Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
mädaplekid mandlitel

põdur tütarlaps 10. oktoober 2003, kl 15.01
Tere!

Mul aastaringselt vahelduva eduga mädaplekid mandlitel. Olen nendega juba nii harjunud, et eemaldan ise mäda ja elan jälle rõõmsalt edasi. Kusjuures alati pole isegi kurk valus, lihtsalt plekid..
Mis te arvate, on see tavaline külmetusnähtus või on tegemist millegi tõsisemaga?
Kas peaksin arstile sellest rääkivma või pole vajalik?

Onu 10. oktoober 2003, kl 15.09
Jube mõnus oleks sinusuguse mädasuuga suudelda küll ... :-(
Võehhh, rõõõve. Mine arstile ja ravi end terveks, mädakott

kertu 10. oktoober 2003, kl 15.13
Issanda loomaaed on suur...
eks ole sinulgi, ONU, omad rõõõvedused......

Soovitan ikkagi arstile rääkida, kindlasti on sellel omad põhjused ja ravi!
Edu sulle!

loll peast 10. oktoober 2003, kl 15.17
haige inimene oled !!!

mäda 10. oktoober 2003, kl 16.20
mina panin sama kyssa kliinik.ee ´sse ylesse ja mul soovitati kurguarsti poole pöörduda

Teadja 10. oktoober 2003, kl 16.34
Endal oli sama jama ja aastaid ravis arst antibiootikumidega angiini. Üks tark lõpuks avastas analüüse tehes, et hoopis seen (jah, see võib olla ka kurgus). Ja aitab suurepäraselt hapupiima ja jogurtite joomine, seega asjad, mis sisaldavad piimhapet.

kkk 10. oktoober 2003, kl 16.44
Kohe kurguarsti juurde ja siis mandliopile, sest kui juba pidevalt mädanevad, siis varsti hakkab tervisele mõjuma. Ja mida varem lased ära lõigata, seda kindlam, et tervis väga palju kahjustada ei saa. Mädased mandlid pole tegelikult ültse naljaasi...suhteliselt tõsine ja kui lased samas vaimus edasi siis kõige suurem oht, et hakkab südamele väga halvasti mõjuma. Nii et arsti juurde ja eks sa siis kuuled enam vähem sama juttu seal ka.

c 10. oktoober 2003, kl 19.01
kui veel kahtled, kas arstile minna, siis loe kkk jutt uuesti läbi ja mine ikka

sisalik 10. oktoober 2003, kl 19.06
kui sa saad seda "mäda" sealt ise kätte, siis ei olegi see mäda, vaid hoopis seen. tuleb antibiootikumidest. mingi n tähega rohi aitab jube hästi, mul kunagi oli. aga pidin ei tea mitu arsti läbi käima, enne kui üks taipas, milles viga.

Jenna 10. oktoober 2003, kl 19.23
Arst teeb sulle kõigepealt vereproovi. Sealt vaadatakse, kui kõrge on su AOS tiiter. Kui see 400 kanti kisub, siis on krooniline angiin ja lõigatakse ära...

vitamiin 11. oktoober 2003, kl 14.07
Mi te kisate! Ei pruugi olla midagi nii hullu. Mul ka oli üpris kaua aega, ei kurguvalu, ei punetust. Kui on krooniline angiin, on kõrge palavik ja kurguvalu ka. Mul olid ka lihtsalt plekid. mina vat hakkasin jäätist sööma, neelasin suurte tükkide kaupa, mandlid said terveks. Enam pole 15 aastat olnud. Ei tea mis oli, aga arstile muidugi tasub minna. Katseta jäätisega ka.

H. 12. oktoober 2003, kl 13.27
Kui ikka kurgus häda, siis võib suus hoida iga päev aaloe tükikest ja ikka pikemat aega ja vahetada. Kirjutati, et ööseks ka suhu jätta, ise küll ei julgeks vist, järsku läheb kurku.

sisalik to vitamiin 13. oktoober 2003, kl 16.03
sa ei tea meditsiinist vist mitte mõhkugi. äge angiin on kõrge palavikuga, krooniline ei anna üldjuhul mingit palavikku. inimene võib selle haiguse kroon. vormi käes väga kaua kannatada ilma eriliste vaevusteta. väga suure tõenäosusega oli sulgi krooniline angiin. mõnele aitab jah see külmateraapia, teisel teeb asja vaid hullemaks ning lõpuks on süda, neerud jne läbi. teemaalgataja kiiresti arstile, lase kurgust külvi võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Kuidas nuhkida?
Tahaks osa, 17.04.14 02:39
Kysimus teadjatele ja muidu arvajatele (2)
mitte tead, 17.04.14 06:28
küll oli hea anaal :) (3)
vello, 17.04.14 02:12
bürokraat (1)
Mariake, 17.04.14 06:26
Ilusad värvikirevad jalatsid
Pisike Pii, 17.04.14 00:20
tutvuks paksema noore naisega (1)
mees, 17.04.14 00:15
Päikeseallergia või fototundlikkus (3)
päike, 17.04.14 00:07
Otsin sõbrannat (3)