Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Saksa Lambakoera kutsikad

reet 04. jaanuar 2006, kl 14.58
Sündimas Saksa Lambakoera kutsikad.Isa:Estrellest Blakc,ema:Juntsa Uberta.Eelmises pesagonnas sündis 8 tugevat ja tervet kutsikat.Kutsikate isa on ka seegord sama.Emal tehtud kk-1,BIS-4 näitus.Isa,IPO-3,PJK-3,KK-3,näitus SG.Ema oli Kagu-Eesti Kennelklubi kk-1 etapivõitja.Isa olnud aastaid juba parim töökoer Saksa Lambakoertest.Kutsikad sünnivad veebruari keskel.Kutsikad tok-ta.Kellel huvi antku teada.:)55649703.Sõimukommentaare pole mõtet panna:(

naerukas 04. jaanuar 2006, kl 15.32
/Kutsikad tok-ta/
võeh

hm 04. jaanuar 2006, kl 15.30
Kui maksan dokumentide hinna juurde, kas siis saan koera koos nendega? Mis ma ilma paberiteta saksa lambakaga ikka peale hakkan, neid hundikoeri jagatakse igal pool ilma rahatagi, tahaks et dokumentatsioon oleks ikka korras.

hm 04. jaanuar 2006, kl 15.34
Paberite vormistamisega ei tohiks ju probleeme tulla, vanemad ju korralikud paberitega koerad?

... 04. jaanuar 2006, kl 15.45
emal peaks olema tehtud kk2, ning kui ta on üle 2 aasta vana, siis ka aretuskontroll.... ja ka isase aretuskontrolli kohta pole kuulutuses sõnakestki. sellepärast ei olegi pabereid (muidugi põhjuseid võib veel olla...)

lida 04. jaanuar 2006, kl 16.00
a mis neil viga on et kutsikatele pabereid ei anta????

... 04. jaanuar 2006, kl 16.01
hmm, eelmised kutsikad olid alles kevadel...

m 04. jaanuar 2006, kl 16.14
Isa düsplaasiauuringu tulemused on halvad, vaatamata kõigile tiitlitele (muide, tehtud on tal IPO-1, mitte 3) on tal düsplaasia, mille võivad pärida ka kutsikad. Aga.... omanikel on ilmselt ükskõik, peaasi, et raha tuleks.... tõesti kahju

maurits 04. jaanuar 2006, kl 16.22
Ja rumalad inimesed muudkui ostavad ja ostavad ja nii neid koeri muudkui paaritatakse sest ikka jälle leidub kes riskivad sedasi koera osta.

KS 04. jaanuar 2006, kl 16.23
Milleks siis selline pesakond, kus kutsikatel düsplaasia oht???? Kas tõesti raha pärast? Uskumatu kui vastutustundetuid inimesi leidub.
KURB.

naerukoht 04. jaanuar 2006, kl 16.51
pole küll päris õige koht norimiseks, aga sellist grammatikat ma ei ole küll enne näinud: :D

"pesagonnas"
"seegord"
"tok-ta"
"antku"

ullike 04. jaanuar 2006, kl 17.17
mis asi on düsplaasia?

m 04. jaanuar 2006, kl 17.21
pane neti otsingusse sõna düsplaasia, sealt saad piisavalt infot...

chilipi 04. jaanuar 2006, kl 17.37
Pabereid ei saagi saada, kuna emasel pole pabereid. Google otsing selle nimega näitab, et ta on KK1 tulemuse saanud kui sv=segavereline koer.

Düsplaasia on liigese deformeerumine, mis põhjustab looma liikumisel vaevusi. Esineb nii küünarliigese kui puusadüsplaasia. Rängematel juhtudel on tulnud paariaastased loomad magama panna, kuna ta ei saa kõndida. Võimalik ka viikohalise arvega operatsioon koerale teha. Pärilikkus ei ole üheselt selge, kuid igaks juhuks on seatud piirid sellele, et haiged koerad järglasi saaksid.

