Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Väga suur mure - hemorroidid

murelik 15. september 2004, kl 13.49
Tere,

Mul on suur mure - nimelt hemorroidid on tekkinud. Palun öelge kulla delfikad, kuidas see ravimine käib ja mis ma selleks pean tegema. Kas saab ka käismüügist mingeid ravimeid (olen kuulnud, et selleks on mingid küünlad) või peab minema arsti juurde läbivaatusele. Piinlik teema kuidagi arsti juures. Seega prooviks kõigepealt mingit kodusemat ravimist/ravimit.

Palun vastake teadjad ja kogenud! Mul on praegu suurest ehmatusest nutt ka kurgus ..... :(

m 15. september 2004, kl 13.52
miks ee nutt kurgus on? äkki polegi hemmoroidid?

to m 15. september 2004, kl 13.55
no eks ma olen ikka lugenud ja uurinud ja arvan küll et on hemorroidid :(

xxx 15. september 2004, kl 14.10
Apteekides on suur valik küünlaid, küsi järele. Mul on aidanud. Samas kipub see lugu korduma (kõhukinnisus, närvid jne). Ma ka ei tea, mida teha, vist peaks perearstiga konsulteerima.

to xxx 15. september 2004, kl 14.23
Kas nende küünalde jaoks pole siis tarvis retsepti? Sry, aga olen selle ravi koha pealt tõeline võhik...

xxx 15. september 2004, kl 14.30
Neid küünlaid (ma ei tea, kas just kõiki, aga paljusid küll) saab ilma retseptita. Küsi apteegist hemorroidide vastu küünlaid ja las nad näitavad, mis valik neil on ja soovitavad.

ma nn 15. september 2004, kl 14.32
taruvaiku peab sinna peale määrima ja mesi aitab kah

r 15. september 2004, kl 15.03
läheb iseenesest ka üle, nii nädal on valus ja väga ebameeldiv, aga siis korraga kadunud ongi.

to r 15. september 2004, kl 15.05
see pärast olengi siin nii õnnetu, et see on kestunud juba mitu nädalat. Vahepeal oli tõesti natuke parem, aga täna läks küll käest ära :( ja mõtlen, et peaks ikka korralikult välja ravima

saivi 15. september 2004, kl 15.49
Kui korralikult tahad välja ravida siis peaks ikka arsti juurde minema. Siin pole midagid häbeneda, väga paljudel on see häda. Käisin kunagi pärasoole läbivaatusel, aetakse mingi ora pepusse, ka nii häbenesin. Arstile oli see loomulik toiming. Nii, et käi arsti juures ära, saad korralikud rohud. Kui õigel ajal jaole saad, siis ehk pole vaja veel opereerida.

kessukas 15. september 2004, kl 17.24
Üks efektiivne ja odav ravi on määrida neid komusid kastoorõliga, iga päev ja kasvõi mitu korda päevas ja läinud nad ongi.

jip 15. september 2004, kl 17.45
Toon ära ühe väga hea salvi hemmorroidide raviks. 90g soolata searasva kuumutatakse hästi.Selle sisse pannakse 30g peenendatud raudrohuõisi.Segatakse kergelt,võetakse pliidilt ära ja kaetakse kinni.Pooleldi jahtununa surutakse see kõik läbi linase riide.Valmistamine on nõme,aga ravitoime suur.Kui järjepidevalt kasutada,saab päris lahti.Oma kogemus.Samas võib kogust suurendada ja hiljem külmikus hoida.Praegu on veel värsket raudrohuõit kasvamas.

valli 15. september 2004, kl 17.54
Loe augusti kuu TervisPlussi, seal on pikk jutt nendest.

siu 15. september 2004, kl 18.24
väga head küünlad või salv on preparatsioon,apteegis käsimüügil,iga kord peale kakamist loputada nõrga kaaliumpermanganaadilahusega ja siis salv peale panna,sobib ka troksevasin salv,ja pesta külma veega mitu korda päevas,peaks nädala paariga kadunud olema

huh 15. september 2004, kl 18.40
mu sõbrants ravis neid aastaid mingite küünaldega, aga et tal istuv eluviis ja alailma lastega kodus, siis lõpuks läks opile. Pandi opilaual magama, siis käänati looteasendisse ja naksti opereeriti ära.

mann 15. september 2004, kl 21.19
mesi aitab jah hästi pöletikule aga kasutasin ise Lioton geeli. See ka veenide raviks. Niikui tunned et järgmine kord tulema hakkab, kohe seda peale ja asi korras. :) Jahedad istevannid aitavad ka pöletikule nats. Panin ise ka vöimalusel jaheda geeli pepu vahele et jahutaks. Ja muidugi soovitavalt üldse mitte istuda!!!

kartul 16. september 2004, kl 09.35
toorest kartulist vesta küünal, torka peppu. mõned ööd magad kartuliküünlaga ja asi unustatud(korra proovitud, rohkem pole vaja läinud!) ptüi ptüi ptüi(üle vasaku õla)

krissu 16. september 2004, kl 10.31
Jah, apteegist saab küünlaid osta ja ilma retseptita ja nimi oli vist H PREPARATION....see aitab sügelemise vastu ja taandab neid....

Edu

murelik 16. september 2004, kl 10.42
käisin ka perearstil ja preparation H kirjutas välja, aa mõjuma hakkas mõne päeva pärast. Õnneks pole uuesti tulnud,asjast on aasta möödas. Aga perearst ütles et kui korduma kipub, siis peab kirurgile näitama!

ma ka kohutavalt põdesin,, mul on veel perearst mees, aga sain ära käidud! :)

kogemus 16. september 2004, kl 11.20
naljatilk, mis sa häbened, selleks on spetsiaalsed arstid olemas - proktoloogid. küsi saatekiri ja käi ära. kui aga rahakott vähegi lubab, soovitan minna erakliinikusse, sest seal pelgulinna haiglas, kuhu muidu tõenäoliselt satud, on kaunis ebameeldiv õhkkond ja paras konveier. mina käisin erakliinikus nimega Vitaclinika, dr Zhilkina, räägib vabalt eesti keelt ja on väga meeldiv ja pädev. soovitan soojalt. esmasvisiit 500 krooni, kordusvisiit 250.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Valudes inimene ei lase aidata! (3)
Valu, 20.10.14 13:52
.. (4)
S., 20.10.14 13:59
Segadus enda peas... (1)
Rita, 20.10.14 13:34
Müüa raamatuid (2200+ tk) (4)