Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
magu valutab

magu 12. juuni 2002, kl 10.45
Millist rohtu peaksin võtma kui magu valutab?Liialdan päris tihti söögiga.Tänan

muska 12. juuni 2002, kl 10.50
küsi apteegist.Aga järeleproovitud võte on see,et kõige viimaseks söögiks peaks alati olema kasvõi väike tükk juustu.Ma ei tea,mis võluvõim sel on,kuid mind aitab alati.Eriti hea on peol,kui süüa on palju ja kõike tahaks proovida.Näksi juustu!!

Tirts 12. juuni 2002, kl 11.52
Küsi apteegist Alminox'i. See on selline keefiritaoline vedelik, see teeb kindlasti tunde heaks kui sul midagi väga hullu seal maos ei ole. Haavandeid jms.

Viljar 12. juuni 2002, kl 11.59
Olen kuulnud ka Aloe Vera kasutamisest seedeprobleemide ja maohaavade puhul. Herbalife'il on olemas sellenimeline joogikonsentraat, mis maksab umbes 500 krooni.

www.LoveYourHerbalife.com

lolo 12. juuni 2002, kl 12.22
kui sul on maovalud siis söö rennie tablette, müüakse apteegis. Seda süüakse siis ka kui on maohaavad, need on soodatabletid või joo soodavett.

to viljar 12. juuni 2002, kl 12.49
ära reosta!!!

Liis! 12. juuni 2002, kl 13.42
Kõige paremad on Maalox´i tabletid. Need Rennie jne. on lihtsalt happesuse reguleerijad, kuid Maalox aitab ka kõige hullemate valude puhul. Minu teada oli tootja Venemaa ning teadagi oskavad venelased häid rohtusid teha. Mees on olnud kunagi maohaavadega haiglas ning tema kasutab ainult Maaloxit.

njs 12. juuni 2002, kl 13.55
aga mis siis kui magu ei valuta vaid on hullud gaasid?

Viljar 12. juuni 2002, kl 13.59
Ma ei saa teist aru. Kui te töötate kellelegi teisele tasuta, siis on see normaalne aga kui keegi reklaamib oma kaupa, on see reostamine. Minge metsa!

Liis! 12. juuni 2002, kl 14.22
" *************************
www.LoveYourHerbalife.com "

Selleks on olemas siin osta, müü ja vaheta rubriik.

May 12. juuni 2002, kl 14.36
@!#$ off, Viljar

Viljar 12. juuni 2002, kl 14.51
ohoo, mis see siis siin on? Ei olegi osta rubriik või?
"Kõige paremad on Maalox´i tabletid"

" *************************
www.LoveYourHerbalife.com "

Viljar 12. juuni 2002, kl 14.52
ma kardan, et sellel inimeses hakkab neid kommentaare lugedes magu veel rohkem valutama...

Margit 12. juuni 2002, kl 14.56
to Viljar:

See on kõigest Sinu subjektiivne arvamus!

to Viljar 12. juuni 2002, kl 15.02
Mine ise metsa!
Kõigile on teada, et herbalife tooted on puhas rämps!!

Viljar 12. juuni 2002, kl 15.25
hmmm, ise kasutan ja olen rahul. Nõustun Sinu väite selle poolega, et on "puhas". Kas oled ise kasutanud?

Liis! 12. juuni 2002, kl 15.36
OK soovita siis Herbalife, kuid korista see

palun ära, sest see on reklaam. Ma ei reklaami ometi

.......................
"www.maalox.com´i"

Viljar 12. juuni 2002, kl 15.45
On ikka jah, aga suhteliselt süütu võrreldes "osta minu tooteid" reklaamiga. Ja teemaks ei pruugigi olla joonealuse teksti lugemine.

Merci de votre compréhension.

Mari 12. juuni 2002, kl 15.47
to Viljar:

"ohoo, mis see siis siin on? Ei olegi osta rubriik või?
"Kõige paremad on Maalox´i tabletid""
A vot see on see, et inimene, kes ISE EI TEGELE selle firma toodete müümisega, soovitab toodet, mis talle meeldis..
Aga Sina ju tegeled herbalife toodete müümisega ja peaksid küll osta-müü rubriiki üle kolima..
Pealegi on herbalife tooteid proovinud mõned mu tuttavad ja seda, mida nad selle firma toodete kohta ütlesid, ei kannata siin trükkida..
Tegele normaalsema firma kaubaga - ostetakse ka ja ei pea kogu aeg reklaamima...

to Viljar 12. juuni 2002, kl 15.53
Otsi endale tõesti mingi mehelikum amet! Imelik - määrid naistele mingeid "imettegevaid" tooteid pähe...:(((((

Loodan, et Sa ikka tead, mida Herbalif`i kohta inimesed teavad/räägivad..

Viljar 12. juuni 2002, kl 16.11
> inimene, kes ISE EI TEGELE selle firma toodete müümisega, soovitab toodet, mis talle meeldis..

Need, kes soovitavad ja ise ei müü, teevad reklaami kellelegi teisele. Võrkutustuse kaudu müüaksegi sellepärast ainult väga kvaliteetset kaupa, et need kes müüvad ja ka ise tarbivad, neile hakkavad need tooted meeldima. Kui ei meeldiks, siis kuuluks see reklaam teie poolt nimetatud klassi ja mõningatel juhtudel see kahtlemata seda ka on.

Võrkturustusega on võimalik tegeleda vaid kvaliteetsetel firmadel ja Herbalife seda ka on. Aga see selleks. Kui ma kirjutan foorumisse kommentaari, siis ma jätan kirja alla ka oma visiitkaardi.

Mis puudutab rahva arvamust, siis sellest on siin foorumis juba varasemalt juttu olnud:
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=10&i=6120&t=6120

Liis! 12. juuni 2002, kl 16.24
Issand, kust küll tulevad sellised mehed- nagu emalõvi... irw

zzzz 12. juuni 2002, kl 16.53
Viljar, jää ometi vait. Mis võrkturustaja Sa oled, kui Sa sellisesse diskussiooni langed. Selline odav ja kontseptsioonitu reklaam ja fraas "mine metsa" Sulle ja Sinu toodetele küll kasuks ei tule.
Kui Sa tahad edukas olla, kasuta ausaid ja läbimõeldud võtteid. Selle asemel, et naistelehe foorumis istuda, mine müü midagi kasulikku neile, kes seda Sinult ootavad.

Viljar 12. juuni 2002, kl 17.17
Aitäh kõigile headele soovidele! Diskussioon on lõppenud.

magu valutab...

Melany 13. juuni 2002, kl 13.45
proovi Zantaxit

Mari-Liis 13. juuni 2002, kl 13.52
to Viljar:

Siis joo oma herbalife`i joogikontsentraati, mis muud..
Ja veel: mis puudutab rahva arvamust herbalife`i kohta, siis tõesti, sellest on siin juttu olnud, aga tõsi on ka see, et üle 90% kommentaaridest on olnud negatiivsed!!

Üritada naistele pähe määrida mingeid kreemikesi/vedelikke - meesterahvale enam kui nõme amet!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Kirsi coca-cola (1)
kirsi, 31.10.14 15:27
Bipolaarsus ja varjatud agressiivsus (3)
Anne-Liis, 31.10.14 15:42
tänane päevateema- sandiks jäämine (2)
mehed 58+, 31.10.14 14:31
no no (3)
kirke, 31.10.14 15:23
naisel libiido liiga kõrge (3)
Kevin 32, 31.10.14 15:22
Mööbel.
TIIT, 31.10.14 13:24
Laula mu laulu (3)
vaimustuse, 31.10.14 14:28
vadak