Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
jalatalla uuring

lampjalg 24. august 2006, kl 15.36
kas kellegile on tehtud lampjalgsuse väljaselgitamiseks jalatalla uuringut e odomeetriat, vist sai õige sõna, tehakse seda Lasnamäe Medicumis, kuivõrd olulist infot sealt saab, mis maksab, või on targem ennem ortopeedi juures ära käia (nr on kinni pandud, aga võtab aega vähe) ja siis vaatab edasi, mis saab?

Letitia 24. august 2006, kl 15.45
Tead, mu meelest teevad nad seal Medicumis nagu "ülejala" seda asja. OK, pildi saad ja ära seletatakse, aga ntx mulle pisteti miskid masstoodangu tugitallad pihku. Arvata on, et erilist abi neist küll pole.

Käisin Lasnamäel 24. august 2006, kl 15.50
Vist on ikka podomeetria :) Uuring näeb välja selline, et astud nagu tavalise kaalu peale, mis on arvutiga ühendatud ja ekraanile tuleb sinu värvilised jalatallad. Eri värvi punktidena on seal näha, missugusele tallaosale sa rohkem toetud ja vastupidi. Minul polnud varbaid seal pildidl näiteks üldse olemas, st. et ma varvastele ei toetu ja rohkem kasutan vasemat jalga.Ortopeed konsulteeris ja soovitas kohe ka ortopeedilisi (standard)taldu. Üldiselt täit pilti see uuring vist ei anna, näiteks kusagil kompuutris peab lausa pikalt kõndima ja kui viga ikka suur, siis peab individuaalsed tallad tellima. Arvan, et peagi pöördun sel teemal Tartu TÜ Kliinikusse.

lampjalg 24. august 2006, kl 21.44
eks siis ilmselt podomeetria on, aga mis te selle protseduuri eest ka maksma pidite

Käisin Lasnamäel 25. august 2006, kl 11.09
Uuring ise maksab 50.-, kui ostad tallad siis veel 390.-. Tartus pidi see lugu 400.- olema +arsti visiit 200.- . Arvata võib, et seal on asi põhjalikum.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Peegelkäitumine
peeglike, 22.10.14 14:41
kuidas kustutada lehte
Algaja, 22.10.14 14:32
õiepäevad (1)
mina, 22.10.14 14:07
vajan üheks korraks koristajat Tallinna… (1)
hädaline, 22.10.14 13:58
Blokeeritud energiad. (5)
A., 22.10.14 14:25