Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Ureaplasma
 
Häbelik 09. oktoober 2004, kl 21.02
Ureaplasma - kas kellelgi on selline haigus olnud, kas allus 1 ravikuuriga ravile ning millega raviti (kui juhtub meeles olema). Ette tänades.
 
pisik 09. oktoober 2004, kl 21.05
antibiootikumidega, aga tehakse igale ikka test, et missugustele nendest sinul olev tüvi tundlik on. Teistele kirjutatud ravimid ei pruugi sinul olevale mõjuda ja kuur tuleb igal juhul lõpuni teha
 
Häbelik 09. oktoober 2004, kl 22.56
Minule ei tehtud mingit testi, käisin eras 1400 EEk-u, öeldi et kui ei aita, katsetame teistega. Minu arvates on antibiootikumid liiga tõsine asi katsetamiseks, sellepärast siin küsingi.
 
pisik 10. oktoober 2004, kl 12.43
Minu meelest ka. Kui teha kuur ja sellest bakterid ei hävi, siis nad muutuvad just vastupidi vähem tundlikumaks antibiootikumidele.
Võib olla ikka tehti neile tundlikkusetest, aga see tüvi oli väga vastupidav kõigile tuntud antibiootikumidele ja sellepärast oli neil mitu erinevat varianti. Oleks tulnud neilt küsida
 
Häbelik 10. oktoober 2004, kl 13.08
Küsisin, kuid ei tehtud siiski.
 
mina 10. oktoober 2004, kl 21.48
tuleb vahetada arsti
 
tts 10. oktoober 2004, kl 22.22
Oh õudust, mis seal nii palju maksab? (Sain aru, et rohtude eest tuleks 1400 välja käia). Mul raviti mingi doksütsükliiniga (ravimi täpset nime ei mäleta). 10 päeva lohakat ravi (ei pidanud kõigist reeglitest kinni) ja oligi ta läinud.
 
khm 10. oktoober 2004, kl 23.37
Mina soovitan Sul kõigepealt vahetada arsti, see 1400.- on absurd. Mul oli sama värk mõni aasta tagasi ja ravisin seda mingi antibjotsiga, mille nime ei mäleta. No see maksis küll tugevalt vähem, muidu oleks nimi mul ilmselt igavesti meeles:)
Üldiselt oli minu eraka (Fertilitas) kogemus selline, et mida rohkem seal käisin, seda haigemaks jäin. Ja ravi ning rohud, mida nad mulle soovitasid, maksid jube palju. Lõpuks vahetasin arsti (Keskhaigla naistenõuandla)ja selgus, et pole mul häda eriti miskit ja ravi eest ei pidanud enam tuhandeid välja käima. Kuid eks see ripub ikka ka arstidest, mitte ainult sellest, kus nad töötavad. Head paranemist!
 
Kalinka 11. oktoober 2004, kl 12.50
Mul diagnoositi u kuuaega tagasi ureaplasma...käisin ka erahaiglas arsti juures...proovid läksid maksma 1800 eeku...nüüd ravin antibiootikumidega...20 päevane kuur..pidin kindlasti ravima kuna ureaplasma oli juba kaugele jõudnud ja tekitas jubedaid valusid ja ka põiepõletikku ...nüüd on pool ravi läbi ja pole valusid tundnud..,rohud läksid maksma u 1000 eeku..see mehega kahepeale..ja ravipikkus oleneb ka kui kaugele haigus on arenenud...ja kuna ureaplasma on suguhaigus siis tuleks seda ravida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!