Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
emakakael

stif 21. august 2002, kl 18.14
kaks korda järjest sai käidud günekoloogi juures. võtab proovid ja ütleb, et emakakael punetab(esimesel korral lausa hakkas veritsema kui proovi võeti). proovide tulemus: kõik korras. mida kuradit. nalja tipp: teisel korral helistades kui öeldi, et proovid on korras küsisin, et mis see tähendab siis, et see on normaalne või. tibi(ju ta arst oli) ütleb, et see ikka normaalne ei ole. mina siis, et mis siis viga on. minut vaikust ja vastus: jään vastuse võlgu :).
nii ongi või? ravida kah ju midagi ei ole .. mis siis teha .. las ollagi nii või?

Salme 21. august 2002, kl 18.23
mine ikka teise arsti juurde

nikki 22. august 2002, kl 00.20
kuule, mul on olnud sama asi (et vatt on verine). esimene kord olin lausa paanikas - mõtlesin vähist ja ei tea millest. tegelt rääkis siis arst hiljem, et see emakakaelahaavand on suht tavaline ja normaalne, ja kusjuures päritav (mis on muidugi vastik mõelda). nii et mul on ta ka edasi ja ei taha keegi teda ravida. ilmselt veel surema ei hakka. igaks juhuks uuri siiski edasi.

krt 22. august 2002, kl 09.24
? neid haavandeid ikka peaks ju kuidagi ravima, kas neid ei kõrvetata kuidagi? minu arust sellest on perekoolis juttu olnud, otsinguga peaks leidma.

yyy 22. august 2002, kl 11.09
RAUDSELT tuleb välja ravida, sihukesed asjad on pinnas vähi eelsoodumuseks! Vaheta arsti, kui see praegune midagi tarka ei räägi! Muideks, see on viimasel ajal medistsiinis nii levinud trend - kui midagi kurdad, siis vaadatakse imeliku näoga, nagu oleks ise loll...hakkadki end mingi simulandina tundma. Samas tahaks olla TERVE ja REIBAS, mida kuradit - ega ma's naljapärast arsti juurde lähe, ikka murega ju.

oot-oot 22. august 2002, kl 12.41
oot-oot, kui arst ütles, et emakakael punetab, siis ei pea see ju kohe haavand olema?
mul oli samamoodi, öeldi et emakakael on punane, saadeti edasistele uuringutele, kus siis teine arst mu maha rahustas ja ütles, et tegu on kaasasündinud punetusega, mida ei ravitagi. Midagi hullu see endast ei kujuta.
Kui tegu on emakakaela haavandiga, siis olen kuulnud, et seda ravitakse alles peale esimest sünnitust.
Peale selle ei pruugi sul ju üldse mingit haavandit ollagi, sest läbivaatuse ajal võib ka niisama verd tulla (eriti kui võeti proove emakakaelalt). Sellisel juhul on täiesti normaalne, et peale proovide võtmist võib veidi veritseda ja arst oleks pidanud seda selgitama.

Kõige targem oleks arsti vahetada, kes siis välja selgitaks, millega tegu.

EVA 26. august 2002, kl 15.57
vastus oot/oot
haavandit ei ravita peale sünnitust,see tuleb ikka enne sünnitust ära ravida, seda võin teile öelda oma kogemusest. mulle öeldi ka iga kord kui arsti juures käisin et emakakael punetab, nii umbes aasta. ja nüüd on kaks kuud sellest möödas kui ma käisin emakaaela kõrvetamas. küsisin millest tekib haavand, arst ütles konkreetselt et kui teil on olnud erinevaid haigusi mida on ka ravitud aga ikkagi nagu õõnestab emakakaela limaskesta ja selle tagajärjel tekibki haavand. minu teada see ei ole päritav. igatahes stif sulle soovitan tõesti valida mõni teine arst kes oskab võibolla sulle midagi kongreetsemat öelda. ise olen kõigest aasta ja paar kuud tallinnas elanud ja selle aja jooksul olen vahetanud 3korda arsti kuna nad olid kuidagi nii ennasttäis ja üleolevad et vastik oli lausa nende juures käia, aga nüüd olen rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

50+ naised
M, 24.07.14 03:18
baar ja kinu tln
kinu miis, 24.07.14 00:03
Põlvevalud (2)
Sillu, 24.07.14 01:28
M: Ideaalkosmeetika kinkekaarte (1)
Martin V22, 24.07.14 00:21
jalutuskäik
juustes ve, 23.07.14 23:24
Kui kaua armastus kestab? (9)
man, 24.07.14 02:26
ennustaja Tene Laul
teele, 23.07.14 22:52
Tõmmaks siis naha üle kõrvade!
indiaani m, 23.07.14 22:51
toredat "emmet", kel tagauks lahti!:) (1)
keegi härr, 23.07.14 22:43