Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Armunud valesse inimesse

Zarah 09. juuni 2018, kl 23.28
Nii lugu siis järgmine, et olen armunud elukaaslase sõpra, tema tunnete kohta ei oska öelda, elame kõik koos samas majas ja suht keeruline on juba niimodi olla oma pöörase armumisega :D Oleme koos elanud vaid mõned kuud ja peagi kolib ta siit ära ka siis ilmselt see läheb mööda aga ikkagi, väga keeruline on ta tundeid välja lugeda, suhtumine minusse on väga tore, alati abivalmis ja nii, vahel jääb mulje et ta ei julge minuga palju suhelda aga kui kirjutame kuskil messengeris mingist igapäeva teemast siis ta kijutab küll palju ja pigem üritab teemat igatepidi edasi arendada, et jutt kauem kestaks :D see on ainus märk, et ka tema võib mu vastu sama tunda kuna ikkagi olen ta sõbra elukaaslane ja see armumine on ju vale..siis ehk varjab ka ome tundeid , mis te arvate kas peaks oma tunnetest talle ikkagi märku andma kuna elame ju vaid korra või pigem unustama ja elama edasi ja proovima ta peast välja saada...kuidas üldse selgusele saada mis ta minu vastu tunneb, on kellelgi häid mõtteid?

üks 04. juuli 2018, kl 22.10
Lihtsalt oota mis saab. Muud ära esialgu midagi tee.

jeerum 05. juuli 2018, kl 11.56
Hädasti on vaja kolme inimese elu ära rikkuda?

xy 06. juuli 2018, kl 23.27
No ikka anna märku. Mis sellest elukaaslasest edasi pead kui teist tahad. Loomulikult elame ainult korra. Tema on lihtsalt häbelik kuna teab, et sul on mingi elukaaslane. Selge see, et sina pead märku andma, et oled vaba ja tahad saada.

To jeerum 10. juuli 2018, kl 16.46

Zarah 13. juuli 2018, kl 14.04
Ei noh kui elukaaslane midagi ei tea siis ei riku ju midagi ära :D Aint enda südametunnistus must. Elukaaslasega oleme juba 10 aastat koos olnud, suhtes ikka tekkib tüdimus vahel jne ilmselt tänu rutiinile ja jahtunud kirele suhtes tekkis ka selline hullumeelne armumine nüüd :) Ootan ja vaatan mis saab, ise ei julge ikkagi vist esimest sammu teha

n33 13. juuli 2018, kl 15.45
Mitte midagi ei juhtu, kui sa juhtuda ei lase. Armumine läheb ise mööda, kui sa pidevalt tema kõrval ei ilasta ja annad endale aru, et see on vaid ajutine - nagu seda kõik armumised.
Püüa hoopis oma elukaaslasega suhet värskendada!

n34 13. juuli 2018, kl 22.19
Vb see sõber ei näitagi oma tundeid välja enne, kui ära on kolinud. Tema nahas oleks vist suht keeruline olla. Ja kas tõesti ei ole mingit muud märki tema poolt olnud, kui ainult messengeris kirjutamine? raske uskuda. Tunded teineteise vastu ei jää üldiselt märkamata, kehakeel ütleb nii mõndagi. Sinu elukaaslane ei pööra sulle enam tähelepanu, suhe maha jahtunud? 10 aastat on pikk aeg...

lihtne 13. juuli 2018, kl 22.43
mis sul kaotada, kui oma tundeid rohkem välja näitad? vaevalt ta sinu peale kaebama läheb. saad selgusele, mida teine pool tunneb ja kui praegune suhe maha jahtunud ning tundeid enam pole, siis miks edasi piinelda? jäta praegune suhe, anna endale uus võimalus

eksole 14. juuli 2018, kl 00.40
Aga te ei ole ju abielus. Seega - oled vaba inimene ja armu just sellesse, kellesse soovid.

mhmh 14. juuli 2018, kl 07.44
kui ei proovi, ei saagi teada. pärast leiab kellegi teise, kahetsed elu lõpuni

T 14. juuli 2018, kl 09.37
Tundub, et oma mees paneb ise kõrvalt :D

Loreen 14. juuli 2018, kl 22.20
Ära hoia end tagasi

HH 15. juuli 2018, kl 22.23
poe talle voodisse, siis kohe tunnetes selgus :D :D

Sarah 16. juuli 2018, kl 00.44
Probleem seisnebki pigem selles - et on ka oht lolliks jääda, kui tal minu vastu tunded puuduvad ja no lihtsalt voodisse pugeda oleks ka imelik peab mingi mõistlikuma viisi välja mõtlema:D

k 17. juuli 2018, kl 23.10
jooda täis :D :D

jooojaa 18. juuli 2018, kl 00.02
Jaa pooldan eelmist, joo kas ennast täis või jooge koos või jooda teda, siis hakkavad asjad liikuma, alko paneb alati rattad käima kui muidu ei saa :D

võrgutaja 18. juuli 2018, kl 06.57
Näita, et oled temast huvitatud. Leia võimalusi nelja silma all olemiseks, ära pead võrgutama :D. Kui tal tunded, siis läheb kaasa, usu mind. Kutsu teda jalutama, hoia tema lähedusse, puuduta teda mõõdaminnes. Meil on suvi, kanna ta juuresolekul päevitusriideid või kutsu päevitama, lase massaaži teha, lase tal silmadega segamatult või kogemata nautida oma kehavõlusid. Väiksed tringid sinna juurde. Ole ise julgem, anna endast rohkem märku. Ta võibolla ei üritagi midagi, sest kardab ka lolliks jääda :D. Ega see mees ometi rumal ei ole, et vihjetest aru ei saa

Oiiijah 18. juuli 2018, kl 07.11
Tundub et sa tead täpselt kuidas meest ennast tahtma panna!

