Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Liikluseksami testid - kus?

vabandust, et siin rubriigis 28. jaanuar 2006, kl 11.50
Mul selline mure, et mul on 2 komplekti liiklusteste, kuid mõlemad on vananenud. Kui vaatan ARK-i lehel testi demot, siis seal on ikka palju uusi küsimusi. Kuid demos on vaid piiratud hulk küsimusi. ARK-i lehel on ka muidu kõik küsimused olemas, kuid neil pole vastuseid.

Kust saaksin kõik küsimused koos vastustega? Kas pean poest tõesti uued testid ostma? :(

Aitäh.

nell 28. jaanuar 2006, kl 12.14
uuri autokoolide kodulehti, seal ka elektroonilisel kujul testis, tartu koolidel vähemalt

teadja 28. jaanuar 2006, kl 13.05
mina tegin arki testi demosid kõiki katekoorjaid.Muideks seal enamus küsimusi kehtib B katekoorjale.A,D,C,B kõiki katekoorjaid tegin.Ja siis osta endale vahtralehe pildiga testide kogumik mina lahendasin sealt.Panin vastustele paberi ette ja lahendasin.Exsamis tulevad samad küsimused.(100krni)maksab see kogumik.Ja õpikut võid ju lapata,seal tegelikult kõik vastused olemas,kui otsida oskad ja viitsid.
Loodan,et ilusti exsami ära teed.Kus autokoolis käid?

Mirr 28. jaanuar 2006, kl 13.23
ARKi kodukal näitab ju testi kokkuvõttes ära, millised küsimused olid õigesti, millised valesti vastatud. Tee lihtsalt omad järeldused ja jäta õige vastus meelde. Mina ainult ARKi kodukalt teste õppisingi, kui midagi segaseks jäi, ajasin "kommenteeritud liikluseeskirjast" näpuga järge. Ja sain ARKi eksami esimesel korral läbi.

teema algataja 28. jaanuar 2006, kl 13.58
to Mirr: seal ARK-i lehel demos on vaid piiratud hulk küsimusi. St. teatud küsimused ei satu sinna kunagi.

to teadja: seda ma tahtsingi öelda, et mul neid vahtralehega kogumikke 2 tükki, kuid mõlemad on vananenud. Mõtlesin, et äkki saab ilma uut ostmata hakkama kuidagi.

Ma ei käi autokoolis, teen vaid ARK-i eksameid.

ark 28. jaanuar 2006, kl 19.30
demos on kõik küsimused,mitte piiratud hulk.Aga sattuvad nad sulle nii kuis jumal juhatab.

mest8 29. jaanuar 2006, kl 13.03
teema algataja

mul tegelikult sama mure, et autokool läbitud aga pean ark uuesti eksamid tegema kuna need on aegunud
eelmisel aastal olid kaupluses müügil need testid aga vahest nüüd juba uued .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Portreejoonistus - hea kingiidee
kattukkas, 28.11.14 01:36
Mihkel Raua ämber (1)
123456, 28.11.14 00:55
Kanal 2 Reporteri vahemuusika
unistaja, 27.11.14 22:18
Müüa "Pähklipureja" piletid!!