Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
pearinglus ja surumistunne meeltekohtades

merilin 05. august 2009, kl 14.37
juba 2 kuud on mind vaevand perainglus ja surumistunne peas,käisin ka pereartil,kirjutas betasercs tabletid,võtsin kuuri ära aga tulemus 0,nüüd sain saatekirja neuroloogi juurde,,sinna on järjekord üle kuu aja septembrisse sain aja

äkki on veel inimesi kellel on selliseid vaevusi olnud ja kes on sellest ka lahti saanud,,oskavad mulle nõu anda,mis nende vaevuste põhjuseks üldse olla võib??,suht raske on elada kui pea ringi käib ja surub :/

meta 05. august 2009, kl 14.47
järsku on pingetüüpi peavalu
esmaselt korralik lõõgastumine
ja paha pole ka borrelioosi analüüsid merimetsa haiglas anda

nii kindluse mõttes

leelo 40+ 05. august 2009, kl 16.27
Kuidas vererõhk on?
Oleks nagu kõrge rõhu tunnused.

Merilin 05. august 2009, kl 16.52
puuki mul ei ole olnud,vererõhku on mul mõõdetud,vereõhk oli korras

betasercs 05. august 2009, kl 19.04
on olnud sama lugu, see on veel ravimatu haigus, hooti esinev, mul on vahest mitu kuud vahet, siis hakkab jälle, tabletid pikapeale hakkavad veidi leevendama

Merilin 05. august 2009, kl 19.10
:/ mul on ikka iga päev suht halb,pea käib ringi ja pigistab,ei mäeletagi nagu et siin 2 viimase kuu ajal jooksul oleks mõned päevad hea olla olnud, vahest nagu on parem,,ja nagu ei ole kah :/ sellist head selget tunnet enam peas ei ole :(( kõik see on kestnud umbes 2,5 kuud

kui Teil need hood tulevad siis kui kaua kestavad ?

milliseid tablette võtate ?

Tänan!

betasercs 05. august 2009, kl 21.00
Ainult Betaserc ongi leevenduseks. Mul oli ka esimesel korral väga pikalt, ei mäletagi täpselt, mitu kuud. Mõni päev ei julgenud tänavale üksi minnagi, kartsin, et pea hakkab nii ringi käima, et kukun mõne liiklusvahendi ette pikali... Oli juhuseid, kui mõni tuttav küsis, et kas olen purjus. Pea hakkas nii äkki ringi käima, et võttis tuikuma. Mu oma perearstil ka sama haigus, tal ka päris ägedad hood ja pikalt. Õnneks olen õppinud ennast jälgima - niipea, kui tunnen, et vist hakkab ägenema, hakkan kohe korralikult tablette võtma ja õnneks enam nii ägedaks ei lähegi. Proovisin isegi alternatiivmeditsiini, võimalik, et sellest on ka abi olnud. Pea vastu, kõige hullem on varsti möödas.

x 05. august 2009, kl 21.01
kõlab nagu närvipõletik, aga sõltub muidugi ka kohast, et mis see olla võib. Kui kordub siis perearst peaks andma ka suunamise neuroloogi juurde, et täpsemalt diagnoosida.

to merilin 05. august 2009, kl 21.01
Mina haigestusin 1983 aastal, kevadel. Poole aasta pärast kordus sama. Siis ajavahe lyhenes ja asi läks nii hulluks et 3 -4 korda nädalas. Siis veel eestis ei teatud Betazerc'i. 1996 käisin Soomes uurigutel omal käel ja diagnoosiks sain Meniere sündroom või Sündroom meniere. Ühed arstid ütlevad nii ja teised naa.Soomest kirjutati mulle ravimiks Betazerc ja kui läksin Kesk-haigla arsti juurde,et uut retsepti saada, nad ei teadnudki sellest rohust midagi.Seda siis veel pidi tellima läbi ravimifirma. Mina ei saanud sellest rohust samuti abi ja lõpetasin tarvitamise peale 4 kuud. See on kohutav kannatuste rada. Nüüd olen juba 10 aastat terve ja kogu haigus seljataga. Kui on soovi teada ,kuidas sain abi, jätke kontakt.Head peranemist kõikidele.!

betasercs 05. august 2009, kl 21.09
Viimasele: palun räägi mulle ka kuidas abi said?

Merilin 05. august 2009, kl 21.19
Teil oli see tunne 3-4 korda nädalas aga minul on iga päev 12 tundi,pidevalt peas nagu hõljuks ja meelekohad pigistavad /suruvad

saatekirja sain juba perearstilt,aeg on alles kuu aja pärast,nii pikk aeg ,,kardan et äkki juhtub miskit :/

ise tarvitasin Betazerc'i umbes 3 nädalat,pakk sisaldas 50 tabletti,3 päeva tagasi lõpetasin kuuri,,tulemust ei ole miskit :(

to 21:01 05. august 2009, kl 21.28
kas on võimalik, et seda võib nimetada ka vertiigoks - pea asendi muutumisega (üles-alla-kõrvale) kaasneb tugev iiveldus, tuba pöörleb kohtava kiirusega, tasakaal kaob? Mulle öeldi, et selle põhjus on sisekõrvas ja kirjutati ka Betazerc'i, mis eriti ei aita. Käib samuti päevaste või nädalaste hoogudena. Kuna Te olete sellest vabanenud, oleks hea saada infot, kuhu pöörduda, mida teha.

