Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kas seks kohe tutvuse alguses tähendab suhte kiiret lõppu

liise 06. jaanuar 2009, kl 23.10
Tere kõigile! Küsimus siis selles, kas seks kohe tutvuse alguses nt teisel või kolmandal kohtumisel tähendab suhte kiiret lõppu. Mida mehed sellest üldse arvavad kui naine on nõus sisuliselt tutvumata seksima.

Minul selline asi juhtus. Mees meeldis ja seksinälg oli ka. :) Kas nüüd on lootus kadunud, et mehega päriselt lähemalt tuttavaks saada?

njah 06. jaanuar 2009, kl 23.40
tõenäoliselt küll.

oh ei ole 06. jaanuar 2009, kl 23.56
see ikka ei olene sellest küll, mul õde juba 20 a abielus selle mehega, kellega esimesel kohtumisel kirg maha niitis. ikka juhtub, kuigi tavaliselt nii ei tee. ja juhtub ka nii, et käid ja käid, mitme kuu pärast jõuad seksini ja ikka läheb lörri.

ahjaa 07. jaanuar 2009, kl 00.01
Nojaa, meestele on seda taga-ajamise tunnet tekitada. Teisalt jälle, kui ehk oli seks väga hea, siis ehk ikka ka tullakse tagasi.

neegeriülem 07. jaanuar 2009, kl 03.15
Normaalseid eitesid ka siin liikvel, loomulikult tore et keppi andsid. Närvidele käib juba see naiste piprapanek ja mõttetu kassihiire mäng nahhui.nagunii tahab naine nussi ja mees nussi, mõtet pole protsessi pikendada. need vanakooli vaneided käigu per.se kenasti.

pole 07. jaanuar 2009, kl 08.33
iial vingerdada viitsinud. Ja 2 pikimat ja parimat suhet on jusr 2 kohtumise seksiga. Muidugi kui ise kehvake oled, siis tõenäoliselt oli ka viimane kohtumine.

k 07. jaanuar 2009, kl 09.47
Reeglina jah liiga kiire voodissejõudmine ei too kaasa suhet. Miks? Sest mehel jääb naisest mulje kui "kerglane", "magab igaühega", "seda naist ei saa usaldada".
Üksikud erandid siiski on, kus esimese või teise kohtumise seks viib pikaajalise suhteni.

õnnelik 07. jaanuar 2009, kl 10.20
kirg võttis võimust teisel kohtumisel ning pole vaibunud ja nüüd oleme abielus teist aastat ja ootame oma teist lapsukest.

mul 07. jaanuar 2009, kl 10.50
oli seks teisel kohtumisel ja nüüdseks me juba üle 7 aasta koos

El Capitano 07. jaanuar 2009, kl 11.30
Rubbish! Asi on minu meelest lihtsam - kui mehele sa meeldid, ta peab sind eriliseks ja soovib suhet(ning otseloomulikult khetib see siis ka sinu kohta tagasi), siis ei ole vahet, kas saite tuttavaks alles voodis, läksite sinna 2. kohtamisel või hiljem.(Liiga kaua ootamine võib muidugi kõik ilusa lõpetada.)
Ning kui on vaid seiklusega tegemist, siis ei ole vahet, mitmendal kohtumisel kirg vallandatud sai - minnakse edasi järgmise mängukanni juurde.

kass katuselt 07. jaanuar 2009, kl 12.27
Kui inimesed sobivad siis sobivad. Möödas vist need ajad kui naise iseloomu määramise ainsaks tunnuseks oli see kaua pipardada viitsib.
Ühesõnaga võta vabalt: kui tuleb suhe siis tuleb, kui ei tule said veidi möllata.

(ise ikka naerame mehega et meil veidi pikem üheöösuhe -hetkel 4. aasta)

äh 07. jaanuar 2009, kl 13.02
Autor: k
mida juttu:D
jah see ei loe kas kohe või aasta pärast,loeb see mida mees ja muidugi naine tol hetkel tahavad. kui mees pole tõsisemaks suhteks valmis ja naine samuti siis suhet ei tule.
olen ise juba 17 aastat abielus ja magasime esimesel kohtumisel...jäime kokku samast päevast.

mmmmmmmmmmm 07. jaanuar 2009, kl 14.25
seks esimesel kohtumisel ja nüüd juba 11.aastat kenasti koos!ei loe see,vaid ikkagi inimeste omavaheline edasine klapp!

to neegriülem 07. jaanuar 2009, kl 14.28
_Autor: neegeriülem
Aeg: 01-07-09 03:15

Normaalseid eitesid ka siin liikvel, loomulikult tore et keppi andsid. Närvidele käib juba see naiste piprapanek ja mõttetu kassihiire mäng nahhui.nagunii tahab naine nussi ja mees nussi, mõtet pole protsessi pikendada. need vanakooli vaneided käigu per.se kenasti._

Kui keppi ei saa, siis naine pipar, aga kui kätte ära saadud, siis naine @!#$ ja lipakas ja kasutatud ja sellist küll ei taha, eks? Mida siis üks mees üldse tahab. Eeldusel, et normaalne mees, mitte mõni nolk, narkar või jota.