Düsplaasiat seostatakse eelkõige labradoride ja kuldsete retriiveritega, aga nende aastate jooksul, mis ma seda foorumit lugenud olen, on seda ka Eesti saksa lambakoerte sagedaseks probleemiks nimetatud. Igatahes, kui tõuühing on selle uurimise kohustuslikuks teinud, siis tasub seda tõsiselt võtta ja mitte riskida.

kahju 04. jaanuar 2006, kl 17.38
Kahju, kui aretajate töö, mis kestab aastaid ja mille peale läheb tohutu aeg ja raha, nullitakse ära üheainsa sellise pesakonnaga. inimesed ärge ostke selliseid haigeid krantsikutsikaid.
2 korraliku saksa lambakoera omanik

b 04. jaanuar 2006, kl 20.14
uuh, milline eesti keel. juba ainult sellepärast jääksid minust need kutsikad ostmata. muust rääkimata

reet 04. jaanuar 2006, kl 20.13
Mõningad inimesed arvavad vist et kõik inimesed on nii rikkad ja suudavad osta endale paberitega kutsika mille hind algab 5000.-.Ja siis ka ei karanteerita et tuleb tugev ja terve koer.Mõelge sellele.Ja ma vist kirjutasin et sõimukomentaare mitte panna.Ja ainult huvilistel teada anda.Eks siis kui on raha ostke endale paberitega kutsikas.Ja ma pole raha peale väljas.Kutsikate söötmise ja vaksineerimise peale läheb ka suur hulk raha.Ja paarituse eest ka veel raha.Jube...Arvake seda mida tahate eks kõigil ole oma arvamus.Mul endal ka kodus ju kaks tugevat koera.Pilte võite vaadata www.pilt.ee/kissureedu

hm 04. jaanuar 2006, kl 20.23
Mina näiteks ei ole nii rikas, et osta potentsiaalse haiguseriskiga kahtlast kutsikat. Saan odavalt kätte aga tambin pärast ulmelisi summasid kliinikusse. Elu ei anna muidugi garantiisid aga võimalus saada tugevat ja tervet, korraliku närvisüsteemiga ja kindlasti tõustandardile vastavat koera, on suurem kui ostes paberiteta kutsikat. Või teeb tõutunnistus koera haigeks? Nagu ma aru sain, siis tõutunnistuse saamine ka selle pesakonna puhul välistatud. Minu poolt teema lõpetatud. Ma ei ole nii rikas, et odavat kaupa osta:)
Pean tõukoera puhul siiski elementaarseks tõutunnistuse olemasolu.

brünett 04. jaanuar 2006, kl 21.10
Oot-oot-oot. Kui inimesel ei ole raha, et osta endale tõukoer, siis seesama, vähese rahaga inimene, peaks ostma endale segaverelise kutsika mitmetuhande krooni eest? :)))) Lubage naerda. Segaverelisi saab ju ometi ka tasuta. Ma olen näinud küll neid "tõukoeri", kellele "pabereid ei viitsita ajada"

Teemaalgataja tituleerib ennast heategijaks, kes hoolitseb vaesemate inimeste koeravajaduste eest. Vot, ei usu mina, et see pesakond on heategevuslikel eesmärkidel sündinud. Kuidas võib üks normaalne inimene üldse haiget koera paaritada, sellest ma ka aru ei saa.

Mann 05. jaanuar 2006, kl 00.12
See emane küll puhtatõulist slk ei meenuta ju. Oehh Reet, arvasin, et vähemalt sina ei tegele nende piraattõukoerte tootmisega, aga kahjuks eksisin :(

Eesti Koeralammas 05. jaanuar 2006, kl 01.42
Huvitav, mitu klassi heategeval "aretajal" ka haridust on? Minu laps kirjutas ilmselt ka kolmandas klassis vähemate vigadega. Aga ega inimene ei peagi kirjutada oskama. Peaasi, et numbreid tunneb ja raha oskab üle lugeda.

... 05. jaanuar 2006, kl 08.15
Kallis reet, kui põhjuseks ei ole raha, siis kas tõesti paaritad sa oma koera, kellel alles kevadel olid kutsikad, haige koeraga???? Miks siis? Kas sa tõeti arvad, et teed sellega kellelegi head, ning paned sellepärast mitte ainult kutsikate tervise ohtu, vaid ka enda koera oma? Palun, ära paarita rohkem seda koera, ning kui peaksidki seda tegema, siis räägi ka ostjatele, kuidas asjad on, selle asemel, et pakkuda neid tervete ja tõupuhaste kutsikate pähe....

