Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
nädal aega palavik
 
ida 03. oktoober 2008, kl 08.48
Pojal (suur mees) palavik juba 8-ndat päeva, eile õhtul oli jälle 38,8, täna hommikul juba 37,8. Köha ja nohu on ka. Goldreksid, Ferveksid jm võtavad korraks palaviku alla. üleeile käis poeg arstil, kuulati kopsu, anti kaasa köha- ja nohurohutude reklaampaberid ning soovitati ainult palavikuga rohtu võtta. Eile ööpäevane arstiabi soovitas valuvaigistit- aspiriini, ibuprofeeni. Täna proovime siis ibuprofeeniga palaviku alla saada. Viinasokid võtsid korraks palaviku alla.
Need kallid lahustuvad rohud polegi nii mõjusad! Mingi viirus liigub?
 
mutt 03. oktoober 2008, kl 10.35
Ja mida imet te ootate? Siis on kusagil põletik sees kui palavikku nii kaua üleval hoiab. Perearsti juurde on vaja minna ja vähemalt veresette proov teha kui valusid ei ole.
 
meie arstiabi 03. oktoober 2008, kl 10.37
Tundub, et polegi mõtet arstile minna. Lihtsalt helistad ja üteldakse, et võta ibuprofeeni. Mina pole küll arst, aga siiski peaks vereproovi võtma. Kas siis mingit antibiootikume ei kirjutatud?
 
ida 03. oktoober 2008, kl 11.35
arst ju andis reklaampaberid ja kuulas ja saatis minema, ei andnud saatekirja verd andma :(
 
mul ka 03. oktoober 2008, kl 18.05
Mul sama, nädal aega juba haige.Nohu,köha ja palvik püsib 37 peal.Arstil käidud ja ka vereproovid tehtud, mis näitasid et viirus sees.Antibiootikumidega soovitati oodata, kuna sellise sügisese viiruse puhu ei pidavat eriti aitam :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!