üks lugu 07. jaanuar 2009, kl 14.33
Ütlen kohe ära, et ise ma arvan, et vahet ei ole, kui on tõmme, siis on ja siis pole vahet, et millal mida tehakse.

Kuid üks mu kunagine tuttav läks mehega voodisse esimesel kohtamisel. Siis õnnestus tal peale pooleaastast tutvust ka sellest mehest rasedaks jääda. Tuttav oli väga kindel, et mees nüüd temaga abiellub ja nad elavad elu lõpuni õnnelikult koos. Tegelikult juhtus see, et mees hakkas naise selja tagant tema sõbrannat noolima, ja tuttav kasvatab tütart nüüd praktiliselt üksinda. Selline lugu siis.

aga 07. jaanuar 2009, kl 16.31
äkki mõni naine lihtsalt ei suuda võhivõõra mehe ees end kohe paljaks kiskuda, olgu siis see kirg nii suur kui tahes
pipardab sellepärast, et ta ongi sellist tüüpi naine, aga mitte ainult sellepärast, et nii on kombekas

aqua 07. jaanuar 2009, kl 18.27
naised võiksid ikka ennast ja oma tundeid usaldada ja mitte kogu aeg muretseda sellepärast, mida teised või mehed arvavad, kui sulle on oluline selle ühe inimese arvamus, siis seda temalt küsigi

smart 07. jaanuar 2009, kl 19.04
sa tuttavaks ei tahaks saada minuga?

Celina 07. jaanuar 2009, kl 20.19
Mina lasin esimesel kohtumisel hetke mööda ja jäin nii elu armastusest ilma. See on pikk lugu...Kuid...õiget tõde siin polegi. Kui mitte tuletada meelde haiguseid, nt. genitaalherpes, mis levib edukalt ka kondoomi kasutades. Vaevalt on selle ajaga aega tutvuda inimese tervisliku olukorraga. Niisiis, häda kui seksid kohe ja samas häda, kui ei seksi:)

irw 07. jaanuar 2009, kl 20.46
oleneb, milleks sind talle vaja oli - kui toru tühjaks siis palju õnne sulle, otsi järgmine toru

liise 07. jaanuar 2009, kl 23.43
Teie vastused rahustavad mind vähemalt niipalju, et veel on võimalus olemas. :) Jään lootma, et ehk on õnn seekord minuga...

liise 07. jaanuar 2009, kl 23.48
Paha lugu on see, et ma ei tea, kas mina temas suuremat huvi, kui seksihuvi äratasin. Me ei tea teineteisest sisuliselt midagi. Samas hommikul oli ta väga fun ja mõned päevad hiljem helistas aga nüüd on pea-aegu nädal juba vaikus olnud.

liise 07. jaanuar 2009, kl 23.56
Samas isegi, kui seks oli meie viiman kokkupuude, pean ma tunnistama, et ma ei kahetse grammigi :D

kass katuselt 08. jaanuar 2009, kl 10.23
Ahjaa need ajad on ka möödas, kus ainult meestel helistada oli lubatud;)

Bemm 08. jaanuar 2009, kl 11.39
Teatud meestele meeldivadki just lõdva kummiga naised. Aga endale pärisnaiseks küll lõtvunud elukommetega l-i ei tahaks

n 08. jaanuar 2009, kl 11.45
autor on mingi ebakindel kana, kes magas mehega ja nüüd muretseb ennast halliks, et kas ja kuidas ikka meeldib mehele. rohkem enesekindlust!

mul on bemmil uued kummid 08. jaanuar 2009, kl 17.06
Elu ei maksaks ise keeruliseks elada.Kui tuleb suhe, siis tuleb, ka peale seksikogemust, mida vahet lõppude lõpuks.Parimad suhted ongi peale korralikku seksi, sest kui teine ei meeldi,siis pipardamine ka ei aita, võtke elu ja asju nii nagu need on, siis läheb ka lepase reega.Ja keemia ennekõike.

oota 08. jaanuar 2009, kl 18.00
alles nädal ju

Arvab 08. jaanuar 2009, kl 18.10
Kui ikka on tunne, et esimesel kohtumisel pole päris õige voodisse karata, siis pole mõtet seda teha. Palju hullem on pärast häbi tunda, kui seltskonnas jutt liikvel. Kerglased mehed nii kui nii ei viitsi sind kaua taga ajada, nii et see on üks viis näha, kas on mehel midagi tõsisemat või mitte, ilusat juttu oskavad kõik rääkida. On ka mehi, kel on põhimõtte, et oled kerglane, kui temaga ruttu magad. Kui tegu tehtud, siis pole muud kui oodata. Inimesed on erinevad, mõnede puhul pole see kindlasti probleem, et tõsisemat suhet aretada.

eneL 08. jaanuar 2009, kl 19.38
Ei tähenda. Need asjad pole üldse seotud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Zippo täitmine? (3)
hh, 24.04.14 09:48
Ööpäevahoid lastele Nõmmel
Mati ja Ka, 24.04.14 08:01
Mure (1)