Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Lubatud müratase korterelamus?
 
ohh õudust 14. märts 2005, kl 12.33
Olen üks nendest, keda on õnnistatud lärmakate naabritega. Lisaks sellele, et nad alalõpmata üleval korrusel kisavad ja trambivad, kasutatakse päevasel ajal ja vahel ka õhtuti korterit helistuudiona. Pereisa sisustab oma aega laulmisega (minu meelest küll karjumisega) ja tema lemmikstiilideks on rock ja heavy. Korter tundub olevat varustatud võimsa helitehnikaga, laulmisel kasutatakse mikrofoni ja ilmselt ka võimendit. See lärm ja röökimine kostavad 3-le korrusele ja naabrite elu on tõsiselt häiritud. Naabrite ega ühistu märkustest see perekond välja ei tee, politsei väljakutsele ei reageerinud, kuna tegemist ei ole öörahu rikkumisega. Tegelikult peaks ju olema mingisugune mürataseme piirmäär, mida ei tohiks korteri elanik ületada. Kas keegi oskaks soovitada, kuidas antud probleemi lahendada saaks või kirjutada siin oma kogemustest?
 
*** 14. märts 2005, kl 12.35
pöördu korteriühistusse.
 
hia lahendus.. 14. märts 2005, kl 12.43
on giljotiin, see aitab kõõma puhul ka ;)
 
keegi 14. märts 2005, kl 13.28
Aga mis siis, kui ühistu esimees on paras möku ja kurdab õnnetu näoga, et "seltsimeestega rääkimisest pole kasu".
 
t 14. märts 2005, kl 13.28
teavitage neid sellest, et vastavalt korteriomandiseaduse § 14 lg 2 p 3 saavad teised korteriomanikud nõuda, et isik, kelelga koos elamist nad ei pea enam võimalikuks, oma korteri võõrandaks. seda eelkõige juhul, kui korteriomanik käirib oma tegevusega oluliselt teiste korteriomandite kasutamist.
 
Ian Gillan 14. märts 2005, kl 17.03
Ozzy Osbourne´i salakorter?
 
nell 14. märts 2005, kl 18.08
äkki õnnestub hankida kusagilt müramõõtur, riigiteatajast otsida üles elumajas lubatud detsibellid ja siis anda asjale ametlik käik, (tervisekaitseinspektsioon vist peaks mürataseme mõõtmistega tegelema)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!