Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kõri paistes
 
mures 10. veebruar 2004, kl 21.54
Tere! Mure on selline, et kui räägin, tundub mulle, et kõris ja kurgus on paistetus. Lausa raske on rääkida, sest kõri oleks nagu paistes ja mull kurgus, samas aga valus ei ole. Kas kellelgi on veel nii olnud?Mul oli alles äsja ka kõripõletik, aga see on nüüd möödas...aga selline paistetusetunne kõris on ikka aeg-ajalt. Kes teab midagi sellest, palun vastake! Aitäh!
 
kati 11. veebruar 2004, kl 09.14
Ehk aitab kummeliga või saialillega kurgu kuristamine? Apteegis on ka kurku pihustatavad spray'd saialille ja taruvaiguga, mis peaks aitama. Aga kui Sul alles oli kõripõletik, siis võiksid arstile näidata, võib-olla vaja mingeid tõhusamaid ravimeid.
 
Linnuke 11. veebruar 2004, kl 10.10
Ma sain külma ja oli sama tunne, kohati mõtlesin, et hakkan lämbuma... aga valus ei olnud... Siis paari päeva möödudes läks hääl ära, aga jõin õhtuti sooja teed ja nädalakese pärast kadus ära.
 
mures 11. veebruar 2004, kl 19.11
Aitäh, et püüdsite aidata!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!