Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Erakliinikud
 
Pearl 19. oktoober 2005, kl 11.54
Igaksjuhuks vabandan ette, et võibolla on see loll küsimus, aga ma tõesti ei ole asjaga kursis.
Nimelt, kui lähen erakliiniku (huvitaks just Fertilitas hetkel) günekoloogi vastuvõtule, kuidas seal siis täpsemalt asjad toimivad? Oletame, et kontrolli käigus avastab arst nt tsüstikahtluse, kas siis edasi ei liiguta ta enam lillegi selle visiiditasu eest, mille olen maksnud? St selle alla käib ainult läbivaatus ja konsultatsioon? Kui on vaja edasi uurida probleemi, siis maksan põhimõtteliselt iga pisikese liigutuse eest suhteliselt suuri summasid?
Küsin seetõttu, et mul on aegajalt kõhus kerge valu, mida varem ei ole tundnud, riigiarst aga ei leidnud mingit viga. Võibolla oli tal õigus, aga tahaks siiski kindel olla. Mõtlen, et ehk on erakliinikus arstid hoolsamad, aga kahjuks ei ole mul rahakott väga paks.
 
been there done that 19. oktoober 2005, kl 12.13
Jah, nii see tõesti on.
Visiiditasu sisaldab ühekordset visiiti arsti juurde, läbivaatust ja vajadusel samal korral tehtavat ultraheli uuringut. Kui sul on vaja arsti juurde tagasi minna või analüüse teha või ravimeid hankida, siis see kõik maksab.
 
x 19. oktoober 2005, kl 18.20
aga mine kohale ja lase end esmalt kontrollida ja lase arstil endale täoselt selgeks teha mida peab edasi uurima ja küsi mis see siis kõik maksab, saad täpselt teada muidu siin võid komentaare lugeda igasuguseid. Isegi kui kogu sealne arstiabi tundub sulle liiga kallis siis juba oskad edasi toimida, kas riiklikus haiglas või mujal
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!