Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Milline on kõige edevam tähtkuju?

tähtkujult konn 06. mai 2012, kl 20.45
ja ühtlasi kõige probleemsem tähtkuju delfi naistekas? ehk, kes kõige rohkem sõna võtavad ja kellest kõige rohkem teemasid tehakse?

tibu 06. mai 2012, kl 21.01
Lõvid on parimad!

sõnnitarike 06. mai 2012, kl 21.23
lõvid on kõige suuremad teesklejad ja ülbikud

kõige edevam 06. mai 2012, kl 21.28
mis horoskoobis riisalu on, see ongi :D

aga muidu mina ehk ambur.

!!!! 06. mai 2012, kl 23.22
Veevalajad on kindlasti ühed edevaimad, muudkui saaks aga tähelepanu ja nendest siin kõige rohkem juttu ka olnud. Egod, eneseimetlejad ja suured peoloomad, peaasi kui saaks ainult millegiga silma paista. Muidugi loeb ka aasta millal inimene on sündinud, tean näiteks ühte Kitse/jäära aasta veevalajat, see koguaeg ainult esinekski ja muide nii mehed kui naised.
Ja kõige vaiksemad näiteks minu tähelepaneku järgi on Neitsid, Kalad, Kaalud ja Vähid, nad ei tüki niimoodi esiplaanile nagu mõned teised.

Siil udus 07. mai 2012, kl 00.16
Esitasid tegelikult kolm erinevat küsimust, kuna siin foorumis kõige valjemad tegelased ei pruugi kõige edevamad olla.
Kõige edevam tähtkuju-
Igas elemendis leidub oma edevaim esindaja.
Vesi- Skorpion
Maa- Kaljukits
Tuli-Lõvi
Õhk-Veevalaja
Kes kõige rohkem sõna võtavad? Ei oska öelda, ei huvita.(Märkimisväärne on sse, et igasugused pasa loopijad jätavad oma tähtkuju tavaliselt millegipärast mainimata)
Kellest kõige rohkem teemasid tehakse?
Kõik tähtkujud enam vähem võrdselt esindatud, mõned ei viitsi otsingut teemade leidmiseks kasutada ja iga mikrohäda puhul tehakse uus teema...

et siis 07. mai 2012, kl 10.24
märgist kui - Kitse/jäära aasta veevalaja kuulen küll esimest korda :))
ma ei tea kas see just edevus on, aga vähk mehest on läbi aegade küll palju juttu olnud, et enesekeskne jne. Minu arvates võib nii suurt eneseimetlust ka edevuse alla liigitada.

vvke 07. mai 2012, kl 12.56
Skorpionist mees, raudselt.

vv 07. mai 2012, kl 13.38

kuldnokk to et siis 07. mai 2012, kl 14.36
ma ka algul mõtlesin et mis aasta, aga sellega on mõeldud hiina horoskoobis kitse aastat, välissaitidel märgitud ka kui year of the goat või year of ram , ram tõlgituna ongi jäär teatavasti.
aga kui edevusest rääkida, siis elus olen tähele pannud , et veevalajad tõepoolest väga edevad,lisaks siis veel kaksikud, jäärad, skorpionid.

mnjaa 07. mai 2012, kl 16.59
Sõnn-naised on edevad. Nad on alati üles sätitud, juuksed jne, kõrged kontsad, ilusad riided, hea parfüüm - täielikud tibid.

kaalud 07. mai 2012, kl 18.56
Teoreetiliselt tule märgid peaksid olema. Ise lisaksin kaksikud sinna juurde.

Veevalajaid on kahte sorti, heas mõttes jubedad kekutised ja elu ja inimesi pigem kõrvalt vaatav kirjanikutüüp.

Sõnn naine on tõesti tihti väga üles löödud, aga kas see teda just kõige edevamaks laseb pidada.

kaalud 07. mai 2012, kl 18.56
Muide kalad on ka päris edevad. Nii mehed kui naised.

ise sõnn 07. mai 2012, kl 20.19
Kahju, arvan, et sõnn naised ei ole edevad, nad ongi enamuses sellised hoolitsetud.Edevad on skorpion mehed..lasevad end imetelda, rannas või mujal ja kalad-mehed, aga nad on ka tõesti maitsekalt riides.

lugege teemat 07. mai 2012, kl 21.39
''delfi naistekas''?

kk-n 07. mai 2012, kl 22.38
sõnn naised on pigem välimuselt jah edevad küll, aga käitumiselt küll mitte. minu teada nad ei armasta tähelepanu keskpunktis olla, esineda ja eputada. nad on pigem ikka tagasihoidlikumad ja naudivad niisama vaikselt tähelepanu ja pilke endal aga ise nad ei käitu kuidagi provotseerivalt ega väljakutsuvalt. välimus on neil aga küll selline, mis paratamatult teiste tähelepanu tõmbab

edevad käitumiselt on lõvid, jäärad ja amburid

kogemused 08. mai 2012, kl 11.31
skorpion naised -jube armukadedad
kaljukits naised- üsna rumalad
kalad naised- kahepalgelised
jäära naised- jäärapäised
kaksik naised- edevad

neitsi mehed- ükskõiksed
kaksik mehed - eputised
vv mehed - juhmid

rõba 08. mai 2012, kl 13.28
kalad on jubedad laterdajad, riisalu on ka kala

supperlLATERDAJA 08. mai 2012, kl 13.52
buwolinna kaksik/jäär
mao veevalaja/scorpa/kaksik
siga/kaljukits
juttu klatsi jätkub alati kauemaks;

neitsi 08. mai 2012, kl 15.29
Edevad on minu meelest veevalajad, ükskõik kellega neist olen tuttavaks saanud, need inimesed on kohe tähelepanust sõltuvuses ja edvistavad ning välimuses ka kõige rohkem stiiliga silmapaistvaid. veel ja mõned jäärad, aga mitte kõik. ennast edevaks ei pea.

