Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
ukse polsterdamine
 
veelkord 30. märts 2005, kl 21.40
Olen kolimas, uues kohas korter koridori lõpus, kus oht, et hakatakse ukse taga suitsetama ja kõva häälega juttu ajama. Ei jää vist muud üle, kui uks seestpoolt ära polsterdada. Kust saaks abi ja palju see maksma läheks umbes? Aitäh häätahtlike vastuste eest!
 
tusklik 30. märts 2005, kl 22.37
eee... seppälas... aga see oli suht ammu... nii pool aastat tagasi umbes, täiesti kogemata sattusin sinna ja need jäid millegipärast meelde:) aga need olid mingid roosad:) kuigi oma töö teeksid ilmselt ära
 
tusklik 30. märts 2005, kl 22.40
ups vabandust, vale teema alla läks kogemata:(
 
i 31. märts 2005, kl 09.20
Tean oma kogemustest, et ei aita see ukse polsterdamine üldsegi mitte. Elan esimesel korrusel, uks polsterdatud mõlemalt poolt, aga ikka kostab kõik läbi ja ka suitsu lõhn tuleb läbi. Tellin nüüd endale turvaukse ja jätan senise ukse ka alles . Sellel, st. turvauksel, teatavasti pandud sooja ja müra tõkkeks vahele mingi "villa" kiht. Koridorist ei lähe see suitsulõhn tõesti mujale kui imbub korteritesse. Jääb üle vaid neid suitsetajaid paluda viisakalt lahkuda, või panna üles plakat "Palun koridoris mitte suitsetada". Paljud asjad olenevad inimeste omavahelisest läbisaamisest ja teistega arvestamisest.Meie trepikotta tuli uus perekond, kes kenasti teatas ja vabandas, et laupäeval läheb vähe pikemaks puurimiseks.Igati ilus zest.
Kannatlikku meelt ja edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!