Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
yxikmees on paljastatud.

Vatson 20. juuni 2012, kl 23.07
mees on teile kärbseid pähe ajanud et ei oma lapsi ja tahab naist kellel ei oleks lapsi, tegelikult laseb ise iha.ee ringi kus anteegist selgub et mehel on isegi lapsi kellega ta koos ei ela. Vaata kus libe sell.

http://www.iha.ee/index.php?mode=member&ap=1&id=85929

Sherlok 20. juuni 2012, kl 23.10
nii ta on ennast reklaaminud.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:V303-OuEH2EJ:naistekas.delfi.ee/foorum/read.php%3F23,10776351+ardi.s%40neti.ee&cd=3&hl=et&ct=clnk&gl=ee

Vatson 20. juuni 2012, kl 23.13
mees pakub veel ennast ka prostituudina:)

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:90nTTF4lsFUJ:naistekas.delfi.ee/foorum/read.php%3F23,11199319+ardi.s%40neti.ee&cd=5&hl=et&ct=clnk&gl=ee

just nii 20. juuni 2012, kl 23.16
tegemist on nikumehega:)

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:tJb63aA63-QJ:www.sobivus.ee/%3Fq%3DEsileht/foorum/comments/46589+ardi.s%40neti.ee&cd=7&hl=et&ct=clnk&gl=ee
avatar yxikmees 20. juuni 2012, kl 23.18
Vatson Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees on teile kärbseid pähe ajanud et ei oma lapsi
> ja tahab naist kellel ei oleks lapsi, tegelikult
> laseb ise iha.ee ringi kus anteegist selgub et meh
> el on isegi lapsi kellega ta koos ei ela. Vaata ku
> s libe sell.
>
> http://www.iha.ee/index.php?mo
> de=member&ap=1&id=85929
Mis libe sell,mis kärbseid?Ma ei salgagi,et mul on lapsed,kuid nad ei tule koosellu kaasa,samuti otsin ma naist,kellega ei tuleks koosellu kaasa lapsi.

võimalik 20. juuni 2012, kl 23.22
Samuti ka võimalik, et ei ole nii nagu paistab.
avatar yxikmees 20. juuni 2012, kl 23.22
Vatson Kirjutas:
> mees pakub veel ennast ka prostituudina:)
>
> h
> ttp://webcache.googleusercontent.com/search?q=cach
> e:90nTTF4lsFUJ:naistekas.delfi.ee/foorum/read.php%
> 3F23,11199319+ardi.s%40neti.ee&cd=5&hl=et&ct=clnk&
> gl=ee
Just,siis olen pakkunud veel kosjasobitustasu,korraldanud vähempakkumist seksuaalteenuse ostuks jne.
Igasugu asjadega tegelenud ja seda kõik selleks,et leida omale elukaaslast,elukaaslast kelle puhul oleksid täidetud kõik 4 põhitingimust.

oo jeerum 20. juuni 2012, kl 23.24
Orientatsioon hetero
Kui tihti soovin seksida korra päevas
Minu roll seksis nii aktiivne kui passiivne
Kas sulle meeldib masturbeerida jah, üks kord päevas
Mind erutab seksvideod

---
Masturbeeri üks kord päevas ja saadki sexida korra päevas ;)

No 180 cm kohta 70 kilo on puht kondibukett

Sherlok 20. juuni 2012, kl 23.26
Suure tõenäosusega on sellel mehel ka võlad, või kui veel ei ole siis saate talle võib olla võlgu teha:)

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:QHXQ0npG3eAJ:lhv.delfi.ee/forum/invest/118300+Ardi+Soovik&cd=9&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et
avatar yxikmees 20. juuni 2012, kl 23.28
oo jeerum Kirjutas:
> Orientatsioon hetero
> Kui tihti soovin seksida k
> orra päevas
> Minu roll seksis nii aktiivne kui p
> assiivne
> Kas sulle meeldib masturbeerida jah, ü
> ks kord päevas
> Mind erutab seksvideod
>
> --
> -
> Masturbeeri üks kord päevas ja saadki sexida
> korra päevas ;)
>
> No 180 cm kohta 70 kilo on
> puht kondibukett

