Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
ekstrasüstolid

kannataja 14. oktoober 2005, kl 16.02
paar kuud tagasi hakkasid südamerühtmihäired, kunagi aastaid tagasi pingelisel ajal olid samuti, aga mitte nii pikalt ja tugevalt kui praegu. nüüd kestavad nad juba paar kuud, vahel juhtub mõni rahulikum päev, üldiselt annab süda tunda vahel pool päeva, vahel õhtul ja hommikul.
kõik analüüsid tehtud, kardioloog midagi ei leia. tean, et see on pikaajalisest pingest.kirjutati metoprolooli, algul võtsin seda-loomulikult pole see ilma kõrvalmõjudeta ja võtab ära ainult sümptomid, mitte põhjust.soovitati veel panangini ja astelpajuõli (siit foorumist). küsin, et kui pikalt on kellelgil olnud südamejukerdamise perioodid-endal tekib juba hirm, et see asi ei lähegi üle.

kiska 14. oktoober 2005, kl 17.46
ega rütmihäired ära ei kao, kui stressiallikad alles. mulle kirjutas arst haiguslehe, et saaksin puhata ja palju värskes õhus liikuda. tegele meeldivate asjadega ja unusta probleemid (ajutiselt) ära. mine kuhugi reisile või sõpradega välja. naudi ilusaid hetki ja ole õnnelik.

tirts 14. oktoober 2005, kl 20.40
Mul on kestnud vahelduva eduga 20 aastat. Orgaanikat pole, k]ik on stressist. Hullematel p'evadel s;;n tablette, parematel tunnen end suurep'raselt

Mumm 14. oktoober 2005, kl 22.03
Selle vastu aitab väga hästi jooga hingamine. Räägin oma kogemusest.

Kai 14. oktoober 2005, kl 22.39
Mul ka ligi 10 aastat,vahelduva eduga.Peaaegu iga kuu teen 10-päevase panangini kuuri,nats teeb paremaks küll.Kuigi tean-see puhtalt närvidest.Masendus ja hirmud.

mari 14. oktoober 2005, kl 23.15
Olen põdenud südamelihaste põletikke ja viimastel aastatel seoses stressiga olen jälle tervisega hädas. Võtan iga kuu 10 päeva panangini ja aeg-ajalt saan milgamma süste. Perearsti sõnul need hädad ei kao päriselt enam kunagi ära, tuleb teha profülaktilist ravi. Tal on õigus, olen mõnel aastal oodanud ja lootnud, et küll ma ilma rohtudeta hakkam saan, lõppenud on asi sellega, et olen nii läbi ja jõuetu, et ei suuda end riidesse panna, higi jookseb. Tabletid ei ole muidugi kõige parem lahendus, kuid kuna ei tunne ravimtaimi, siis ikkagi parem kui vaevelda. Suudan vähemalt tööd teha. Tarvitan ka Biovitali tinktuuri panangini vahelistel perioodidel. Annab jõudu ja energiat. Pole mõtet niisama kannatada, see suurendab stressi veelgi, kui arst määrab ravi, siis kuula teda. Jõudu!

Äkki aitab 14. oktoober 2005, kl 23.56
...psühhiaater, siis õpite vähem närvama ja süda on stabiilsem? Ma olen küll ullumaja polikliinikust abi saanud , kuigi meie ühiskonnas on see valdkond veel tabuteema. Mul olid südamepekslemised- 150 pulsilööki minutis rahulikust olekust plaksti! Töötan siiamaani mõtete kallal täiega, ja südamega pole aasta aega mingit jama olnd.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Müstika
M, 26.10.14 02:17
Kordamiaex (2)
Pēdèŕaator, 26.10.14 02:12
Naised
teener, 26.10.14 00:55
Kassikohvik (8)