Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Dr Tanel Muul
 
tydruk 17. august 2009, kl 18.32
on keegi tema vastuvõtul tartus käinud? on hea arst? millises vanuses umbes? tegu siis uroloogiga. mul varsti tema vastuvõtule minek, hirm ikka kohutavalt suur, et mis seal ka tehakse.
 
annika 18. august 2009, kl 18.56
vanus 40 kanti.
 
brr 18. august 2009, kl 21.17
Väga ülbe inimene, kui saaks vahetaks aja kellegi teise juurde. Arstina väga pädev, aga suhtlemine..
 
kuulge 18. august 2009, kl 22.38
no mida, kas miski lahe suhtleja ja kehv spetsialist oleks siis parem valik?
kannata ära kui suhtlemine ei meeldi, kui on pädev arst, siis mida sa muud tahad?
ta muide osakonnajuhataja, pole mingi papist poiss, ikka hea spetsialist.
 
tydruk 19. august 2009, kl 08.30
äitäh vastuste eest. ma ausaltöeldes kardan kohutavalt minna, ma lähen maarjamõisasse tema juurde veel tasulisse vastuvõttu. muidu oleks pidanud nii kaua ootama järjekorras, selle otsustasingi tasulise kasuks. on ta siis tõesti nii hull v? mul vähem kui n2dala p2rast tema juurde minek, kuid aega ka enam vahetada ei tahaks,kuna isegi tasulise puhul pidin peaaegu 3 nadalat ootama. mul endal ka vanust alles 17 veel, kohutavalt suur hirm on nyyd selle arsti juurde mineku ees ja kõige rohkem kohutab mind see, et meesterahvas ka veel. eks ma k2in 6-e päeva pärast ära seal ning kirjutan siia kuidas oli siis. aga vahemalt seegi positiivne, et hea spetsialist.


mu enda perearst mainis veel ka dr Peeter Teeäärt ning Dr Jaanus Kahut,aga see viimane vist pidi tegelema pigem neeruprobleemidega. äkki oleks pidanud ikkagi Teeääre juurde küsima, lihtsalt Dr Tanel Muul oli esimene, keda registratuurist mulle pakuti ning seda ka veel tasulisse, muidu oleks pidanud peaaegu 3 kuud ootama.
 
to tydruk 19. august 2009, kl 11.03
ära muretse, sest paljud head arstid on suhtlemises halvad. Sa oled alles nii noor, arvesta sellega, et paljud head meedikud ongi meesterahvad ja edaspidises elus tuleb sul veelgi nendega tegemist teha. Ehk hakkab kergem, kui mõtled nii, et arsti jaoks oled sa üks sadadest patsientidest; sinul võib küll olla imelik ja häbi, aga temale on see läbivaatus igapäevane töö! Ära muretse!
 
hille 20. august 2009, kl 20.56
Tanel Muul oli minu raviarst väga kaua aega,kaks oppi teinud,oli väga tore arst.Minuga küll suhtles normaalselt,olen ka enamvähem tema vanune.Jäin väga rahule,olen talle väga tänulik,isegi vahel viskas nalja.Väga tark arst,jne.jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!