Masturbeerimine ei ole seks.
avatar yxikmees 20. juuni 2012, kl 23.33
Sherlok Kirjutas:
> Suure tõenäosusega on sellel mehel ka võlad, või k
> ui veel ei ole siis saate talle võib olla võlgu te
> ha:)
>
> http://webcache.googleusercontent.com/
> search?q=cache:QHXQ0npG3eAJ:lhv.delfi.ee/forum/inv
> est/118300+Ardi+Soovik&cd=9&hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr
> =lang_et
Mul on pangalaen,mille maksan ennetähtaegselt tagasi selle aasta jooksul.Laenujääk hetkel ca 12 000eur,kuusissetulek praegu ca 4000eur,ja tööd hetkel augusti lõpuni.

ääreke märkus 20. juuni 2012, kl 23.34
Kus Eesti otsas ka suud lahti ei teeks ning "yxikmees" jutuks tuleks, siis vist juba kõik teavad herr Ardit, kes korra päevas pihku taob ning hulgaliselt lapsi suutnud siis ilma sokutada, rahaga on tal kitsas ja kahe aasta pärast pidi köie ja paraja metsast puu otsima, et ennast jõulupuu ehteks riputada
avatar isemaag 20. juuni 2012, kl 23.48
See viimane on küll puha priiskamine ja üldse suur rumalus. Parem hoidku end püha Pekko uhkeks pidusööma rituaaliks hinges, saab auga pandud mõnda puuslikku valvama ja raffas tänab hää peki eest.

irw 20. juuni 2012, kl 23.49
et siis mees, kes on oma lapsed hüljanud? muul moel ei saa aru, kuidas nad koosellu kaas ei tuleks? ja naine peaks siis ka olema selline, kes on oma lapsed hüljanud ei tee nendega tegemist, sest muidu tulevad veel nädalalõpuks ardikese koosellu :D jee ma ütleks selle peale.
avatar yxikmees 20. juuni 2012, kl 23.57
irw Kirjutas:
> et siis mees, kes on oma lapsed hüljanud? muul moe
> l ei saa aru, kuidas nad koosellu kaas ei tuleks?
> ja naine peaks siis ka olema selline, kes on oma l
> apsed hüljanud ei tee nendega tegemist, sest muidu
> tulevad veel nädalalõpuks ardikese koosellu :D je
> e ma ütleks selle peale.
Mina pole kedagi hüljanud,ega maha jätnud.

mees 21. juuni 2012, kl 00.27
Sa ei Saagi ise kedagi hüljata sest Sa oled ajuinvaliid keda läbi nähes iga naine jalga laseb, et see ei mõjutaks laste kasvamist! Kahju lihtsalt neist lastest ja naistest, kes Sinusugusel Tropil on end ära lasknud kasutada!
avatar yxikmees 21. juuni 2012, kl 00.38
mees Kirjutas:
> Sa ei Saagi ise kedagi hüljata sest Sa oled ajuinv
> aliid keda läbi nähes iga naine jalga laseb, et se
> e ei mõjutaks laste kasvamist! Kahju lihtsalt neis
> t lastest ja naistest, kes Sinusugusel Tropil on e
> nd ära lasknud kasutada!

Minul on jälle kahju neist naistest ja lastest,kes vägivaldse mehe terrori all elavad,või joodikmeest üleval peavad.Aga noh,eks nad ise on valinud selle tee.Minul on ka valida 2 halva vahel;üksindus või nöör.

ähää 21. juuni 2012, kl 00.39
Seal on kirjas sissetuleku all keskmine palk ja siit saab lugeda, et see summa on 4000 €. Kas see on keskmine palk meil juba või? Lapsed ka oma osa saavad?
avatar yxikmees 21. juuni 2012, kl 00.43
ähää Kirjutas:
> Seal on kirjas sissetuleku all keskmine palk ja si
> it saab lugeda, et see summa on 4000 €. Kas see on
> keskmine palk meil juba või? Lapsed ka oma osa sa
> avad?
See on sissetulek,mitte palk.Olen ettevõtja ja sellelt tuleb tasuda ka maksud.
Lisaks on see sissetulek vaid suvel.Ega talvel tööd ei ole ja tuleb tasuda ka elatis suvel teenitud rahast.

