Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
töö Norras?

otsin tööd 03. aprill 2010, kl 23.02
Tahaks välismaale tööle minna, kuskohast alustada? Vanust 24. Leidsin CV Keskusest tööpakkumise Norra spa terapeudi kohale, kas tasub sellest alustada äkki? Kogemus olemas, olen 3 aastat massöörina tööd teinud. Eestis positiivsed väljavaated hetkel puuduvad :( CV Keskuses oli pakkujaks vist Jobnorway, või teab keegi ehk paremat ideed? Palun targemate nõu.

kui 03. aprill 2010, kl 23.58
keeli oskad siis miks ka mitte. saad jala ukse vahele, sealt edasi vaata juba ise. alguseks inglise keelgi, norra oma õpid seal keskkonnas olles mängides ära :P
anna tuld

siirius 04. aprill 2010, kl 04.18
Inglismaal on tööd pakkuda.

ei tea 04. aprill 2010, kl 08.31
Skandinaavia on väga bürokraatlik. Üldiselt nad ei taha kedagi, kellel pole seal kohapeal omandatud paberit. Mingi kahtlane bordukas see pakkumine.

siirius 04. aprill 2010, kl 23.39
mis imelikust bürokraatiast käib jutt? Minu õe tütre mees on Norras tööl ja minu väga hea sõber on Norras tööl, jutt või asi, et nad sinna kedagi ei taha kellel koha peal paberit pole! Kui sa haiglasse tahad tööle minna siis küll, on tõeliselt keeruline, ise ajasin pabereid. Nede viimaste puhul, küll mingit vaeva polnud, tavaline asjaajamine

otsin tööd 05. aprill 2010, kl 17.18
Tegelikult mõtlesin, et kuidas targem on, kas minna kohapeale ja otsida ise või kasutada vahendajat, sest nagu ma aru saan, siis Jobnorway on ainult vahendaja. Siit ka kysimus, et kui palju neile maksta tuleb kui otsustan neid kasutada? SIIRIUS, mis töö Inglismaal on ja mis kohaga on tegemist?

plix 10. mai 2010, kl 14.33
tere! äkki keegi teab kuidas leida tööd Norras toateenijana? näiteks JobNorway enam ei paku toateenija ametikohta, võiboola keegi teab mingisugust teist võimalust ?äitah vastuse eest

ka otsin tööd norrasse 10. mai 2010, kl 16.28
Mina otsin ka tööd norrasse.olen 22a töökogemusega üldehitaja-müürsepp.Aastatel 2004-2006 töötasin norras(oli eesti punt).
Inglise ja norra keelt oskan vähe aga küll seal olles saab selgemaks.
Nii et kui keegi soovib midagi mulle pakkuda siis ootan kirja

P.S.minu töödega saab tutvuda siin:http://public.fotki.com/urmas38/

Merle 10. mai 2010, kl 17.28
Minu sõbranna käis aprillis Norras strippamas, tõi koju üle 90 tuhande krooni puhast, seda 4 5-päevase töönädala eest. Klubi nime ma ei tea, aga neid esindab Eestis http://www.eurostrip.ee

kaheraudne 13. mai 2010, kl 00.00
sa, merle, mine õige pekki oma, nö kavala, reklaamiga

naine 15. mai 2010, kl 01.53
Olen viimaseid nädalaid Norras kuna kolmekuuline leping saab läbi. Soovitan soojalt Jobnorwayga mitte tegemist teha. Lugege internetist erinevaid kommentaare ja uurige kõik põhjalikult läbi enne kui kuskile minema hakkate. Siinoldud ajale tagasi vaadates võin öelda, et sain väga hea halva kogemuse osaliseks :) Ei liialda, kui ütlen, et JN valetab või jätab palju olulisi asju lihtsalt ütlemata. JN räägib inimestele väga ilusa jutu kokku kuhu tööle saadetakse ja kohapeal saad kergelt öeldes šoki, kuna kõik (töö ja töö-elamistingimused) on vägagi erinevad lubatust. Mina tulin siia massööriks, aga täna näiteks korjasin terve päeva hotelli eest kitsepabulaid :)Massaažiprotseduure ei ole isegi pool siin oldud ajast teinud. Vot nii siis :))) (Äkki on normaalsemaid hotelle ka, kui see kus mina praegu olen, aga selle koha puhul on mul probleeme nii JN kui ka hotelli nn ülemustega. Suhtumine töötajatesse on ikka väga hale.)