vv 08. mai 2012, kl 18.35
Oleme originaalsed ja silmapaistvad, sellest ka see edevus. Või siis väidetav edevus. Kui vv on nähtav ja sinu tähelepanu on talle suunatud, viitab see pigem tema isiksuse silmapaistvusele, mitte edevusele. Edev on kulinatega ja ennast eksponeeriv tühine inimene. Edevad on pigem jäärad ja kaksikud.

kk n 08. mai 2012, kl 21.46
milles see veevalaja originaalsus ja silmapaistvus seisneb? ringilitutamises? selles on nad tõesti meistrid.

VV 08. mai 2012, kl 22.16
Ja milles seisneb kaljukitse originaalsus? pessimismis, tagasihoidlikkuses?! Pigem olen edev ja silmapaistev, kui mingi müürilillest hall hiireke! Teades mitmeid kaljukitsesid , on nad ikka ühed parajad kuivikud. Niiet ära kire siin midagi, näe kõigepealt ennast!

kah veevalaja 09. mai 2012, kl 07.10
aga mul on selline probleem, et ei talu üldse tähelepanu. lähen näost punaseks ja kohmetun üsna kiiresti. täitsa suhtlemisprobleem..
mina enda põhjal ei saa küll oma märki edevaks pidada

klounid 09. mai 2012, kl 11.07
Kaljukits-naised on igal juhul meeldivamad kui veevalajad-naised. Ega edev ja väljakutsuv käitumine pole mingi positiivne omadus, millega kiidelda. Kaljukits kui maamärk on igal juhul naisena parem variant kui õhumärk. Ainuke norm õhumärk hea naise näol on Kaalud, ülejäänud pangu end põlema ehk siis kaksikud ja veevalajad. veevalajatega sai nooruses niisama hullatud. ilmselt sellepärat neil nii kõrge ego ongi, et arvavad, et mehed neid tahavad. tegelikult tahavad mehed neid lihtsalt tarbida ja ära kasutada, hea lihtne. veevalaja naist on kõige lihtsam üldse voodisse saada. mitte ükski maamärk pole veel nõus olnud ja kaaludest naised. aga kõik teised on heameelega nõus madratsid olema,veevalajad veel eesrinnas

vahi maitu 09. mai 2012, kl 12.05
ja sina tolvan arvad siin et oled sina see , kes on vv-naisi ära kasutanud ja lollitanud, siis oled küll juhmim kui kõik mehed kokku. teades ja tundes veevalajaid (SIIS OLED JUST SINA SEE KEDA ÄRA KASUTATI JA KELLEGA KÄIDI ÜMBER NAGU ÜHE ARMETU GIGOLOGA) esiteks mitte ühtegi vv-d ei ole võimalik mitte mingi valemiga omakasu eesmärgil kuhugi voodisse saada, sest need naised on justnimelt need, kes ise otsustavad, keda lollitada, kui on vaja millekski ja on justnimelt nemad need kes teid lolle mehi ära kasutavad, sa tobuke. ;)

eitinimene 09. mai 2012, kl 12.48
kaalud siga, oma laps aga nii on.

Edevuse laat 09. mai 2012, kl 13.16
Mina Veevalajana teades ennast ja ka mõnda teist vv esindajat siis võin öelda küll, et jah olen edev ja meeldib silma paista nii kallite ehete kui riietega ja suht suur esineja ka olen ning lisaks oma saavutustest pean ma alati täiel häälel kõigile kuulutama ja ütlen niipalju, et kui kõik oleksid ühesugused tagasihoidlikud töllid siis oleks maailm ikka üks kuradima igav ja mannetu paik.
Ja suheldes ka teiste tähemärkidega paratamatult, siis võin öelda et sellised vaiksed ja kuidagi igavad on minu jaoks olnud kaalud, neitsid ja kaljukitsed - no tee mis tahad ei tõmba neid käima mingi valemiga ja no ei leia lihtsalt ühist keelt. Ülejäänutega on klapp.

to 12.05 09. mai 2012, kl 21.47
sinu vahutamine paraku näitab vastupidist ;) miks need veevalaja naised siis mind pärast ööd pidevalt telefonikõnedega pommitasid, nutsid ja halasid, jooksid järel ja lubasid end ära tappa;) üks üritas end lapsega minu külge siduda. aga see vääks polnud raudselt minu oma, arvestades seda kui kerglane naine ta oli. sorry aga nii lõdva püksikummiga, rumalaid naisi ei taha millekski muuks kui vaid üheks ööks. ja ega nad selles ka teab-mis head pole, aga käib kah juua täis peaga :)

to 21.47 09. mai 2012, kl 22.55
sa impetsill ära näe üldse vaeva enda õigustamise ega silbitu mulaga, sellist pläusti võid oma vanaemale ajada. keegi teine sind nagunii ei usu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

kaua võib
sirin, 23.10.14 20:35
DjVu wiever (1)
isemaag, 23.10.14 20:27
no ei saa (2)
külli, 23.10.14 20:40
Müüa vesipiibutubakas Al Fakher