Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
kaenlaalused lynfis8lmed
 
janett 06. oktoober 2004, kl 11.11
Tere, probleem selles, et paar paeva juba rinnad valutavad jubedalt, ei saa k8huli isegi magada, valus on. Ja nyyd tana ka yhea kaenla alt valutab, kaega katsudes on ikka paris valus.
Tahaksingi teada, millest see v8ib olla ja mida teha???
Tanud juba ette
 
n 06. oktoober 2004, kl 11.59
ega sul päevad hakka?
oota veel nädal ja kui on ikka valus, pane arsti juuurde aeg kinni. arvan, et leiab lihtsa seletuse.
 
xs 06. oktoober 2004, kl 12.55
need on muuseas lümfisõlmed, mitte lünfisõlmed
 
hmm 06. oktoober 2004, kl 13.08
Arvan, et need on rinnanäärmed. Kas oled tuult või külma saanud?
 
K. 06. oktoober 2004, kl 15.24
Mul peaaegu sama jama. Kah rinnad (eriti vasak) valutasid ja lõpuks lausa kiskus seestpoolt, hästi ebamugav tunne. Käisin naistearstil ja ta ütles, et see pole üldse rindadega seotud, et hoopis istuvast tööst on rühiviga ja seetõttu mingid sooned valutavad ja mitte rinna sees (kuigi tunne on selline) vaid kuskil rinnaku ja kaenlaalusepiirkonnas.
 
?? 06. oktoober 2004, kl 16.04
Minul op-iti nii rinnast kui kaenla alt lümfisõlmed...no ei olnud kuidagi valulikud,lihtsalt avastasin,et rinnas tükk,uuringud j.n.e.,asi lõppes op-iga.Pärast kergendus missugune,et polnudki kasvaja,vaid hoopis suurenenud lümfisõlmed.Vähemalt minul ei valutanud need tükid kunagi,polnud rinnad valusad,ei midagi.Kui pärast päevi valulikkus ei kao,soovitan kindlasti arsti poole pöörduda.Ehk oled lihtsalt külma saanud.
 
janett 06. oktoober 2004, kl 20.50
tanud koigile vastuse eest
 
jahh 07. oktoober 2004, kl 10.41
ma ehmatasin eelmisel talvel ennast poolsurnuks kui tundsin, et kaenlaall oleks justkui mingi tükk. mõtlesin, et nüüd on kasvaja rinnavähk(valu kiirgas rinda ka)jne.. diagnoosisin interneti abiga endale hullemad haigused külge. siis helistasin perearstile.too käskis osta kummeli õisikuid need keeta ja see pudru panna marli sisse ja kaenla alla. ja oligi "kasvaja" läinud. selgus,et olin raseerides higinäärmekest vigastanudja seega mingit sodi sinna sisse ajanud.kummel aitab!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!