ka otsin tööd norrasse 15. mai 2010, kl 11.23
Mina ka eelmine aasta üritasin jobnorway kaudu norrasse tööle saada.Kuna inglise keelt vähe oskan,siis ei osutunud ma valituks.
Nüüd lugedes et jobnorway abil polegi hea norrasse minna,siis nüüd on hea et tookord ei saanud.
Proovisin ka nii et saadsin cv-d aga ei midagi.
Küsimus nüüd-kuidas siis on üldse võimalik norrasse saada??Ma saaks aru et väheste kogemustega raske saada aga ma mitmekülgsete oskuste ja pika tööstaaziga(22a).Ja ka varem 2a norras töötanud..

ehk leiad 15. mai 2010, kl 11.34
vaata palju välismaa linke on
http://www.teenindusweb.com/toopakkumised/toopakkumiste-linke/
ehk on mõni pakub ka Norrasse tööd

ka otsin tööd norrasse 15. mai 2010, kl 14.40
aitähh sulle...
Aga olen aru saanud,et hetkel käib tööle saamine rohkem läbi tutvuste.
Ja ei otsi lühiajalist tööd.

ka otsin tööd norras 15. mai 2010, kl 15.04
http://public.fotki.com/urmas38/

ei tea kas läks link aktiivseks

ja jah 15. mai 2010, kl 21.39
tutvuse kaudu saab tööd jah, kuid kas tuttavaks saab pidada suvalist inimest anonüümses foorumis

ka otsin tööd norrasse 17. mai 2010, kl 10.58
Hea tähelepanek sul.
aga ega ma ainult töö pärast Norrasse ei taha.Mulle meeldib väga norra kultuur,loodus,inimesed,üldse elu-olu.2a sain seal oldud ja üht- teist näha.Aga tahaks veel näha,rohkem nende kultuurist teada saada jne.Ühesõnaga norra on mul südames-teha pole midagi:))
Oma tööst-teen väga kvaliteetset tööd-sest hindan kvaliteeti.Tahan et inimesed jäävad mu tööga rahule.Ja tõesti kõik on rahul olnud siiamaani.Olen väga palju maju teinud algusest lõpuni.
Iseloomult olen rahulik,sõbralik,kohusetundlik,konkreetne,aus,töökas,täpne,tervislike eluviisidega.

z 18. mai 2010, kl 18.29
tahaks ka norrasse tööle...

N 02. juuni 2010, kl 12.13
Otsin ka tööd Norrasse või Inglismaale. Naine 24, valdan vene ja inglise keelt. Sobiks kas kontori või hotellitöö.

ka otsin tööd norrasse 02. juuni 2010, kl 18.35
Siin mu meili aadress-lenny001@hot.ee

ja jah 03. september 2010, kl 21.59
miks just Norrasse otsite?

z 04. september 2010, kl 12.07
Sellepärast et varem norras töötanud ja väga meeldis

olen paremat väärt 04. september 2010, kl 12.20
Norra sobib ainult reisimiseks. Pikemalt olla seal ei kannata, kohutav kliima. Veel tuhat korda jubedam kui Eestis.

finn.no 02. september 2013, kl 02.21
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

Nõukaaegne teleseriaal
Rehv, 19.04.14 16:51
orgaanilise lisandiga muld
algaja aed, 19.04.14 16:47
NOD32 viirusetõrje 1a litsents (1)
xp7, 19.04.14 17:18