Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
imelik valu alakõhus

abitu 07. oktoober 2008, kl 15.26
Alates pühapäeva õhtust alakõhus nabast allpool keskel selline nagu "kramplik" valu. ei saa wc-s käies nö pressida siis on ka valus, ja kui proovin kõhuliaseid pingutada ja kõhtu sisse tõmmata siis ka valus ning ka siis kui põis täis saab tundub nagu pressiks peale kuskile. Minuteada seal peaks asuma ainult põis ja emakas ja siis ka sooled... eile käisin günekoloogi juures see isegi ei vaatand läbi kuna tema arvates ei ole naiste asjadega seotud valud sellised et arvatavasti on soolte probleem ... täna sain kiiresti ka perearsti juurde, seda aga asendas üks venelane, kes ei oskand eriti üldse eesti keelt ja tundus et vahepeal ei saanud ta mu jutust arugi. Arst isegi ei katsunud kõhtu. esitas küsimusi ja ei oskand ka siis pakkuda mis see valutada võiks. käskis homme uriiniproovi tuua ja vereproovi lasta võtta.

Imelik on see et päeval kui ringi liigun siis peaaegu ei tunnegi valu, ainult wc-s käies on alakõht nagu valus aga kui magama lähen ja pikali asendis olen siis hakkab jälle see kramplik valu pihta. Kõht käib korralikult läbi, gaase pole. valu ei valgu laiali vaid on kindla koha peal ja katsudes valus ei ole. Põiepõletikku pole kunagi olnud ja ei tea kas äkki nüüd siis on. kuid arst seda üldse välja ei pakkunud.

kas kellegil on olnud sarnaseid valusi alakõhus.

Sama jama 07. oktoober 2008, kl 15.55
Mul on täpselt sama jama juba umbes nädal aega olnud. Kuna perearst on teises linnas, siis sinna lähen viimases hädas. Palun ana teada kui sulle diagnoos pannakse. Siis tean kas on piisavalt tõsine asi, et ise ka arsti juurde kontrolli minna :(

.. 07. oktoober 2008, kl 16.48
mul praegu on. ravin põiepõletikku. lase end "adekvaatsel" arstil üle vaadata, küll siis saad täpsemalt teada.

to sama siin: perearstikeskuses võib ükskõik milline arst sind ravida, ega sa raudselt ainult oma arsti juures käia ei tohi. mulle pani ka teine samas kohas töötav arst diagnoosi. mine ikka kohale ja lase kindlaks teha et mis on.

hämming 07. oktoober 2008, kl 18.55
inimene läheb naistearsti juurde ja arst ei tee isegi läbivaatust? hämmastav. lihtsalt ajasite juttu ja arst kirjutas kaardile, et käis ja oli valu, ma arvasin ilma läbivaatuseta, et pole minu teema?! mis arst see selline on?

... 07. oktoober 2008, kl 19.26
Mul endal oli ka u. nädal alakõhus selline torkiv ja üsna valulik valu. Siis otsustasin minna naistearsti juurde kes võttis proovid tupest. Ütles küll, et tundub kõik korras olevat, aga analüüside vastustest selgus, et emakakaelal väike põletik. Kirjutas 3 päevaks tupeküünlad ja nüüd kõk ok.
Teil ei pruugi muidugi sama asi olla, aga igaksjuhks kirjutasin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Noorem naine ja vanem mees (5)
Mina, 23.10.14 06:45
puhkuse ajal töövõimetusleht? (3)
tõbine, 23.10.14 08:45
Pesumasinad. (3)
Valikud, 23.10.14 05:13
käendus (4)