Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
sensitiivi, kelle juurde pöörduda epilepsiaga
 
mis 13. veebruar 2007, kl 12.55
Tere,

palun soovitage sensitiivi, kelle poole võiks pöörduda ägenenud epilepsia hoogudega.
 
sensitiiv 13. veebruar 2007, kl 13.33
Kõige parem sensitiiv on perearst.
 
pb 13. veebruar 2007, kl 17.18
Ega ikka pole küll, kui selle peale lootma jääd, siis varsti surnuaias. uskuge või mitte, aga on sensitiive, kelle juurde tõesti tasub pöörduda.... kuid neid on vähe!
 
arst 13. veebruar 2007, kl 18.29
Õige perearst suunab haige eriarsti juurde.Kui on võimalik midagi paremaks saada, siis seda ka saab.Sensitiivi juurde läheb see kellel on palju raha tuulde loopida.Vot!
 
epileptiku ema 13. veebruar 2007, kl 20.12
No ei ole kuulnud kedagi, kellel sensitiiv oleks epilepsia ära võtnud. Ikka ravimitega saab asi kontrolli alla. Soovitan: ärge raisake aega posijate peale, vaid laske endale ravim välja kirjutada. Olete ju küllalt kuulnud, milliste "imeravimitega" need posijad ravivad. Heal juhul on need kahjutud, aga halval.... Nägite ju Pealtnägijas, kus posija müüs 500 krooni eest ravimit, mille laboratoorsel analüüsil selgus, et koosnes mereveest ja siirupist. No kui keegi väitis, et see aitas, siis polnudki ta haige!
Eriti veel nii õrna organiga, nagu aju, ei soovitaks iial eksperimenteerida. Kui praegune ravim ei aita, tuleb proovida teisega.
 
ahastaja 13. veebruar 2007, kl 22.42
no aga KUIDAS, KUSTKOHAST siis inimene saaks teada, millise sensitiivi poole pöörduda?? - ei näe võimalust!
- ja samas jääb ka võimalus, et mõni neist on mõnel juhul asjakohane ja tõhus, mõnel teisel juhul aga jätab soolapuhuja mulje - no ausalt öeldes, nagu on ka ametliku meditsiini esindajatega! ega päris elus ei ole nagu dr. House'i filmis, et lõpuks tuleb keegi geenius ja lahendab ka kõige keerulisema, kõige vähem klappivama asja, kardan pigem, et isegi suht lihtsad asjad jäävad lahenduseta...
 
keegi 17. veebruar 2007, kl 16.44
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!