Lehm lesk kui koolitaja 18. juuli 2018, kl 17.08
pöördu siinkirjutava vanadaami Lehm Lesk siresääre poole.

Tema kirjutab juba aastaid, kuidas mehi lüpsta, ja eesti abielumees pidavat see kõige lahkema anniga olema, ka rahaliselt. soovin edu.

Zarah 18. juuli 2018, kl 23.44
No ma pean vist jah Lehmalese juurde koolitusele minema, tüüp on külm nagu kala, sõbralik aga sellega asi piirdub, oeh igav kohe :D ootame ja vaatame siis edasi

ainuke mure 19. juuli 2018, kl 02.21
et lehm lesk teeb ka praktilist koolitust st ole valmis lesbisuhteks.

Mees 19. juuli 2018, kl 23.36
Arvan, et see mees pole sinust lihtsalt huvitatud, kui oleks siis ilmselt oleks juba käe ümber pannud ..meestel maailmas pole väga pikka nillimist , tahan ja proovin/ei taha ja ei proovi- lihtne

teine mees 20. juuli 2018, kl 00.02
ei tea midagi. ehk ei taha sõbra naisele külge ajada. ootab õiget momenti. jätad mehe maha või jätab tema sind, teine kohe platsis.

eks augutäiteks ju ikka kõlbaks 20. juuli 2018, kl 00.11
eks see mees ju augutäiteks ikka kõlbaks .

zarah 22. juuli 2018, kl 00.24
Lehmlese lesbipraktika ei jookse vist mööda külgi maha, sest enne suudan ma mingi naise ära sebida kui selle silmarõõmu :D või siis jah... on meestel õigus,et ma polegi tema vaatevinklis üldse või kui siis vaid mingi kesksoost olevusena.imelik on see ka natuke-et tal omal ka minuteada mingi neiuga rauad tules ja mind ei häiri see üldse ,ma peaks ju olema armukade aga eriti nagu pole ...kummaline ja mõnus segadus on ikka peas ja kohe kuidagi ei saa ma teda peast välja grrr ...ja augutäiteks ofc ta sobiks jama ongi selles et ta sobib veel paljuks enamaks kaa kui vaid seksiks ..kuigi jah oma elukaaslast ma ka jätta ei suudaks praegu..aga teda tahaks ikkgagi hullupööra kuid see jääb ilmselt mõtteks sest vägistama ma ka teda ei hakka:D

Et siis 22. juuli 2018, kl 00.53
Ei midagi erilist, tavaline tõmblemine..
Elu jooksul tuleb korduvalt seda ette. Kõigil.

ära sa irwile! jah liiga tee. 22. juuli 2018, kl 01.02
zarah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lehmlese lesbipraktika ei jookse vist mööda külgi
> maha, sest enne suudan ma mingi naise ära sebida k
> ui selle silmarõõmu :D või siis jah... on meestel
> õigus,et ma polegi tema vaatevinklis üldse või kui
> siis vaid mingi kesksoost olevusena.imelik on see
> ka natuke-et tal omal ka minuteada mingi neiuga r
> auad tules ja mind ei häiri see üldse ,ma peaks ju
> olema armukade aga eriti nagu pole ...kummaline j
> a mõnus segadus on ikka peas ja kohe kuidagi ei sa
> a ma teda peast välja grrr ...ja augutäiteks ofc t
> a sobiks jama ongi selles et ta sobib veel paljuks
> enamaks kaa kui vaid seksiks ..kuigi jah oma eluk
> aaslast ma ka jätta ei suudaks praegu..aga teda ta
> haks ikkgagi hullupööra kuid see jääb ilmselt mõtt
> eks sest vägistama ma ka teda ei hakka:D
------------------

tema on tema vanisa paksu pedepreester jutu järgi siiski pede. ma usun küll et see su elukaaslase pedesõber ongi meie tuttav irw! sellpärast ta sinuga ei abiellugi.
n... ikub niisma.
miks mitte? kõik on ju võimalik, et su poissõber ongi pede ka. nagu irw! siin delfikas tükk aega maha vaikida tahtis

To zarah 22. juuli 2018, kl 15.40
see mees ehk taob sulle mõeldes ammu pihku, sa ise ei teagi. Välimust sul ikka on? Elada koos ilusa naisega ühe katuse all tekitaks nii mõnelegi mehele kiusatust. Tee kuskil näpukat ja jää talle vahele :b

zarah 23. juuli 2018, kl 17.01
Siin on ikka kirev seltskord koos :D /välimust mul on aga eks ilu on vaataja silmades :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!