Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
vererõhu alandaja või rahusti.
 
kats 10. märts 2009, kl 09.20
Tere.Mul siis nimelt selline probleem,et käisin arstil kuna tundsin mitmendat päeava kõrvus kohinat,arst mõõtis vererõhku ja ütles,et vererõhk kõrge minu ea kohta (vanust siis mul 30).Kirjutas mulle tabletid mida pean terve nädala võtma ja siis uuesti mõõtma minema .Ravimi nimi siis selline Metoprolol-ratiopharm retard 100mg.Võtan seda juba teist päeva aga kohin ei kao kuhugi ,ise siin arvasin ,et kas see rohi on ikka vererõhu alandaja või hoopis mingi rahusti.Kui keegi oskab vastata olen väga tänulik.
 
*** 10. märts 2009, kl 09.24
See ikka vererõhu alandaja
 
ei mingi rahusti 10. märts 2009, kl 09.25
ikka vererõhu, rütmihäirete, migreeni, liiga kiire südametöö vastu. beetablokaator.
 
kati 10. märts 2009, kl 09.34
Aga huvitav paremaks pole mul küll midagi läinud ,kõrvad ikka lukus ja kohin .Võtan seda juba teist päeva ja pool tabletti nii nagu´kästi.
 
mm 10. märts 2009, kl 09.39
minu 44 a. mees võttis terve karbi ja üldse ei aidanud. masseeri kõrva tipus olevat punkti PEA peal 1min ühele 1min teisele poole tasa tasa ja nii mõlema kõrva tipu tagant pea pealt.Kohina vastu.
 
baaba-jaaga 10. märts 2009, kl 12.03
See pole mingi imerohi, et paari päevaga korda teeb. Ega arst niisama öelnud, et nädala pärast tagasi, kui rohi paari päevaga korda teeks, siis oleks arst ka öelnud, et tule ülehomme tagasi ja siis mõõdame....

Kindlasti on sel vererõhu tõusul ka mingi põhjus, enamjaolt närveldamisest, stressist....
Katsu rahuneda ja mitte muretseda ning mõelda selle kohina peale, küll kõik korda saab. Jaluta värskes õhus, kui enesetunne lubab... Tegele millegi meeldivaga, mis paneb kohina unustama ja enne kui sa arugi saad on see kadunud..
 
leelo 10. märts 2009, kl 16.27
lase kindlasti kilpnäärme analüüsid teha. See võib anda ka vererõhu tõusu. kui negatiivne, uuri ikka põhjus välja. kas peres on kõrget vererõhku jne?
Jõhvika mahl pidi aitama, aroonia mahl, vist oli petersell-tee.
Jõudu!
 
xx 10. märts 2009, kl 22.06
Raamatust"Tervendav Hiina rahvusköök lugesin soovitust süüa iga päev paar viilu värsket ingverit, alandab vererõhku ja vähendab trombiohtu.
 
rõhk 11. märts 2009, kl 12.57
Vererõhu alandajaid on palju kui see ei sobi tuleb teist proovida .Ühed alandavad ülemist teised alumist vererõhku.Aga eks arst ikka täpsustab.
 
rõhk 11. märts 2009, kl 13.05
Vererõhu alandajaid on palju kui see ei sobi tuleb teist proovida .Ühed alandavad ülemist teised alumist vererõhku.Aga eks arst ikka täpsustab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!