mees 21. juuni 2012, kl 00.56
Teinekord on naistel kergem taluda nii joodikut, kui ka mõnikord vägivallatsevat meest aga kindlasti mitte sinusugust ajuinvaliidi kes oma lollusest ise enda hoolimatusest ka oma eelmistele suhete ja laste tulevikule iga päev vett peale tõmbab! Lahku palun Ardi Soovik! Sina aga sellest kindlast aru ei saa!

naine 21. juuni 2012, kl 10.08
Mutid said jälle lätsutada, näts-näts...Jaaa,kurb ikka kui pidi mingi noore poisiga abiellu astuma, et sellele mehele-Kestead ei tahtnud nagu kätte maksma, endal nutuvõru ümber suu, nüüd käib ja ilgub ringi.Rahune juba maha! Aga näe, üksikmees tahab ikka noort ja kes keda tahab, on tema eraasi, ta ei peagi neid naiste kaasatoodud lapsi üleval pidama, kes tema ellu erinevatel aegadel olid tulnud, rahunege ja mõelge ,miks te mutid lätsutate ja jaanidel ikka ja jälle peate uluma, kui pole meest kaasa võtta jaaniilu imetlema.

naine to mees 21. juuni 2012, kl 10.10
lahku ise, sul ilmselt on seelik seljas ja sellel põhimõttel,kui sina seda meest ei saanud, ei pea keegi teine ka saama, on läbipaistev võrk ümber ja inetu pealekauba. Kõik tutvusportaalid on sind ennast täis, nii et lahku julgesti!

hahaaa 21. juuni 2012, kl 12.32
Kas see pole mitte paari aasta tagune uudis. Kes siis seda nalja ei teadnud ;)

hiihii 21. juuni 2012, kl 12.38
Kus see nali oleks, ei mõista. teise virtuaaltegelase üle ilkumine, see on nali või? Sel juhul pole need naistekarjad naljast kuulnudki.

Kaitseingel 23. juuni 2012, kl 05.14
Tule,Ardikene taeva, siin hea rahulik!

kas 23. juuni 2012, kl 23.13
kas poleerid tarenurgas oma seenekest?
või sahistad tuulises heinas oma unelmate naisega?
ajutist keppi ikka õnnestub jaaniööl saada?

m24 24. juuni 2012, kl 13.25
Nali on see et mul on ka torn päris kindel ja päris hea territoorium. maatrix v. anaal on päris kurb, kui pole psühholoogiast lugenud, sarved ei jää ka tulemata. ja liigume järjest masina intelligentsi poole. ja liigume ja liigume me vaesed orjameelsed.

arvamus 24. juuni 2012, kl 14.12
Ardi tahaks leida naist, kes oleks pidevalt valmis seksiks. Samas tundub, et see mida Ardi seksiks peab, ei sobi naistele. Mingi probleem on igatahes.

odavalt ja hästi 24. juuni 2012, kl 16.04
yxmees tahab kiiresti odavalt ja hästi..
kahjuks turundusreegitega ei käi kokku.

ardile 24. juuni 2012, kl 16.32
Sul on see asi , et kardad naisi, tegelikult ja ei riski, oled juba kannatada saanud,sa ei usalda naisi.Isegi see asi, kui keegi satub su silmapiirile, tekitab sinus pigem käegalöömise tunde. Tundub, et sulle sobiks pigem naine, kes ei huvitugi su elust-olust, vaid oleks nagu intiimsõbrannaks. Jah, see naine peab tõesti väga ilus ja kena olema, sellest ma saan aru. Aga sina ise oled aravõitu ka selles suhtes midagi ette võtma. Kuid deklareerid kuulutustega ja sinna see asi on ka jäänud.Proovi olla vähem jutukam kuulutustes aga sellevõrra tegusam, kui soovid oma ellu kedagi leida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  
DELFI DATE Soovid leida uusi sõpru? Kohata oma elu armastust? Liitu siin

VIIMASED TEEMAD

Kuidas tôestada maali ehtsust?
Mammuke, 25.10.14 18:29
Rasedus ja voolus? (2)
Mis arvata, 25.10.14 17:53
Kohe ei tõmba. (1)
Teadmatu., 25.10.14 17:41