veelkord to 21:01 05. august 2009, kl 21.40
Vabandust, jätsin kontakti lisamata: Lea, tel. 5276513.

mona 05. august 2009, kl 21.48
Tere,
minul samalaadne,pea õnneks ringi ei käi kuid uimane ja kõrvus on lukus tunne,mis kohutavalt häirib.Kuid lukus pole ja kuulmine ok,ka kõrvarõhk jne.Vererõhk jms analüüsid ok.Huvitav,perearst kirj.mulle ka Betaserc ja minagi ei saanud miskit aru,et aitaks.
Küll aga on mul kaelapinge ja kui see mõjub nii.Igal juhul hakkan viimases hädas harjutusi tegema.Siis vaatab,mis edasi saab.

mõte 06. august 2009, kl 16.03
no minul oli sama asi ärevushäire tunnuseks. pressis ja hõljus 24 h, ärevust ei tundnud. antidepressandid lahendasid asja.

kõigile 18. juuni 2010, kl 18.45
Kas keegi siinkirjutajatest on nüüdseks oma ringlemise lõpetanud?

nuh 19. juuni 2010, kl 19.15
mina siin sama hädaga juba 9 kuud rinda pistnud ja ikka igapäev, öösel pole viga,siis ma magan.Pea käib ringi,otsaees selline survetunne,kõndides nagu oleks maa pehme,õõtsuks nagu, nõrkus ja vahest isegi higistamine lambist .Arstid enamuses läbi joostud,keegi pole mingit diagnoosi pannud ega rohtu kirjutanud. Tehtud erinevaid uuringuid ja proove, mitte midagi olulist.Jamad algasid peale AD kuuri lõpetamist, mida võtsin ärevushäire raviks 9 kuud.Ärevust ei ole,aga füüsiliselt ikka nii paha olla ja üle ei lähe.

ma ka 21. juuni 2010, kl 12.07
silmaarst ja kõrvaarst vaja ka läbi käija!
Mul oli ka aga teate,kui hakkasin taimetoitlaseks kadus see!

kaaskannataja 21. juuni 2010, kl 15.49
mul sama-kuid lisaks nendele on veel mälu kadunud ja ma kardan, et ei saa enam oma eluga hakkama-praegu töötu -kuid ei julge uut otsima hakatagi sellise peaga. samuti arstide vahet käinud-kõik ok-kas peaksin paluma AD või on miski muu--igatsen nii väga oma normaalset pead tagasi

to kaaskannataja 21. juuni 2010, kl 15.58
Mul ka see häda ja mnagi igatsen oma normaalset pead tagasi.

to kaaskannataja 21. juuni 2010, kl 16.01
Mul ka see häda ja minagi igatsen oma normaalset pead tagasi.

siinkirjutajatele 23. juuli 2010, kl 21.34
Kas keegi terveks ka saanud siinkirjutajatest?Huvitab vägagi millest abi saite?

js 01. august 2010, kl 14.53
Lase kindlasti borrelioosi testid teha. Ka mina ei leidnud omal kehalt puuki, aga borrelioosi sain sellegipoolest. Selle haiguse sümptomid on surve peas, pearinglus, peavalud, ärevus, paanikahood jne, jne. Sümptomid ei pruugi kõik koos esineda, aga võivad.

to js 02. august 2010, kl 20.56
Aga mul see häda juba kevadest,siis ju pole veel puuke ja pole ka ühtegi leidnud endalt.

ür 06. veebruar 2014, kl 19.51
siin võib esineda ka südame aeglase rütmihäireid , minul oli nii .nüüd on mul juba stimulaator paigaldatud.

ka hädaline 07. veebruar 2014, kl 10.03
Minul algas see jama aasta tagasi. Kõrv kohises ja ärkasin öösel pea oli kerge ja kui tõusin tasakaal täiesti läinud. Päris õudne oli, süda paha iiveldas. Siis oli sügiseni, kui tuli uuesti, nüüd on peale seda käinud jälle jaanuari algul see hoog. Ma ei tea, miks mul enamasti hakkab öösekl see, siis kestab halb enesetunne mingi tunnike paar, järgmisel päeval on ka veel kehva aga minul see surumine kuklas ja kõrvakohin-vilin. Kõrvaarst kõik üle vaadanud. Sellele haigusele ei ole seletust. On üks ajaleht 60+ just eile lugesin, seal oli mitmeleheküljeline artikkel sellest. Kahjuks peavad arstid tõdema, et see pole teada, mis seda tekitab ja lihtsalt tuleb sellega koos elada ja harjuda. Masendav. Reeglina põhjust ei leitagi. Kuigi põhjusi, mis seda võivad tekitada, on palju.
Miks minul see asi just öösel hakkab, see on väga jube ikka.

mõmmi 07. veebruar 2014, kl 12.55
Minul pressis ja surus pidevalt jakael oli kange ja pea käis ringi, aeg ajalt kukkumistunne- ärevushäira, AD lahendasid mure:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

küsimus
IFF24, 22.09.14 03:17
Sony Xperia V vs Xperia SP
uudistaja, 22.09.14 01:38
Milline taiji?
tuulekuu, 22.09.14 00:22
x jalad