Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
hambaproteesid-suur mure

x 15. mai 2008, kl 20.54
Kas keegi oskab õelda,mis siis saab,kui pole tehtud tööga rahul ja sa pead selle eest üsna kopsaka summa välja käima.

ma 15. mai 2008, kl 21.06
mida siis ootad?vut vut tagasi sinna kus sulle need tehti.Hambaravi on tänapäeval nii kallis,et neil on nagu miski garantii ka olemas.Mul õnneks veel pole vaja olnud,aga mu sugulane käis ikka 4-5 korda tagasi,enne kui istuma hakkasid.Samuti nõua iga kord tšekki ja hoia need alles.

x 15. mai 2008, kl 22.07
Mulle arst väidab kogu aeg,et nii peabki olema.

ode 15. mai 2008, kl 22.22
korralik firma annab proteesipassi, kus kirjas, et garantii 2 aastat. tingimuseks, et pead iga poole aasta tagant näitamas käima. töö ikka jube kallis ja loomulik, et arst vastutab ka natuke.

kas 16. mai 2008, kl 09.20
on siin keegi kes liimiks kiiresti katkiläinud proteesid see nii suur mure ja õnnetus.aidake .

kas 16. mai 2008, kl 09.22
eelmisele teatele lisaks seekes tegi läks soomemaale.

aeg 16. mai 2008, kl 15.54
Hambaproteesidega peab harjuma paar nädalat, algul tundubki et halvasti tehtud ja ei sobi üldse, oled ehk kannatamatu lihtsalt.

murelik 17. mai 2008, kl 08.08
Liimitakse igas proteesikabinetis. 150 kr oli vist, aga ega see üle aasta vastu ei pea

kasutaja 17. mai 2008, kl 12.14
Mina harjusin oma kuu aega, sain kaks plaati korraga. Susitasin "s" nii et jube. Ja hõõrus igalt poolt. Oma 3 korda käisin tagasi ja lihviti, enne kui sobivamaks sai.

Aga harjunud päriselt ei ole siiani, ikkagi võõrkehad! Aga mida teha, kui pooled oma hambad läinud.

hambutu 17. mai 2008, kl 22.18
Ma leian, et see ei ole ikkagi normaalne kui proteesid hooruvad ja tunduvad suus voorkehana. Mul on ka 25 aastat olnud proteesid ja neid on korduvalt tehtud uusi(ikkagi kuluvad ju) ja pole kunagi hoorunud ja voorkehana neid tundnud. Mis puutub "s"-tåhte, siis seda tuleb pisut kull harjutada. See, kuidas need istuma hakkavad, oleneb siiski arstist ja tegijast.

milles probleem on? 17. mai 2008, kl 22.18
Aga millega sa siis konkreetselt rahul ei ole? Kui protsseid näiteks hõõruvad, siis seda viga saab parandada ja proteesikabinetid parandavad ka.

Või on asi ainult ebamugavustundes? Siis ei ole viga proteesides, vaid sinu enda igemed peavad harjuma ja painduma proteeside järgi.
Aga kui ikka tööga üldse rahul pole, siis ei pea ju vastu võtma, vaid tuleks kohe arstile teada anda, et asi mäda.
Mina küll harjusin väga ruttu, aga igaühel see asi individuaalne.

piiga 17. mai 2008, kl 22.24
Kaugeltki ei olene kõik proteeside tegijast.
Kui hambutul pole proteesid kunagi hõõrunud ega ka ebamugavad olnud, siis ei saa ju üldistada, et see kõikide puhul nii on. Inimeste suu ja igemed on erinevad, mõnel on proteesid kaua aega ebamugavad ja tunduvad võõrkehad, teine kohaneb ruttu. Aga ometi on proteesid ühe ja sama inimese tehtud. Asi ei ole kunagi ühepoolne, ikka mõlemad tegurid möjutavad - nii proteeside tegija meisterlikkus kui kandja organism.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Pulm
Y, 21.08.14 12:25
selgeltnägija Kristi (1)
mannikas, 21.08.14 12:37
shokolaadi ja pähklikreemid (1)
maiasmokk, 21.08.14 12:24
põhinõue ja kõrvalnõuded