksis domineerimine ja kontrolli all olek, on klistiir suurepärane võimalus näidata, et oled oma armastatu "kontrolli all". Ta peab paljastama oma tagumiku ja LASKMA sul talle klistiiri teha. See tähendab, et kontroll on sinu käes. Muide, kui sa oled alustanud ja teinud talle juba mõned klistiirid (kontrolliobjekt on "kott"), on hea mõte panna talle kojutuleku ajaks klistiirikott voodile ja kirjutada juurde kirjake, milles on täpsed instruktsioonid vee temperatuuri, koguse ja lisandite kohta . Tema ülesanne on kõik ette valmistada ja kui sa tuled, teed talle klistiiri. Ka naise positsioon klistiiri võtmiseks on ette kirjutatud.

Kui sa otsid partnerit

Ma olen leidnud netist hulga naissoost sõpru, kes elavad laiali üle maa. Kui sa leiad kellegi enda lähedalt, oled sa õnnelik. Sa võid otsida masohhistist tüdrukut, kui sa oled domineeriv. Paljud masohhistid armastavad saada klistiiri, ja ka teha. Kui sa oled naine ja otsid meest, siis otsi kedagi, kes on huvitatud enamast kui lihtsalt sinu tagumikust. Tõenäoliselt toob teid kokku teie eriline "veidrus", kuid see inimene peaks olema usaldatav. On üsna palju mehi, kes oleks valmis sinu soove täitma (või sind täitma?). Enamasti nad reklaamivad, luuravad või saadavad maile. Kõigepealt püüa inimest tundma õppida ja ütle, mis on sinu kavatsused (kui seksisoovi ei ole, ütle seda).

Esimene klistiir - 3. osa

Enamus inimesi, kellega olen rääkinud, ütlevad, et klistiiriga tuleb harjuda, enne kui nad tunnevad erutust. Tuleb olla kannatlik. Enamus leiab, et esimene klistiir oli ebameeldiv. Mõned nõuanded, kuidas klistiiri nautida esimesest korrast peale.

Mugav, mitte liiga väljakutsuv poos. "Tagumik õhus" positsioon ei ole tõenäoliselt esimesel korral parim valik. Soovitan heita küljele, alumine jalg veidi kõverdatud ja ülemine kõverdatud rinnale. See positsioon paljastab anaalpiirkonna, (naistel genitaalid) kuid ei ole siiski täielikult paljastav, nagu tagumik õhus ja pea padjas. Alternatiivne (minu sõbra lemmik) on süles. Nii on küll raskem lõdvestuda, kuid partner saab masseerida su selga, kui klistiirivesi sisse voolab. Sa võid paigutada ennast partneri põlvede vahele nii, et kõhule ei lange survet. Partneril on hea ligipääs anusele, kuid ta ei näe sinu teisi piirkondi. Mõnede klismode jaoks on süles klistiiri tegemine mälestuste taaselustamine lapsepõlvest.

Hästilibestatud anus. Klistiiri tegemisel on parem kasutada õlil baseeruvaid libestusaineid, välja arvatud juhul, kui otsik ja voolik on kummist (õli lõhub kummi). K-Y ja teised veel baseeruvad libestajad võivad teha anuse valusaks peale väljutamist. Soovitan anuse ja pärasoole eel-libestust (vaseliin, külmakreem). Pane oma armastaja või partner kasutama oma sõrme ja masseerima anaalpiirkonda libestajaga viies seda veidi sisse. Otsiku sisestamisel sel juhul anus rahuneb ja võtab selle vastu palju rahulikumalt.

Kui partner hakkab otsikut sisse viima, siis proovi lõdvestuda. Tee mõned sügavad hingetõmbeed, kui otsik möödub sfinkterist. Kui kasutad bardexit või mõnda teist suurt otsikut, peab partner viima sisestuse läbi samm-haaval, võimaldades vahepeal lõdvestuda.

Kui vesi lastakse sisse voolama, ava ennast vaimselt selle vastu võtmiseks. Kujuta endale ette, et jämesool ja pärasool on rahunenud ja aktsepteerivad täitmist. Millegipärast on klistiiride põhiprobleem paanika. Võib-olla on põhjuseks klistiirikoti suurus või kartus, et "see teeb väga palju kannatusi". Kui sa rahuned ja võtad klistiiri rahulikult, tekitab see palju vähem ebameeldivaid kokkutõmbeid. Kui kokkutõmbed tulevad (ja nad tulevad, eriti esimesel korral), masseeri alakõhtu ja hinga sügavalt. Ära satu paanikasse. Täiskasvanu jämesool mahutab kuni neli liitrit vett ja ma olen teinud kaheliitriseid klistiire naistele, kes olid vaevalt 150 cm pikad ning saledad. Ja ma tean, et nad oleks suutnud enamgi. Järelikult pole põhjust paanikaks. Kui sa tunned, et pead kohe välja minema, palu partneril peatada vool mõneks hetkeks, et jämesool rahuneks.

Kui klistiir on tehtud, säilita lõdvestav positsioon ja püüa vett mõned minutid sees hoida. Püüa lõdvestuda, lase kõhul suuremaks paisuda ja jätka aeg-ajalt sügavalt hingamist.

Esimene klistiir - 4. osa

Vihjed klistiiritegijale
Klistiiritegija õlul lasub suur vastutus. Ta peab nägema, et partner naudib (või vähemalt talub) sageli piinlikku ja ebameeldivat protseduuri. Töö on palju lihtsam kui alati pidada meeles järgmist:

Partneri anust libestades tõsta kõrgemal asetsevat tuharat kuni anus on pingul ja veidi avanenud. Sa peaksid nägema "sisenemispunkti". Aseta libestatud sõrme ots partneri anuse "sisenemispunktile" ja vajuta õrnalt sisse. Sõrm peaks hakkama kergelt sisse minema (kui sa oled õiges kohas). Jätka vajutamist ja lase sõrmel aeglaselt partneri anusesse libiseda. Ole õrn.

Klistiiriotsiku sisestamisel järgi samu nõudeid, mis sõrme sisestamisel. Õigesti asetatud otsik ei vaja sisse surumist. Kergest survest vastu anust piisab ja otsik peaks libisema sisse.

Ära riputa klistiirikotti liiga kõrgele (maksimaalselt 90 cm partneri anusest). Ära kasuta liiga kuuma vett (peaks olema võimalik kergelt kätt sees hoida).

Veesulgur ava aeglaselt. Ära proovi teha kogu klistiiri ilma peatumata ning ole valmis täitma partneri soove. Ma soovitan, et klistiiri saaja lamab küljel ja andja istub tema juures ja saab liigutada otsikut ning muuta veevoolu. Mõnikord aitab kõhu massaa? veel sisse voolata. Kui partner on tõsiselt fekaale täis, tee kõigepealt poole kotiga ja peale soolte tühjendamist täis kotiga. Pea meeles, et see peaks olema mõlemale nauditav elamus, isegi kui mängite karistusmängu. Kasuta klambrit, et vesi ei voolaks liiga kiiresti sisse. Hea klistiiri vett viiakse sisse 15 minutit.

Kui kogu klistiirivesi on sees, aita ta üles (jäta otsik sisse) ja järgne talle vannituppa. Eemalda otsik, kui ta soolte tühjendamiseks potile istub.

Refereeritud newsgroup'ist alt.enemas.sex

piinlik 27. märts 2002, kl 17.45
to: asjatundja2
mida kuradit?
no see on küll vale rubriik huviliste värbamiseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

head loitsu (1)
rahutahtja, 31.10.14 20:44