Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Huvitav mees
 
Muretu 09. oktoober 2018, kl 10.09
See pole mure, aga ega aru ka ei saa :) Olime väga head sõbrad aastaid, aga sel suvel hakkas meil arenema midagi enamat. Õigemini olid ilusad kirglikud õhtud, kuigi me ei seksinud. Ta kirjutas, et koos on nii mõnus olla jms. Pärast me pole kohtunud, ainult messime, ja minule näis, et tal pole minu jaoks aega, ju siis huvi puudub. Olekski korras, kui ta paar korda kuus midagi ilusat ei kirjutaks. Ootamatult. Vahel vihjab, et tahtis kokku saada. Ja siis, et igatseb mu puudutust ja et oleksin seal. Kuna vahepeal on palju vaikust, kaob mul järg käest. Selle kirjelduse järgi tundub väga tagasihoidlik ja passiivne tüüp. Tegelikult on tal väga aktiivne oma elu, aga suhet tal pole. Kas olen talle mingi ohutu unistus? Elame samas linnas.
 
Lui 14. oktoober 2018, kl 21.10
pigem kirjutab siis kui paar koksi sees ja kellegi teise käest pole keppi vsaada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!