Tiia 05. jaanuar 2006, kl 09.35
Nagu oleks see mingi põhjendus, et vaesem tavaline inimene ei saa osta 5000 krooni maksvat kutsikat. Aru ma ei saa, just vaesem inimene ei saa aendale lubada maksta mingitki raha üle saja krooni võimalik, et haige kutsika eest, kelle vanematest veel üks ei ole ka puhast tõugu. Ei tea iial, mis ravikulud tulevad. Sa pead meid vaesemaid ikka päris rumalaks! Tiia, 2 last, 28.a., lasteaednik väikeasulast, miinimumpalgaga.

vares 05. jaanuar 2006, kl 11.01
ma pole küll mingi spetsialist, aga ometi tabab mu silm ära, et saksa lambakoer see juntsa küll pole. lihtsalt meenutab seda tõugu, ehk siis tavaline "hundikas". Sellise koera kutsikaid antakse tavaliselt 1 krooni või shokolaaditahvli eest!

ja see ei ole sõim, vaid hämmastus, kui alatult inimesi petta üritatakse.

- 05. jaanuar 2006, kl 12.46
http://www.pilt.ee/kissureedu

reet 05. jaanuar 2006, kl 18.07
Ma ei tea et Estrellest Blakc oleks haige.Ma küsisin Maarika käest kas ta on aga ei olnud.Eelmised kutsikad olid :sünd 29.12.03..nii et kutsikad olid 1aasta tagasi.Kas sa ei arva et ida saksa lambakoerad on tugevamad?ok siis..Sellel aastal kavatsen rohkem koerte peale üle minna ja palju võistelda ja näituseid külastada.

... 06. jaanuar 2006, kl 10.42
oled sa paberit näinud terviseuuringute kohta???? Blackil on düsplaasia, võin seda ka kinnitada. Ja mis puutub siia ida saksa lambakoer??? mäletan hästi, millised need välaj nägid, igatahes mitte sinu koera moodi, nii et ära aja jama.
Usu, seda foorumit on lugenud mitmed inimesed, sealhulgas mitmed slk kasvatajad, ning teinud sellest omad järeldused...

appi 06. jaanuar 2006, kl 13.06
Inimesed, palun ärge ostke neid kutsikaid, kuna tegemist on milleriga, kes lisaks oma koera halvasti kohtleb. Reedale on isegi võistlustel kohtunik teinud märkusi selle eest, et ta oma koera peale karjub. Juntsa on kohutavalt allasurutud koer, keegi tema esivanematest oli kindlasti saksa lambakoer, kuid ta ise on tavaline eesti la' Kranz. Blackil ei ole aga mingit IPO tulemust ning tema omanikust on suht vastutustundetu anda oma koera selliseks paarituseks.
Miller Reet, palun teeni raha millegi muuga, ole hea.

reet 06. jaanuar 2006, kl 13.53
Ma olen voibolla oma elu jooksul ainult korra oma koera löönud ja ka selle eest et ta kasse taga ajas metsikult.Kui sa midagi ei tea siis ole vait.Blakcil on IPO tulemus.Ükski kohtunik pole mulle mitte midagi öelnud.Sa pole näinud ka kui suure heameelega Juntsa teeb juba ettevalmistust kk-2.Pea koguaeg ülespoole ja selline energaia......Kaunis vaadata.Millised kaunid ja energilised trikid.Tubli koer.Ma ei saa aru kas te olete kadedad kui mõni inimene ostab meilt kutsika???Jube kadedus paistab olevat.Tulge sellel aastal vaatama kui hea meelega mu koer töötab...Ja selline korrektne kõrvalkõnd....kaunis..te ise pole näinud siis te ei saa midagi öelda...See teema lõpetatud ...enam ma siia oma koera kutsikate kuulutust mitte kunagi ei pane...jubedad inimesed .Kirjutavad seda mis neile pähe tuleb.Ja ise mitte midagi mõeldes kuidas see mõjub teistele inimestele.Ma lugesin neid kommentaare ja nutsin...Ma enam ei jõua teie kommentaaridele vastata ..ja kuulata kuidas mu koera solvatakse..ma ei jaksa enam.Nägemist kõigile.

reet 06. jaanuar 2006, kl 14.00
Mis te arvate et ma olen rikkam.Ema mule ei tööta,ise käin koolis.Saame vaid vallast natuke toetust +ema pension..ja mis te arvate et ma olen ka mingi rahamaijas rikkur.ei..olen oma kogu raha pannud koerte paele ja nüüd kavatsen ka näituste eest maksta ja aretuskontroll,võistlused ,puusauuring....jube raha läheb sinna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Lisa postitusele link, pilt või video!  

VIIMASED TEEMAD

videokaart vanale arvutile
jälle teem, 24.04.14 23:20
kasvuhoonest
m, 24.04.14 22:00
Siguldasse kevadlaadale (2)
rändaja, 24.04.14 23:10
Millega sooja saada? (2)