Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Tähtkujude sobivusest
 
Ailika 19. veebruar 2009, kl 21.43
Alatihti küsitakse kuidas mingi tähtkuju teise tähtkujuga kokku sobib.
Mina arvan, et sobivad kõik tähtkujud teineteisega kui inimesed vaid üksteist austavad, armastavad on teineteise suhtes hoolivad ega valeta teineteisele.
 
ll 19. veebruar 2009, kl 21.55
ma ei ole siiani aru saanud, kas mõni tõepoolest ei alusta suhet "ebasobiva" tähemärgiga, isegi, kui mees väga meeldib. või milleks seda sobivust küsitakse.
 
vähk 19. veebruar 2009, kl 22.44
ma sobin kõikide tähtkujudega,aga ma ei sobi kõikide isiksustega;)...
 
i 20. veebruar 2009, kl 00.03
nii ta on. inimesed lihtsalt arutlevad ja otsivad viise kuidas teisi lugeda ja suhete kohta ennustada kuigi selleks et astroloogia midagi põhjalikumat saaks öelda, peab ikka korraliku personaalse lugemise tegema-seda aga siinsed pealiskaudsed vist ei tea aga pigem ei hooli nii et kipuvad üldistama.see pole aga sugugi abistav.
 
pop 20. veebruar 2009, kl 00.10
Oleks nõus autoriga, aga on suuri kogemusi jäärannaga olnud ja kõik õige, kui ainult ei valetaks ja kõrvalt ei vaataks :)
 
kaal m, tulihobu 20. veebruar 2009, kl 01.04
ja-jaa, mina arvan, et kõige tähtsam mehe ja naise vahel, peale vastastikuse austuse ja armastuse muidugi, on see millised seximise poosid neile meeldivad. õige poosi valik kindlustab ka armastuse jne, kogu selle värgi ja külgetõmbe. seepärast ütlen teile, armasad naised, kasutage õigeid poose ja kes pole veel endale seda õiget leidnud, need kirjutagu mulle ja hakkama aga kohe kura-meerima, ja-jah. kirjutage saledad ja seximaiad naised mulle, sest mina olengi see ainus ja õige...
 
p 22. veebruar 2009, kl 20.18
kõik inimesed valetavad vähemal või suuremal määral, nii teineteisele kui iseenedale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!